WE [1050] dla kumpla

Poczytaj jak słaby i dziurawy jest dany pomysł na armię, zanim nie przyniesie on wygranej na następnym masterze.

Moderatorzy: Yudokuno, PAWLAK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

WE [1050] dla kumpla

Post autor: Eltharion »

Kumpel chcialby zacząć grać w battla (no dobra troche mu w tym pomogłem :wink: ) i poprosił mnie bym zrobił mu jako tako dobra rospiske na podstawie battalionu i dostepnych figurek :roll: (A WE dla tego ze mam ksiazke i zawsze ma taniej :roll: )
Unnamed1050 Pts - Wood Elves Army

1 * Alter Noble @ 156 Pts
Alter; Great Weapon; Longbow; Shield
Bow of Loren [35]
Briarhearth [15]

1 Spellsinger @ 175 Pts
General; Magic Level 2; Lore of Athel Loren; Longbow
Calaingor's Stave [25]
Dispel Scroll [25]

12 Dryads @ 144 Pts

10 Glade Guard @ 120 Pts

10 Glade Guard @ 120 Pts

5 Glade Riders @ 120 Pts

5 Wardancers @ 122 Pts
1 Bladesinger @ [14] Pts

1 Cannon @ 85 Pts


Casting Pool: 4

Dispel Pool: 3

Models in Army: 49


Total Army Cost: 1042
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Zwolin
Falubaz
Posty: 1118
Lokalizacja: Podkowa Leśna - Warszawa

Post autor: Zwolin »

Eltharion pisze: 1 Cannon @ 85 Pts
idź się schowaj...
dla Emiel'a-regisa pisze:jeśli f(x), tak jak poprzednio opisuje pole widzenia jednostki, a raczej konkretnie "szerokość" widzenia w punkcie x, to całką tej funkcji będzie pole widzenia
Sf(x)= x^2+cx
funkcja ta opisuje pole objęte wzrokiem unitu
chciałeś to masz
jeśli pod x podstawisz podwojony M oddziału to masz pole obszaru zagrożonego szarżą

Awatar użytkownika
kubon
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: kubon »

IMO standardowa rozpiska leśnych elfów :roll:
‎... And then God said 'Let metal bands have the most insanely awesome, twisted, kickass music videos known to man'.

And Satan said 'That's what I was thinking'.

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Ty idź sie schowaj Zwolin -.-
Te działo to lepszy pomysł niz powiedzenie kumplowi ze jak chce pograc to ma sobie kupic figurke min za 50 zł (można zawsze podstawic treekina)
Po za tym w tej rospie nie było by czym ściągac cięższych rzeczy gdzyby nie te działo
A wogle to zawsze mówiłem że działa oddaja umiejetnosci gracza :mrgreen:
kubon pisze:IMO standardowa rozpiska leśnych elfów :roll:
Tak??
Kurcze dobry jestem :mrgreen:
A wogle to jak ona działa?? :mrgreen: bo robilem ja dosc spontanicznie starajac się by wcisnac wszystko co najlepsze
Ostatnio zmieniony 4 kwie 2010, o 19:46 przez Eltharion, łącznie zmieniany 1 raz.
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
kubon
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: kubon »

kiedyś i tak będie musiał je kupić :twisted:
Chyba nie chcemu żeby przez całe życie grał na Działku;)
A zwolinowi chyba chodziło o to że cannon kosztuje 80 a nie 85 pkt :P
z batalionu to ok ale powiedz kumplowi żeby następną rzecz do armi jaka bedzie kupywał to wildzi albo treeman ( skłaniał bym się do treemana) ;)
‎... And then God said 'Let metal bands have the most insanely awesome, twisted, kickass music videos known to man'.

And Satan said 'That's what I was thinking'.

