Cold One Knights

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Na cyc Morathi, przecież jest alternatywa
http://www.druchii.net/album_pic.php?pic_id=3183
i oddział waży pewnie więcej niż te pół kilo, więc szacun budzi i respekt zarówno wagą jak i zębiskami

Awatar użytkownika
Ritchie
Wodzirej
Posty: 710
Lokalizacja: Provinz Posen

Post autor: Ritchie »

Nilgar pisze:Na cyc Morathi, przecież jest alternatywa
http://www.druchii.net/album_pic.php?pic_id=3183
i oddział waży pewnie więcej niż te pół kilo, więc szacun budzi i respekt zarówno wagą jak i zębiskami


wyskakuje mi
Not Authorised
Mógłbyś wkleić te zdjęcia ? Choć jak mniemam chodzi o figsy gamezona. Cóż. To fajna alternatywa (chociaż rydwany mi się nie podobają), ale w armii mam łącznie 16 tych przesympatycznych stworzonek więc będę stał na gruncie GW :D

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1642

Post autor: Duderson »

Nilgar pisze:Na cyc Morathi, przecież jest alternatywa
http://www.druchii.net/album_pic.php?pic_id=3183
i oddział waży pewnie więcej niż te pół kilo, więc szacun budzi i respekt zarówno wagą jak i zębiskami
Wygląda jak przerośnięty kurczak:D. Może to te łapki.
Jak dla mnie plastikowe coldy dają radę. Szkoda jednak, że są tylko dwa wzory, obydwa z ogonem wykręconym w tą samą stronę.
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

voila
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Vincent
Kradziej
Posty: 978
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Vincent »

Mi najbardziej podobają się te z gw te z gz też są fajne ale kupię tylko jednego dla BSB

Awatar użytkownika
Crane
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3291
Lokalizacja: Biała Podlaska/ Warszawa - Czarne Wrony

Post autor: Crane »

"Niechcacy" puscilem na COK frenzy (gralem Cultem) Ci panowie robili miazgę....sa niesamowici. a raz dostali szarze od tylu od tomb prince z grave guardami (zamarudzili za dlugo przy katapulcie)i ustali oddajac skutecznie GG...z bitwy na bitwe zadziwiaja mnie...

Ale zeby nie bylo tak różowo, to pamietam jak raz 3 :evil: tury pod rzad nie zdawali glupoty....czekali pieknie az katapulta ich zdejmie...przeciwnik nawet nie musial specjalnie zgadywac bo wciaz stali w tym samym miejscu - po ostrzale z katapy wciaz stali az podeszly 3 trolle i sobie w nich żygnęły....tyle

Awatar użytkownika
Pawman
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 38

Post autor: Pawman »

Chciałbym dowiedzieć się czy zimnych powino wystawiać się w 5 ,10,15
Ja sądze ze w 5 z bohaterem a jak w sądzicie



prosze o pomoc dzieki z góry

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

też tak sądzimy ;).

5 z bohaterem lub 6 bez bohatera. 10 to już za drogo. 15 to czysta abstrakcja.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3017
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

Ostatnio gram na rozpiskach 2x6 lub 7 COK FCG. Muszę powiedzieć, że solidny kawałek mięsa do wytoczenia na przeciwnika. Moim pechem są rzuty na głupotę, które w kluczowych momentach rzucam na 11-12. Częściej, niż statystycznie, więc trzeba się nieźle nakombinować :)
5 to trochę za mało, bo trzeba liczyć, że pod ostrzałem artylerii 1-2 zginie, zanim dojedzie. Banner do szarży już wiem, że się nie sprawdza, banner do CR może być, choć nie jest konieczny.
Dużo z nimi zabawy, ale jak już im się uda dojechać, to potrafią mielić lepiej, niż maszynka Zelmera :)
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Pawman
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 38

Post autor: Pawman »

Mój kolega który zrobił mi rozpiske na 2250 i miałem 15coldłanów i przegrałem z he może gram beznadziejnie ale to była przesada

bardzo proszę - używajcie czasem spell checka :)

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1534
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

Ja ostatnio sprobowalem sobie fajna wersje mocno ofensywna... I mialem 6 cokow FCG do tego Bsb z hydra banner... Klocek pieknie rozkreca wiekszosc rzeczy... Jak dostanie jakies wsparcie rydwanu lub DR od boku to i kloc TG ze slannem sie moze bac... IMO opcja z Hydra banner daje mocno rade i da sie powalczyc... Tylko jednak ta glupota i nie mozna ugrzeznac w jakis smieciach...
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3017
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

