Koziołek Chaosu - Master w Lublinie 27-28 marzec 2010

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Re: Koziołek Chaosu - Master w Lublinie 27-28 marzec 2010

Post autor: Żaba »

no ba - IHMO starczy Euro CS :wink:

atak na serio DE są świetną armią ale są inne od niej lepsze - miały po prostu pecha wyjść tuż po DOCH i VC dlatego sporo ludzi zalicza je do "Wielkiej Trójcy" chorych armii choć zupełnie na to nie zasługują, wyniki kolejnego mastera to potwierdzają w pierwszej 15 ich nie ma 8)

EOT

pozdro,
Ż.

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

DE jest dużo. Ludzie to znają już bardzo dobrze a nie raz specjalnie pod nie rozpy robia bo duża szansa, że się trafią. No a poza tym to... elfy... :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3359
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Poprostu nie było Cie na turnieju Zabulcu.

Z drugiej strony Lazur dobrze powiedział - swego czasu był wysyp tej armii, która była kontrą na Doch.

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3017
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

Uch, jak wyjechaliśmy z Jankielem 26.03. do Lublina, to wpadliśmy w jakąś pętle czasową i dopiero wczoraj wróciliśmy :mrgreen:

Mnie tam się barrrdzo podobało. Piątkowy melanż u Karabina- cudo! Cieszę się, że smalec mnie ominął ;P
Turniej na lajcie, fajny. Fakt - była kupa niedociągnięć, bo jedna osoba do organizacji i jeden sędzia ratujący wszystko to stanowczo za mało. Ale nie chcę być tu kolejnym narzekaczem. Dla mnie ważne jest, że miłe, towarzyskie bitewki zagrałam (bardzo przepraszam ostatniego przeciwnika, że Go tak pocisnęłam, choć chciał zdobyć jakieś punkty jeszcze) i że Lublin nie zawiódł - kolejny raz było po prostu radośnie :)

Dzięki, Karabin

Shino - duuuuży szacun!
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

słaba passa De na masterach trwa ... ważne że pazurami trzymają się w top 3 najbardziej PG armii
Moja rozpa:
2xgwardia,3xkusze,shades,2xrbt,2xsorc,bsb na piechotę - esencja przegięcia
Z Handełkiem grałem na totalnej bani (na mnie alkohol działa odwrotnie, niż na Cosma ;)), z Darkiem źle się rozstawiłem, a kości zdecydowanie nie chciały mnie słuchać. Ot, stąd taki wynik.

Bawiłem się świetnie. Może dlatego, że przyjechałem sobie przede wszystkim odpocząć, a bitwy były takim dodatkiem miłego weekendu. Obsuwy były fajne, bo było więcej czasu na piwo i rozmowy o życiu 8)
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Shakin' Dudi
Masakrator
Posty: 2632
Lokalizacja: Moria - Lublin

Post autor: Shakin' Dudi »

o ja także mam błąd w punktach. Mam 3+20+20+10+0+10=53 pkt z bitew+ zgłoszenie itd itp. Z tego co pamiętam, to Karabin skasował punkty z drugiej bitwy ;) . Zdarza się....Na masterach się zdarza ;) ;)

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5351

Post autor: Tutajec »

dudi nie chce być chamski ale 3+20+20+10+0+10 to jest mimo wszystko 63 :roll:

Awatar użytkownika
Shakin' Dudi
Masakrator
Posty: 2632
Lokalizacja: Moria - Lublin

Post autor: Shakin' Dudi »

a fakt :) jednak mam 63 :)

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

buahahah, matematyk z Ciebie nie będzie :D

Awatar użytkownika
Górken
Falubaz
Posty: 1005
Lokalizacja: Lublin/ Kraków

Post autor: Górken »

dlatego na prawo poszedł....
dobrze że runepriest jest wszechstronny:P

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5351

Post autor: Tutajec »

nie no ja to z 10 razy na kalkulatorze liczyłem ^^

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3850
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Przesłane wyniki (zgodnie z przyjętą praktyką :) ) wrzuciłem dziś. Można podziwiać na stronie ligi!

Awatar użytkownika
Górken
Falubaz
Posty: 1005
Lokalizacja: Lublin/ Kraków

Post autor: Górken »

no nareszcie:D
nie wiem może źle liczę, ale wydaje mi się że źle działa naliczanie w lidze:D
bo np Cosmo ma ponad 2700 punktow a wpisane tylko 1700 o.O

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8173
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Górken pisze:no nareszcie:D
nie wiem może źle liczę, ale wydaje mi się że źle działa naliczanie w lidze:D
bo np Cosmo ma ponad 2700 punktow a wpisane tylko 1700 o.O
wszystko działa dobrze... poczytaj regulamin ligi.
Obrazek

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3850
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Górken pisze:nie wiem może źle liczę, ale wydaje mi się że źle działa naliczanie w lidze:D
Dobrze piszesz. Wydaje Ci się. ;)
Regulamin ligi to wyjaśnia dość dokładnie. O, i Asassello też tam odsyła.
Górken pisze:no nareszcie:D
A to jeden ze słabszych tekstów, które zresztą notorycznie pojawiają się w tematach o turniejach. :) Ani orgowie nie mają obowiązku zrobić wyników turnieju zaraz po powrocie do domu (Szmyt czy Butan są tu wyjątkami ;) ), ani my z Adeonem nie mieszkamy przy kompach w oczekiwaniu na podniecającą możliwość wrzucenia wyników. :)
Ja np. cały tydzień sobie zbieram wyniki, a w weekend (sobotę najczęściej) robię zbiorową aktualkę.
W sumie nie bierz tego postu osobiście, ale zawsze trochę mi ręce opadają, jak ludzie w ten sposób piszą. Może po moim wywodzie ktoś się naprostuje. ;) (tu wyniki były wysłane naprawdę szybko, biorąc jeszcze pod uwagę że to master i jakie były zawirowania).

Awatar użytkownika
Górken
Falubaz
Posty: 1005
Lokalizacja: Lublin/ Kraków

Post autor: Górken »

mhm regulamin przeczytany i wszystko jasne;)

a co do "no nareszcie" to raczej mała prowokacja z mojej strony:) Bo wiem jak to jest z tymi "dodatkowymi obowiązkami"... najlepiej zabrać się za nie gdy się trochę tego uzbiera, bo inaczej to zapału braknie;P
no ale brawa dla Ciebie za szybkie załatwienie sprawy =D>

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3850
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Górken pisze:no ale brawa dla Ciebie za szybkie załatwienie sprawy =D>
Mnie się nie należą, ja jestem tylko wklepywaczem. Czarnemu pogratulować, ze to ogarnął i tak szybko podesłał, do tego poprawne. :)

Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2987
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Post autor: Skaven »

A ja miałem 75 pkt z bitew a w wynikach mam wpisane 67. Prosił bym o poprawienie.

ODPOWIEDZ