Katastrofa rządowego Tu-154

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
swidr
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 35
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Katastrofa rządowego Tu-154

Post autor: swidr »

tragedia taka juz byla, nawet wczoraj jakis przedstawiciel duchowienstwa w tv mowil, ze (nie pamietam panstwa ale chyba jakies balkanskie i to jakos w latach 70 chybabylo) komunisci zrobili zamach na kosciol w ktorym znajdowal sie caly rzad, krol(tak krol nie prezydent wiec to jakies panstwo ktore krola ma) i inni oficjele- zginelo chyba z 200 osob i 300 rannych. To kilkadziesiat lat temu bylo wiec znowu do szramy sie kieruje nie mow ze to pierwszy taki wypadek na swiecie- nie zmiania to faktu ze tragiczny.

Co do Wawelu jak dla mnie to gruba przesada. Wydaje mi sie ze zginiecie w katastrofie nie sprawia, ze ludzi chowa sie na Wawelu. Powazki jak najbardziej ale wawel to przegiecie paly po calosci. Tak jak mowicie za chwile bedzie swietym.
Ostatnio zmieniony 13 kwie 2010, o 14:16 przez swidr, łącznie zmieniany 1 raz.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Podobnie przesada moim zdaniem, to stadion narodowy imienia Lecha Kaczyńskiego.
Borubar, Pereiro i szalik do góry nogami.
Obrazek

Zwolin
Falubaz
Posty: 1118
Lokalizacja: Podkowa Leśna - Warszawa

Post autor: Zwolin »

ja uważam podobnie

na wawelu chowało się ludzi tego godnych
ludzi którzy coś ważnego dla tego państwa zrobili
Piłsudski chociażby powinien tam leżeć - o ile nie leży bo nie pamiętam
a nie Kaczyński który prezydentem był strasznie marnym ?
chowają tam człowieka który złamał prawo ?
co to w ogóle za kraj, kurwa ??

a stadion stadionem
powinien być Lecha
ale WAŁĘSY!!!!
dla Emiel'a-regisa pisze:jeśli f(x), tak jak poprzednio opisuje pole widzenia jednostki, a raczej konkretnie "szerokość" widzenia w punkcie x, to całką tej funkcji będzie pole widzenia
Sf(x)= x^2+cx
funkcja ta opisuje pole objęte wzrokiem unitu
chciałeś to masz
jeśli pod x podstawisz podwojony M oddziału to masz pole obszaru zagrożonego szarżą

Awatar użytkownika
Lasti
Falubaz
Posty: 1447
Lokalizacja: Kraków/Azyr

Post autor: Lasti »

Zwolin, na Wawelu leży Piłsudski :wink:
Polska grupa zrzeszająca sympatyków Age of Sigmar:

https://www.facebook.com/groups/438370546345173/

Zwolin
Falubaz
Posty: 1118
Lokalizacja: Podkowa Leśna - Warszawa

Post autor: Zwolin »

no właśnie tak mi się zdawało ale nie bylem pewien
dla Emiel'a-regisa pisze:jeśli f(x), tak jak poprzednio opisuje pole widzenia jednostki, a raczej konkretnie "szerokość" widzenia w punkcie x, to całką tej funkcji będzie pole widzenia
Sf(x)= x^2+cx
funkcja ta opisuje pole objęte wzrokiem unitu
chciałeś to masz
jeśli pod x podstawisz podwojony M oddziału to masz pole obszaru zagrożonego szarżą

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

Zwolin, tu moje kompetencje wprawdzie nie sięgają, ale łacinę podwórkową zachowaj dla siebie, bo forum jest publiczne i trochę kultury w związku z tym obowiązuje.
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Zwolin
Falubaz
Posty: 1118
Lokalizacja: Podkowa Leśna - Warszawa

Post autor: Zwolin »

sorki
uniosłem się nieco
jak tam można ... ?
eh... szkoda gadać
to Polska
dla Emiel'a-regisa pisze:jeśli f(x), tak jak poprzednio opisuje pole widzenia jednostki, a raczej konkretnie "szerokość" widzenia w punkcie x, to całką tej funkcji będzie pole widzenia
Sf(x)= x^2+cx
funkcja ta opisuje pole objęte wzrokiem unitu
chciałeś to masz
jeśli pod x podstawisz podwojony M oddziału to masz pole obszaru zagrożonego szarżą

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Zwolinek, bo baniczek tygodniowy wisi Ci na glowa.

