Wielka Inkwizycja Master 24-25.04.2010

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14644
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Re: Wielka Inkwizycja Master 24-25.04.2010

Post autor: swieta_barbara »

Smiechu pisze:Dobra panowie - forum to nie miejsce na wywody kto za co i czemu tak.
Smiechu - przeciez to organizator Waszego turnieju zaczal wywody w odpowiedzi na krytyke ceny wejsciowki i grubo zawyzonej oceny malowania! Zachowuj sie solidarniej!

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

swieta_barbara pisze: i grubo zawyzonej oceny malowania!
krytyka nie ma pokrycia w stanie faktycznym

a w kwestii sali to turnieje organizowaliśmy w co najmniej 6 różnych załatwionych przez nas miejscówkach ale by to wiedzieć trzeba grać te 15 lat w battla :mrgreen:

EOT

pozdro,
Ż.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14644
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Zaba, nie wiem czy pamietasz, ale ja grywalem z Toba na turniejach u Faberow, jak jeszcze posuwales lizaczkami.
Żaba pisze:krytyka nie ma pokrycia w stanie faktycznym
No prosze Cie! Sugerowana dla "klasycznego" mastera (130 do zdobycia: 100 bitwy, 15 malowanie, 10 test, 5 rozpiska) ocena malowania to 11,5%. Na WI to okolo 19% - w ogole nie ma pokrycia, faktycznie.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Cos źle policzyłeś, licząc rozpiske do hobby, to hobby na WI to 30% końcowego wyniku.
34/116

Bez rozpiski to grubo ponad 25% i tak.
Obrazek

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

procent jest większy ponieważ mamy 4 bitwy, tyle że każdy kogo armia jako tako wygląda dostanie maxa - planujemy by pomiędzy malowaniem TT a Pro było 1-2 pkt różnicy.

zanim grałem Lizzi miałem jeszcze Chaos na 4 ed :wink:

pozdro,
Ż.

P.S. to Wy zaczęliście flejma :lol2: :wink:

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Kalesoner pisze:Cos źle policzyłeś, licząc rozpiske do hobby, to hobby na WI to 30% końcowego wyniku.
34/116

Bez rozpiski to grubo ponad 25% i tak.
przeklamujesz.... popatrz, ze jak kacper pokazal ten swoj wzorzec to liczyl tylko malowanie. Bo w jego standardowym turnieju masz 25/130 hobby co daje 19.2%

a liczenie wyslanej rozpiski do hobby sie ma tak samo jak liczenie bitew do hobby ;)

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Łatwiej zrobić piątą bitwę czy zmniejszyć procent?

Rozumiem, że pierwsze rozwiązanie jest niemożliwe tylko ze względu na czas, ale drugie tylko ze względu na Wasze widzimisię.

Śmieszne jest też to, że nie wyciągacie żadnych wniosków np. z zeszłego roku, a gdy ktoś wam powie co mu się nie podoba to się obrażacie i zaczynacie (Żaba) operować jakimiś mglistymi sugestiami bez pokrycia, albo robiąc pojazdy personalne (Rafix). I tu dopiero rozpoczyna się flejm, a nie w krytyce regulaminu czy podejścia do graczy.

Swoją drogą to niezła siara dać sobie spalić aż 6 miejscówek.
Obrazek

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

@ Kaleson w tym roku ocenianie malowania będzie łagodniejsze niż w poprzednich latach bo zostało to zmienione.

miejscówki padły bo zmieniła się zaprzyjaźniona pani dyrektor, bo na Tarchominie było za daleko, bo szkoła była za droga, bo sala gimnastyczna jest świeżo malowana, bo problemy z ustawą o wychowaniu w trzeźwości, bo xsionc Dobrodziej stwierdził że to Szatanizm :shock: .... samo życie :wink:

pozdro,
Ż.

P.S. sędzią malarskim jest Kubi chętnie wyjaśni wszystkie szczegóły :)
Ostatnio zmieniony 8 kwie 2010, o 18:27 przez Żaba, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14644
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Format macie fajny.

Kędzior
Mudżahedin
Posty: 200
Lokalizacja: Wolny Szczelec ze Stolicy

Post autor: Kędzior »

WI za 16 dni. Proponował bym wrzucić już listę zgłoszonych i aktualizować ją na bieżąco.
Warhammer to gra wyobraźni. Grajmy karteczkami.

