Prawie jak blog! (UP 20-01-2017!!!) - White Lion - KD:M

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Re: Prawie jak blog! (UP 01-04-2010) - Szturm Szczury oraz Koło!

Post autor: Lazur »

Browar pisze:Wypasior, moje gratulacje. Podstawka pod koło miażdży dosłownie ^^ i w przenośni.
+1
Ignis pisze:A w sumie to o obydwu ;) Ale pierwotnie miałam na myśli ten przy oddziale.
+1 sztandary wyraźnie odbiegają poziomem od samych modeli
Obrazek

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Ja pieprzę :shock: Ale mi się podoba ten unit szczurków. Czerwony szatki na nich świetnie wyglądają. Koło wypas. =D> =D>
Skąd taki posążek posiadasz?

Gunnila
Mudżahedin
Posty: 212

Post autor: Gunnila »

Śliczniusie! =D>
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Bizon
Chuck Norris
Posty: 616
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Post autor: Bizon »

Jak juz pisałem nad sztandarem z koła może jeszcze siądę ale to za tydzień.

Posażek jest z tej kapliczki:

Obrazek

Awatar użytkownika
jamakot
Wodzirej
Posty: 688
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jamakot »

bardzo dobre prace jestem pod wrażeniem
]arrrr

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Obie prace świetne :D , choć sztandary rzeczywiście przydałoby się przybrudzić odrobinkę.

Awatar użytkownika
wiadrowod
Mudżahedin
Posty: 298
Lokalizacja: Kutno

Post autor: wiadrowod »

bardzo ładne ! BARDZO !
szczerze mówiąc poprawianie twoich prac to jak poprawianie natury - sa bardzo ładne , zrobione w typowo szczurzym klimacie i za żadne skarby nie dał bym sie namówić na poprawe ani koła ani szturmaków, ale oczywiście to tylko moje prywatne zdanie :)
mam pytanie - jakimi kolorkami robiłeś sztandar w regimencie Szturmowców ? jak uzyskałeś ten efekt ?

Awatar użytkownika
Bizon
Chuck Norris
Posty: 616
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Post autor: Bizon »

Dzięki wielkie za komentarze :)

Sztandar robiłem tak :
1. Bonewhite Vallejo ale jakikolwiek kościany będzie ok
2. Pysk Rogatego Szczura malowałem Blood Redem
3. Potem po całości washem Gryphonne Sepia, jak zaschło rozjaśniłem Bonewhitem Vallejo
4. Raz jeszcze Gryphonne Sepia jak zaschło to w najgłębsze wgłębienia lekko rozwodnionym washem Devlan Mud
5. Wypukłości rozjaśniłem Bonewhitem Vallejo potem Bonewhitem Vallejo z White Primer Vallejo 50/50 i na końcu White Primer Vallejo ale bardzo rozwodnione
6. Pysk Rogatego Szczura rozjaśniałem Blood Redem

Mniej więcej tak malowałem sztandar.

nindza77
Wodzirej
Posty: 770
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: nindza77 »

Cześć Bizon, gralismy razem na turnieju jakis czas temu i generalnie nie spodziewałem się, że malujesz AŻ TAK świetnie :) Jestem pod wrażeniem i już wiem kto będzie za opłatą malował moje figsy jak już będę coś miał.
Natomiast wszystkim prawicowym purystom ideologicznym, co to rehabilitują nacjonalizm, moge powiedziec że odróżanianie nacjonalizmu od faszyzmu, przypomina poznawanie rodzajów gówna po zapachu;-)).

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Sztandar na Sztormach wygląda tycke w tyćke jak sztandary nowych beastmenów
Obrazek

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Bardzo ładne szczurki =D>
Obrazek

Awatar użytkownika
Bizon
Chuck Norris
Posty: 616
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Post autor: Bizon »

nindza77 pisze:Cześć Bizon, gralismy razem na turnieju jakis czas temu i generalnie nie spodziewałem się, że malujesz AŻ TAK świetnie :) Jestem pod wrażeniem i już wiem kto będzie za opłatą malował moje figsy jak już będę coś miał.
Dzieki i pozdrawiam :)
Lazur pisze:Sztandar na Sztormach wygląda tycke w tyćke jak sztandary nowych beastmenów
Możliwe ale nie wzorowałem się ;) przypadek
Rakso_The_Slayer pisze:Bardzo ładne szczurki =D>
Dzieki wielkie z twych ust prawdziwy komplement!