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

No spoko najpierw to musze go porzadnie wkręcic (jak mu sie naprawde spodoba to jak znam życie dokupi treemena)
A co do działa to nie wiem AB napisal 85 więc pewnie tak jest :mrgreen:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Master of reality
Oszukista
Posty: 833
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Master of reality »

kubon pisze:A zwolinowi chyba chodziło o to że cannon kosztuje 80 a nie 85 pkt :P
Działo kosztuje 85, a Zwolinowi chodziło o to że koledze PG rozpe robisz jeszcze zanim w battla zaczął grć #-o
I sold my soul for rock'n roll

Zwolin
Falubaz
Posty: 1118
Lokalizacja: Podkowa Leśna - Warszawa

Post autor: Zwolin »

trafiłaś w sedno Master

ja bym mu odradził kupowanie batalionu i zrobił klimatyczną rozpę bo co jak co ale WE nie brakuje klimatu
dla Emiel'a-regisa pisze:jeśli f(x), tak jak poprzednio opisuje pole widzenia jednostki, a raczej konkretnie "szerokość" widzenia w punkcie x, to całką tej funkcji będzie pole widzenia
Sf(x)= x^2+cx
funkcja ta opisuje pole objęte wzrokiem unitu
chciałeś to masz
jeśli pod x podstawisz podwojony M oddziału to masz pole obszaru zagrożonego szarżą

Awatar użytkownika
kubon
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: kubon »

Master of reality pisze:
kubon pisze:A zwolinowi chyba chodziło o to że cannon kosztuje 80 a nie 85 pkt :P
Działo kosztuje 85, a Zwolinowi chodziło o to że koledze PG rozpe robisz jeszcze zanim w battla zaczął grć #-o
To chyba mam starego booka do DoW :mrgreen:
Zwolin pisze:trafiłaś w sedno Master

ja bym mu odradził kupowanie batalionu i zrobił klimatyczną rozpę bo co jak co ale WE nie brakuje klimatu
po pierwsze to nigdy nie zrozumiem ludzi którzy widzą klimat w posuwaniu zabawek po stole i rzucaniu kostkami a przytym gadanina o ,,impaktach" i ,,brejkach" i innych batlowych pierdołach :? Jak chcecie sie ludzie w klimat bawić to przerzućcie się na Warhammer fantasty roleplay :P
Tak samo odnosze się do klimatycznych rozpisek ;) no bo sumasumarum motyw z wędrownymi obsługantami działa też moze byc klimatyczny :P
‎... And then God said 'Let metal bands have the most insanely awesome, twisted, kickass music videos known to man'.

And Satan said 'That's what I was thinking'.

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Figurki robią za klimat :wink:
A kumpel należy do takich co chcą wygrywac i jak najmniej placić :roll:
kubon pisze: no bo sumasumarum motyw z wędrownymi obsługantami działa też moze byc klimatyczny :P
+1
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

nindza77
Wodzirej
Posty: 770
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: nindza77 »

Usuń to działo, zamiast tego można zrobić dwa oddziały driad po 8 sztuk
Natomiast wszystkim prawicowym purystom ideologicznym, co to rehabilitują nacjonalizm, moge powiedziec że odróżanianie nacjonalizmu od faszyzmu, przypomina poznawanie rodzajów gówna po zapachu;-)).

Awatar użytkownika
kubon
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: kubon »

nindza77 pisze:Usuń to działo, zamiast tego można zrobić dwa oddziały driad po 8 sztuk
Eltharion pisze:Kumpel chcialby zacząć grać w battla (no dobra troche mu w tym pomogłem :wink: ) i poprosił mnie bym zrobił mu jako tako dobra rospiske na podstawie battalionu i dostepnych figurek :roll: (A WE dla tego ze mam ksiazke i zawsze ma taniej :roll: )
‎... And then God said 'Let metal bands have the most insanely awesome, twisted, kickass music videos known to man'.

And Satan said 'That's what I was thinking'.

nindza77
Wodzirej
Posty: 770
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: nindza77 »

No i? Kto zabroni skonwertować/proxować kilka driad? 4 sztuki... no ja problemu nie widzę, za to z działem widzę problem bardzo poważny. To nie wygląda dobrze w tej armii.

Rzecz jasna jak se chcecie :)
Natomiast wszystkim prawicowym purystom ideologicznym, co to rehabilitują nacjonalizm, moge powiedziec że odróżanianie nacjonalizmu od faszyzmu, przypomina poznawanie rodzajów gówna po zapachu;-)).