Pawman pisze:Mój kolega który zrobił mi rozpiske na 2250 i miałem 15coldłanów i przegrałem z he może gram beznadziejnie ale to była przesada
Przypuszczam, że odmawiali walki często głupiejąc, ale bardzo mnie też interesuje, co takiego poza nimi miałeś w tej rozpie. Choć przyznaję, że rozpa na 1 oddziale 15 COK nie ma większego sensu. Lepiej ich chociaż rozbić na 2 oddziały, bo więcej podziałają.
Jak dostanie jakies wsparcie rydwanu lub DR od boku to i kloc TG ze slannem sie moze bac
Tylko trzeba wziąć pod uwagę fakt, że rydwan jest nieco wolniejszy, niż kawaleria. Jeśli chodzi o DR to istotnie - świetne zestawienie. Ja przy dwóch oddziałam COK lubię mieć ze 3 oddziały fastów. Najlepiej z kuszami. Do tego dodaję generała i BSB na cold one'ie. Po jednym do klocka COK. Naprawdę mocna rozpa.
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Ritchie
Wodzirej
Posty: 710
Lokalizacja: Provinz Posen

Post autor: Ritchie »

Po pierwsze jest już temat o COKach i proponował bym połączyć te tematy by nie zaśmiecać podforum.

Po drugie ja osobiście nie ufam zbytnio tej jednostce. Jakoś zawsze mam wrażenie, że ich wkład w ew. zwycięstwo jest nieproporcjonalnie mniejszy niż wartość punktowa. Przynajmniej u mnie.

Awatar użytkownika
Pawman
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 38

Post autor: Pawman »

Miałem jeszcze
2x5dark riders powtarzalne kusze
2xrdwany
11xharpi
szlachcica pegaz pożeracz serc
3xczarodziejki nie pomiętam co miały
2x10 kuszników fcg

Przegrałem "Masakrą"

Awatar użytkownika
Bison
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 179

Post autor: Bison »

Na duże punkty (2500) lubię wystawić 9 z FCG +1CR + sztandar armii (i tu w zależności z kim gram Hydra banner lub +1CR).

Wtedy można śmiało piweidzieć że są nie do zatrzymania :> (mam nadzieje że nie muszę tłumaczyć, że nie chodzi tu o "chuzia na Juzia" ;))

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1534
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

Tylko trzeba wziąć pod uwagę fakt, że rydwan jest nieco wolniejszy, niż kawaleria.
To prawda ale lizaki nic nie maja na rydwany oprocz biegacza z dwurakiem, ktorego latwo zlapac w jakies harpie a potem czms doszarzowac... Sa jeszcze kroxy ktore tez ladnie grzezna w klocku warriorow... :wink:
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Pawman
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 38

Post autor: Pawman »

hehe rozwija się temat ale wkońcu najlepiej wystawiac 5 i bohater

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3017
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

Istotnie - nie zauważyłam, że temat się zdublował. W przyszłości proszę, żebyście przeglądali listę tematów i nie tworzyli kilku na jeden temat, bo nam się bałagan zrobi.
Yudo
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3017
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

Pawman pisze:Miałem jeszcze
2x5dark riders powtarzalne kusze
2xrdwany
11xharpi
szlachcica pegaz pożeracz serc
3xczarodziejki nie pomiętam co miały
2x10 kuszników fcg

Przegrałem "Masakrą"

Pegaz jest mięciutki, nawet, jeśli mu dasz terror. Lecz dziwię się, że tak wtopiłeś, bo rozpa zła nie jest.
To prawda ale lizaki nic nie maja na rydwany oprocz biegacza z dwurakiem, ktorego latwo zlapac w jakies harpie a potem czms doszarzowac
heh... To ja nie wiem, ile Twoje Harpie mają liderki, że ustoją do Twojej następnej szarży. No, chyba, że masz kostki z samymi jedynkami :D
Na duże punkty (2500) lubię wystawić 9 z FCG +1CR + sztandar armii (i tu w zależności z kim gram Hydra banner lub +1CR).
Tylko jeden taki skład? Ja bym ze dwa wystawiła, żeby pancernie było. Na duże punkty smok + pancerniaki są cudowne!
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1534
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

2x10 kuszników fcg
A po jakiego grzyba im FCG...?
heh... To ja nie wiem, ile Twoje Harpie mają liderki, że ustoją do Twojej następnej szarży. No, chyba, że masz kostki z samymi jedynkami
E tam daja rade kroxy zabija moze 2 harpie... co za problem rzucic 3 lub 4 na liderce... :wink: Przynajmniej moga spowolnic lub wystawic na szarze czegos ciezszego... :)
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

ODPOWIEDZ