Dzieki za komentarze!

Awatar użytkownika
Bizon
Chuck Norris
Posty: 616
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Post autor: Bizon »

No to mały UPik, coś nad czym obecnie siedzę konwersja Grey Seera z dzwonu.
Pozbyłem się tej ręki którą oryginalnie się trzymał uchwytu i zapodałem mu nowa rękę ze zwojem, do paska przykleję jeszcze czaszkę i to tyle jeśli chodzi o Seera. Cały model osadzony na posągu, a posąg na filerowej podstawce z której rzecz jasna można go wyciągnąć na wszelakiej maści duele czy solo bieganie.
A sceniczna podstawka to zwijający sie w spazmach wojak imperialny (tu ukłon i podziękowania w stronę -SaH-'a który użyczył głowy artylerzysty) i spaczeniowe kryształy wybijające się z ziemi.
Zastanawiam się czy może zabawić sie w NMM? Bo nie powiem ostatnio zainspirowały mnie genialne prace w NMM Arbitra Elegancji i Magdy. Ale ja tu pitu pitu, a statystycznego użytkownika zapewne interesuje fota zatem oto i ona.
Dodam jeszcze jedynie że wojak będzie leżał bardziej na płasko całość skleiłem na dwustronna taśmę klejącą i niefartem akurat tam pościła i się wojak lekko na boczek przekręcił #-o
Obrazek
Komentarze oczywiście czego chyba pisać nie muszę są bardziej niż mile widziane ;)

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Bardzo fajnie wyszła ci ręka ze zwojem, ciesze się że nie jestem jedyny którego razi jak ludzie przyklejają tą figse z oryginalną ręką do malej podstawki. Wygląda to komicznie.
Sam pomysł na filler też jest Naaajs :D , przy malowaniu koniecznie odpicuj na maksa spaczeniowe kryształki (mam tu na myśli zrobienie OSL). Móglbyś wtedy seerowi zrobić takie samo świecenie z oczu :idea:
Taka luźna propozycja.
Ogólnie masz calkiem szerokie pole do popisu przy tym fillerze i czekam na kolejne kroki :)
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

elegancko, bardzo fajna scenka i aż się prosi o syte malowanie więc się przyłóż bo będziemy bardzo krytyczni przy ocenie malowania takiego fajnego fillera ;)

Rozumiem, że na podstawkę idzie jeszcze posypka?
Obrazek

Awatar użytkownika
jamakot
Wodzirej
Posty: 688
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jamakot »

z czego jest ta górka na której siedzi?
]arrrr

Awatar użytkownika
Malcavian
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 198
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Malcavian »

to posag z tej kaplicy, o ktorej mowil na poprzedniej stronie (podstawka doomwheel'a)

Awatar użytkownika
Bizon
Chuck Norris
Posty: 616
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Post autor: Bizon »

jamakot pisze:z czego jest ta górka na której siedzi?
Zielone to wiadomo;) a szare to pomniczek z kapliczki pare postów wyżej
Arbiter Elegancji pisze:Przy malowaniu koniecznie odpicuj na maksa spaczeniowe kryształki (mam tu na myśli zrobienie OSL). Móglbyś wtedy seerowi zrobić takie samo świecenie z oczu :idea:
Taka luźna propozycja.
Nigdy nie robiłem OSL :( nie bardzo wiem jak to ugryźć ale może poćwiczę i tu wykorzystam :>
Rakso_The_Slayer pisze:więc się przyłóż bo będziemy bardzo krytyczni przy ocenie malowania
[-o< zrobie co w mej mocy! no i tak posypeczka się pojawi ;)

Wielkie dzięki za komentarze!

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Bizon pisze:Nigdy nie robiłem OSL :( nie bardzo wiem jak to ugryźć ale może poćwiczę i tu wykorzystam :>
Ja też nigdy nie robiłam, pierwszy raz na oczach wargulfa ostatnio i o dziwo się spodobało :) Pociśnij, będzie świetne. Może więcej tych spaczeniowych kryształów? Bardzo kojarzą mi się z tymi nekrońskimi, ale to może kwestia tego, że mam je przed nosem ;)
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Chyba modular liny zostały na pomniku (na nodze widać) więc jeszcze bym to przyczyścił.
Reszta wygląda spoko :)
Czekam na kolejny up
Obrazek

ODPOWIEDZ