UltraGaleria Jacka -27.06.10 - wild rider

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
Jacuchna
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 193
Lokalizacja: Warszawa

UltraGaleria Jacka -27.06.10 - wild rider

Post autor: Jacuchna »

Witojcie!
Na początek postanowiłem wrzucić mojego treemana.
Ogólnie robiłem go na podstawie drzewa ze SPIM'a.
Do tego miał mieć brzydką mordę i wyglądać na strasznego. No i wyszło mi coś takiego:
Obrazek

Ale w czasie robienia koncepcja trochę mi się zmieniła. Uznałem,
że jakoś ta jego twarz do dupy wygląda i postanowiłem mu dorobić nos.
No a jak nos to jeszcze może wąsy, brodę, brwi, większe oczy i w rezultacie przypomina trochę enta z LOTRa.
Obrazek
I teraz mam do Was kilka pytań na temat tego drzewka:
1. Dać mu głaz do tej otwartej łapy?
2. Zrobić przed nim biegnącą driadę?
3. Ogólnie co by w nim zmienić :wink:

Następną figurka jest konwersja kislevskiego Bojara firmy dwarf tales. Zmiana polega na tym, że wpierwiej był na nogach.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Na razie tyle. W najbliższym czasie dam zdjęcia imperalnego bohatera na koniu,
driad na PMOTM i (jak tylko będzie mi się chciało) moją prawie gotową armię dwarfów.

Pozdrawiam!
Ostatnio zmieniony 27 cze 2010, o 20:51 przez Jacuchna, łącznie zmieniany 6 razy.

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Drzewko bardzo udane,choć bardziej niż z Lotrem kojarzy się z Dziadkiem Mrozem,fajne z jajkiem.Jeśli chcesz coś zmieniać to może kamyczka do łapy,ale niekoniecznie.Bojar masakra,ta szabelka na ramieniu - miodzio.

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

hehe... drzewko zajebioza, troszkę się uśmiałem ale w tym pozytywnym sensie :) podoba mi się, wygląda jak jakiś borowy dziadek :) jedynie brodę bym jakoś przerobił żeby wyglądała bardziej "roślinnie".
Obrazek

Awatar użytkownika
Jacuchna
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 193
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jacuchna »

No w sumie dziadek mróz i borowy dziadek to leprze porównanie od enta :D
Z tą brodą to myślałem żeby ją pokryć tym samym meszkiem co gałęzie. Tylko nie jestem pewien efektu, a jak już go przykleję to nie będzie odwrotu. A lepszej brody nie umiem ulepić :wink:

Awatar użytkownika
jamakot
Wodzirej
Posty: 688
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jamakot »

bojar bez zastrzeżeń =D>
mam pytanie,( bo robie abome i też chciałem z drutu):
a więc po drucie dałeś gs ?
jak tak to ile Ci go zeszło?
]arrrr

Awatar użytkownika
Jacuchna
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 193
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jacuchna »

Nie, po drucie dałem warstwę bibuły nasączonej wikolem, a dopiero potem masę modelarską. Łatwiej się nakłada, bo masz równą powierzchnię. I nie robiłem tego GS'em tylko taką szarą masą o nazwie procreate(z green stuffu jest tylko twarz) . Fajne, bo kosztuje coś koło 40zł, a jest w opakowaniu 70g(a Gsu masz 24g). Tak więc zeszło mi na to... z 1/4-1/5 opakowania.

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Jak dla mnie ten treeman ma za bardzo człowieczy kształt. Przydałyby się jeszcze jakieś gałęzie, które by zamieniły bardziej w drzewo. Poza tym całkiem niezła kora, ale broda (poza tym, że jest zabawna :D) ma imho za jadowity kolor.
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Fajowy ;D Dłonie bym bardziej krzaczaste dorobił, może jakieś licha leśne do niego?