Tez dla mnie przesada, ze chowaja kogos takiego na Wawelu. Uwlacza to troche to ludziom zasluzenie tam pochowanym...

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8787
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

W tym momencie się nawzajem przelicytowują, kto więcej dla naszego ś.p. Prezydenta…
Nie podobała mi się jego prezydentura.
Nie ujmuję mu cech osobistych.
Bardzo mi przykro z powodu tej tragedii.
Chowanie go na Wawelu to przesada.


Jakoś wydaje mi się że to była wina pilota – nie miał dość cojones żeby powiedzieć prezydentowi(lub szefowi sztabu, albo dowódcy lotnictwa) że „przez niego” nie dotrą na uroczystości.
Opcja druga, któryś z ww. mu powiedział że będzie lądował i basta(pamiętacie casus lądowania w Tbilisi 2 lata temu i zachowanie prezydenta…)

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

coraz wieksa szopka i wioska
coraz wieksze przejawy hipokryzji
coraz bardziej debiline pomysly

cala moja empatia zal i wspolczucie ktore mialem w sobote wyparowaly, ludzie w tym kraju zawsze beda mieli jakas taka mega zjebana maniere... ciagle popadanie ze skrajnosci w skrajnosc

w pracy dzisiaj lecialo radio(jakies tam, szef sobie ciagle slucha - napewno nie RM) i co ja sie k** dzisiaj nasluchalem o parze prezydenckiej, same zalety, wspaniali ludzie, chodzace idealy, zero wad a ich dobrymi cechami mozna by obdarowac dwa tuziny populacji...mialem wrazenie ze to jakis surrealizm a ja slucham audycji o zupelnie kims innym
Ostatnio zmieniony 13 kwie 2010, o 15:27 przez thurion, łącznie zmieniany 1 raz.

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

moze niektórzy sa po portu bardziej wrazliwi niż ty :D
niech każdy sobie przeżywa wszystko po swojemu ... :)

emocje opadną i wiele z tych dziwnych pomysłów się nie ziści, więc - easy.
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Robson pisze:moze niektórzy sa po portu bardziej wrazliwi niż ty :D
niech każdy sobie przeżywa wszystko po swojemu ... :)
przezywanie przezywaniem, a hipokryzja hipokryzją
ja nie rozumie kogos kto za zycia obsmarowywal LK z gownem, a teraz nagle jest jego wielkim fanem i uwaza go za chodzacy krysztal, nie miesci sie to w moim pojmowaniu rzeczywistosci
sam LK nie lubilem jako prezydenta, nie uwazam zeby byl dobrym prezydentem, nie zal mi ze obsadzajacy to stanowisko sie zmieni
jako osobe zasluzona dla Polski, jak najbardziej, ale bardzo konfliktowa (L Walesa) zawsze probojaca postawic na swoim i klotliwa (D Tusk)
jako czlowieka, jest mi go bardzo bardzo żal
ale santo za zycio to on nie byl...

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Niestety Robson, pochówek ma się odbyć podobno już w ten weekend, więc na pewno zanim jeszcze opadną emocje.
Obrazek

Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

No cóż, podobno ma być pochowany na Wawelu (niczym król) i stadion narodowy ma nosić imię jego. :shock:

Ja mogę wiele rzeczy zrozumieć ale to już przechodzi ludzkie pojęcie. Zaraz go co niektórzy 'dziennikarze' i 'politycy' na ołtarze wyniosą. :roll:
Remember, having fun and keeping to the spirit of the game is more important than winning at any cost.