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Jasne ze by sie dalo ale co to da?? :-s
Czym sciągnie taki czołg ?? (najpierw bedzie musiał sie nauczyć oceniać odległosci :mrgreen: )
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Zwolin
Falubaz
Posty: 1118
Lokalizacja: Podkowa Leśna - Warszawa

Post autor: Zwolin »

a kto mu każe od razu z czołgiem walczyć ?
ja ostatnio pierwszy raz w życiu grałem z klockiem gwardii z kingiem i co ?
mimo tego wszystkiego co się pisze byłem w stanie ją rozkręcić smokiem


wyłóż mu nieco teoryhammer'a to może na początek zacznie coś ogarniać i kombinować
choć nie wiem jak to w twoim przypadku z tym będzie

najlepiej jakby napisał na tym forum w dziale armii którą chce grać to mu pomogą
rozumiem że próbujesz mu pomóc ale nie wiem czy to najlepsze rozwiązanie
dla Emiel'a-regisa pisze:jeśli f(x), tak jak poprzednio opisuje pole widzenia jednostki, a raczej konkretnie "szerokość" widzenia w punkcie x, to całką tej funkcji będzie pole widzenia
Sf(x)= x^2+cx
funkcja ta opisuje pole objęte wzrokiem unitu
chciałeś to masz
jeśli pod x podstawisz podwojony M oddziału to masz pole obszaru zagrożonego szarżą

Janiszek
Masakrator
Posty: 2035

Post autor: Janiszek »

1 * Alter Noble @ 156 Pts
Alter; Great Weapon; Longbow; Shield
Bow of Loren [35]
Briarhearth [15]

To standard, nie ma co ;]
Daj mu lepiej hode i hełm of hunt.

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Hode?? :?

Zwolin czołg to było pierwsze co mi do glowy wpadło ale jest wiele rzeczy które wolałbym potraktowac dzialem z bezpiecznej odleglosci niżeli bawic sie driadami
Właściwie to Janiszek trafił w sedno pojęcia nie mam jak sie sklada WE koksów a to co widzicie wydało mi sie najlepsze :roll:
Ostatnio zmieniony 4 kwie 2010, o 21:02 przez Eltharion, łącznie zmieniany 1 raz.
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Zwolin
Falubaz
Posty: 1118
Lokalizacja: Podkowa Leśna - Warszawa

Post autor: Zwolin »

Hail of Doom Arows
czy jakoś tak
3d6 strzał z S4 (lub 3 na dalekim ale tego nie jestem pewien)
jest to chyba talizman
dla Emiel'a-regisa pisze:jeśli f(x), tak jak poprzednio opisuje pole widzenia jednostki, a raczej konkretnie "szerokość" widzenia w punkcie x, to całką tej funkcji będzie pole widzenia
Sf(x)= x^2+cx
funkcja ta opisuje pole objęte wzrokiem unitu
chciałeś to masz
jeśli pod x podstawisz podwojony M oddziału to masz pole obszaru zagrożonego szarżą

Awatar użytkownika
kubon
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: kubon »

nie no zawsze mają s 4 i są to strzały nie talizma - można uzyc raz na gre ( zawsze mażył mi sie alter latajacy po mapie i ro runde puszczający taka serie :D )
‎... And then God said 'Let metal bands have the most insanely awesome, twisted, kickass music videos known to man'.

And Satan said 'That's what I was thinking'.

Awatar użytkownika
Master of reality
Oszukista
Posty: 833
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Master of reality »

Ja cie po prostu nie rozumiem Eltharion. Odkąd jesteś na tym forum piszesz że nie wstawiasz harpii bo są twoim zdaniem nie klimatyczne, a teraz robisz taką rozpiskę koledze który jeszcze w battla nie gra
kubon pisze: po pierwsze to nigdy nie zrozumiem ludzi którzy widzą klimat w posuwaniu zabawek po stole i rzucaniu kostkami a przytym gadanina o ,,impaktach" i ,,brejkach" i innych batlowych pierdołach :? Jak chcecie sie ludzie w klimat bawić to przerzućcie się na Warhammer fantasty roleplay :P
A ja nie widzę klimatu w rozmawianiu o tym co może się zdarzyć jeśli mój wymyślony warrior dostanie fire balla #-o
Dlaczego twoim zdaniem wielka bitwa nie może być klimatyczna?
kubon pisze:no bo sumasumarum motyw z wędrownymi obsługantami działa też moze byc klimatyczny :P
Może i motyw jest klimatyczny, ale przyłączenie się do WE już mniej
kubon pisze:są to strzały nie talizma
Zwolinowi chodziło o to że jest w sekcji "Talismany", ale mylił się: to enchant
I sold my soul for rock'n roll

ODPOWIEDZ