Awatar użytkownika
puszkin
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 189
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: puszkin »

No trochę taki monotonny - dodaj troszkę gałęzi zrób coś aby tam się nieco działo, kamyczek do ręki może jeszcze jakieś gałązki na "barkach"? No i jakiś taki człowieczy jest. Poza tym to gratuluję :D dobra robota, malowanie też OK

Awatar użytkownika
Jacuchna
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 193
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jacuchna »

Spoko, to jeszcze z nim pokombinuje. Dodam jakieś gałęzie, kamyk w łapę i może duszki, chociaż wątpię, żeby mi dobrze wyszły. :wink:

Tak jak zapowiadałem: imperialny bohater na koniu dla kumpla(tylko podstawka bez trawki jeszcze):
Obrazek
Obrazek

hę?

Awatar użytkownika
puszkin
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 189
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: puszkin »

Wszystko super - ładny metal, ale złoto jeszcze byś mógł wycieniować. Tak to super - tylko lepsze zdjęcia by się przydały ale... kto nie ma tego problemu :P


Podstawka - koniecznie zrobić bo teraz to nic nie ma na niej :D

Awatar użytkownika
jamakot
Wodzirej
Posty: 688
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jamakot »

dobra robota choć nie powala, ale jednak dobra robota to w końcu dobra robota :wink:
]arrrr

Awatar użytkownika
Rion
Chuck Norris
Posty: 658

Post autor: Rion »

Mógłbyś bardziej rozwadniać farbę, tak to jest spoko :wink:

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

o rety! treedwarf :] fajna broda :] a reszta też fajna... jak pomalujesz jeszcze ze 100 koni to Ci będą naprawdę spoko wychodzić.

Awatar użytkownika
Jacuchna
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 193
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jacuchna »

jak pomalujesz jeszcze ze 100 koni to Ci będą naprawdę spoko wychodzić.
Ale to subtelnie ująłeś :D Faktycznie, ten koń od imperialnego bohatera jest moim pierwszym pomalowanym modelem konia, a od bojara drugi. Do tej pory malowałem same krasnoludy :wink:

Teraz tak: Driady na PMOTM. Docelowo ma być ich 8(jak się wyrobię do końca tygodnia)
Obrazek
Obrazek

I glade ridersi z dredami :wink:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

co zmienić, jak się podoba, blablabla..

Awatar użytkownika
MAĆKO
Kradziej
Posty: 932

Post autor: MAĆKO »

Mi sie brzozowe dryjady podobają bardzo ale niestety te liście wyglądają troche sztucznie ale to pewnie widac tylko na fotkach na stole powinno byc ok:) Pomysl z dredami na tym jezdzcu bardzo mi sie podoba ale niestety nienaturalnie przylegają do czaszki tz. zle je rozplanowales bo wyrastaja nawet z szyi:P ogolnie zalozenie armii bardzo mi sie podoba:)
pozdrawiam:)

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Brzózki git,przydałoby się zrobić poświatę wokół oczek i będzie jeszcze lepiej.Nad sową radziłbym jeszcze trochę posiedzieć,oczy nienaturalne i czerwony dziób troszeczkę nie pasuje.Pomysł dredziestych (o ile tak można to ująć)jeźdźców świetny :) .

Awatar użytkownika
jamakot
Wodzirej
Posty: 688
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jamakot »

Dobra robota
]arrrr

Awatar użytkownika
Rion
Chuck Norris
Posty: 658

Post autor: Rion »

Te brzózki, które wyglądają jak drewniane zebry są świetne =D>

Liście wyglądają w porządku. Z czego je zrobiłeś? :D

Awatar użytkownika
eliah91
Masakrator
Posty: 2759
Lokalizacja: Warszawa Czarne Wrony

Post autor: eliah91 »

Brzozy mi się nie podobają. Strasznie nie lubię tak malowanych driad.
A jeżeli chodzi o dredy to:
-ścinaj trochę główki
-dredy powinny być cieńsze
-Najlepiej jak po prostu zrobisz kilka takich główek i je odlejesz

Ps. Zawsze śmiać mi się chce jak wspominam zeszłe lato. Napieranie z Runpriestem w Herosów V do 9 rano. Przez kilkanaście godzin siedział podczas moich tur i wałkował miliardy dredów. Po czym gdy je przyklejał, to ledwo starczało na kilka modeli.
Obrazek

ODPOWIEDZ