Zwolin
Falubaz
Posty: 1118
Lokalizacja: Podkowa Leśna - Warszawa

Post autor: Zwolin »

ma ktoś może numer do jakiegoś radia/telewizji ?
albo wie kiedy robią takie momenty że można zadzwonić i coś powiedzieć ?

bo ja zamierzam zadzwonić
dla Emiel'a-regisa pisze:jeśli f(x), tak jak poprzednio opisuje pole widzenia jednostki, a raczej konkretnie "szerokość" widzenia w punkcie x, to całką tej funkcji będzie pole widzenia
Sf(x)= x^2+cx
funkcja ta opisuje pole objęte wzrokiem unitu
chciałeś to masz
jeśli pod x podstawisz podwojony M oddziału to masz pole obszaru zagrożonego szarżą

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

thurion pisze: w pracy dzisiaj lecialo radio(jakies tam, szef sobie ciagle slucha - napewno nie RM) i co ja sie k** dzisiaj nasluchalem o parze prezydenckiej, same zalety, wspaniali ludzie, chodzace idealy, zero wad a ich dobrymi cechami mozna by obdarowac dwa tuziny populacji...mialem wrazenie ze to jakis surrealizm a ja slucham audycji o zupelnie kims innym
Bo o zmarłych mówi się dobrze albo wcale... a media zamilknąć nie mogą ;)
Wady się przemilcza teraz, za to wreszcie mówi się o zaletach, szkoda że choć raz nie zrobiono tego, kiedy żyli - ze skrajności w skrajność, to racja...

Na ołtarze nikogo nie wyniosą, ulice i stadiony to też nie takie hop siup.

Zwolin... wejdź na stronę dowolnego radia czy stacji TV i zadzwoń... najlepiej TV, bo radia nie mam, a też chciałabym się pośmiać ;)

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

No właśnie Zwolin, powiedz kiedy i gdzie będziesz dzwonił, o ile nieletnich wpuszczają na antenę, to powinien być niezły ubaw, a media takie ponure ostatnio.
Obrazek

Zwolin
Falubaz
Posty: 1118
Lokalizacja: Podkowa Leśna - Warszawa

Post autor: Zwolin »

ok
może nieco rozjaśnię atmosferę ostatnich dni

a tak w ogóle to chciałem mówić o tym chowaniu na wawelu i o hipokryzji
chcecie się śmiać?
no to powiedzcie mi że to nie prawda
dla Emiel'a-regisa pisze:jeśli f(x), tak jak poprzednio opisuje pole widzenia jednostki, a raczej konkretnie "szerokość" widzenia w punkcie x, to całką tej funkcji będzie pole widzenia
Sf(x)= x^2+cx
funkcja ta opisuje pole objęte wzrokiem unitu
chciałeś to masz
jeśli pod x podstawisz podwojony M oddziału to masz pole obszaru zagrożonego szarżą

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Bardziej chodzi mi o formę niż o treść. :lol2:
Obrazek

Zwolin
Falubaz
Posty: 1118
Lokalizacja: Podkowa Leśna - Warszawa

Post autor: Zwolin »

no wiesz...
jak ma się 16 lat to się myśli nad treścią nie nad formą :wink: taka wada wieku ;P
a może ścisłego myślenia? bo tu nie ma znaczenia czy napiszesz x=16 czy 16=x (oczywiście nie w informatyce)
a to czysty formalizm i właśnie forma
dla Emiel'a-regisa pisze:jeśli f(x), tak jak poprzednio opisuje pole widzenia jednostki, a raczej konkretnie "szerokość" widzenia w punkcie x, to całką tej funkcji będzie pole widzenia
Sf(x)= x^2+cx
funkcja ta opisuje pole objęte wzrokiem unitu
chciałeś to masz
jeśli pod x podstawisz podwojony M oddziału to masz pole obszaru zagrożonego szarżą

ODPOWIEDZ