Awatar użytkownika
morgan10005
Falubaz
Posty: 1001
Lokalizacja: MSWiA Stare Babice

Post autor: morgan10005 »

Kędzior pisze:WI za 16 dni. Proponował bym wrzucić już listę zgłoszonych i aktualizować ją na bieżąco.
CHyba jedynymi zgłoszonymi są "klimaciarze" którzy przeszli weryfikacje Holana. W tej chwili na poczcie jest tylko jedno zgłoszenie.
Ostatnio zmieniony 12 kwie 2010, o 18:47 przez morgan10005, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

A ilu ich jest???
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Kędzior
Mudżahedin
Posty: 200
Lokalizacja: Wolny Szczelec ze Stolicy

Post autor: Kędzior »

Czy klimaciaże po weryfikacjach też muszą wysyłać swoje rozpy na ogólny adres WI?
Warhammer to gra wyobraźni. Grajmy karteczkami.

Awatar użytkownika
morgan10005
Falubaz
Posty: 1001
Lokalizacja: MSWiA Stare Babice

Post autor: morgan10005 »

Nie wiem co wysyłaliście Holanowi. Przydałyby się nr ID, imiona i nazwiska-ułatwi mi to wysłanie wyników.

Holan
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 182

Post autor: Holan »

Witam.
Armii singlowych zatwierdzonych na obecną chwilę jest 7.
Wszystkich którzy mają rozpiskę zatwierdzoną proszę o zgłoszenie się tak jak standardowo na maila, oraz proszę podesłać potwierdzenie przyjęcia rozpy.

Pozdrawiam
Holan

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3359
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Kalesoner pisze: Rozumiem, że pierwsze rozwiązanie jest niemożliwe tylko ze względu na czas, ale drugie tylko ze względu na Wasze widzimisię.
.
Czy masz śmieć armie że aż tak Cie boli ten procent??

Przeczytaj ocene malowania i popatrz na swoje figsy. Jeżeli będziesz miał dalej jakieś ale, to zrób to jeszcze raz aż do skutku, a jeżeli to nie podziała to wyślij fotki Kubiemu.


Co do całego flejma - Kacper, Żaba.

To jest temat naszego turnieju na który chcieli by przyjechać ludzie nie wtajemniczeni w problemy jakie były w wawie przez ostatnie 15 lat - nie musicie im podsówać błędnych wniosków.

Tak więc załóżcie sobie temat w Płotach i Młotach, a najlepiej to spotkajcie sie pogadajcie o tym.

Jeszcze pare wywodów i poprosze Greena o usówanie zbędnych odpowidzi w tym temacie.

Pozdro.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Smiechu pisze: Przeczytaj ocene malowania i popatrz na swoje figsy. Jeżeli będziesz miał dalej jakieś ale, to zrób to jeszcze raz aż do skutku, a jeżeli to nie podziała to wyślij fotki Kubiemu.
Pozdro.

Po pierwsze uspokój się, albo jeśli jesteś spokojny nie pisz jak prostak, przynajmniej pod moim adresem. Będzie milej wszystkim i Tobie i mi i czytającym.

Po drugie ponad 3/4 mojej armii pojechało dziś z Infernem do Moskwy, więc do Twoich świetnych rad nie mogę się zastosować.

Po trzecie jak nie chcesz oftopu to go nie ciągnij.

pozdro
Obrazek

Awatar użytkownika
CzarnY
Falubaz
Posty: 1470
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok!

Post autor: CzarnY »

Kalesoner pisze:3/4 mojej armii pojechało dziś z Infernem do Moskwy,
2 dni temu juz ;)

pozdro chlopaki.

michus
Wałkarz
Posty: 66
Lokalizacja: Szczecin/ Wrocek

Post autor: michus »

Jak jest z kośćmi magii? każda armia daje 2 do PD i DD czyli łącznie 4 czy jest dwa na sojusz?

misha
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6586
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misha »

wg zasad gry parami, 2 na sojusz
Klub Adeptus Mechanicus http://admech.club Warszawa, Okęcie, Al Krakowska
Sklep FGB Figurkowe Gry Bitewne http://fgb.club Warszawa, Zelazna 69A

ODPOWIEDZ