Ogre Kingdoms by Bania

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bania
Falubaz
Posty: 1328
Lokalizacja: Twierdza Toruń - Fort Rogowo
Kontakt:

Ogre Kingdoms by Bania

Post autor: Bania »

Obrazek
Obrazek
Bullsi skonczeni.

Obrazek
Tyrant WiP

Obrazek
Obrazek
Butcher WiP

Obrazek
BSB WiP

Obrazek
Gnoblary WIP

Nie lubie, nie umiem i nie mam czasu na zwykłe malowanie dlatego cala armia procz 2 bohaterów (z poprzedniej armii) bedzie bejcowana. Konwersjami bawi sie Browar i Badruk - wszyscy bohaterowie z bullsów, bullsi bez tarcz, ironi beda bardziej opancerzeni itd. Klimat armii to typowe ogry, raczej w kierunku imperialnych.
Obrazek

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5674

Post autor: Afro »

bardzo fajne ogry, jedna rzecz mi natomiast nie pasuje - trzecia ręka butchera jakoś psuje obraz całości.
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
jamakot
Wodzirej
Posty: 688
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jamakot »

świetny ten butcher,
bullsy te 3 pierwsze też fajnie wyszły
=D>
]arrrr

Awatar użytkownika
Bania
Falubaz
Posty: 1328
Lokalizacja: Twierdza Toruń - Fort Rogowo
Kontakt:

Post autor: Bania »

Afro pisze:bardzo fajne ogry, jedna rzecz mi natomiast nie pasuje - trzecia ręka butchera jakoś psuje obraz całości.
w booku sa historie o butcherach ktorzy jedli za duzo chaośników i potem mieli rozne mutacje w tym wiele rąk, nie chcialem zeby to był Goro dlatego tylko 1 dodatkowa
Obrazek

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Imho powinieneś malować wszystkie ciała ogrów jednym kolorem. No i broń boże nie zostaw takiej krwi na rzeźniku! Mam nadzieję, że bejca to ładnie przyciemni (jeśli ten model będzie bejcowany), albo Ty to zrobisz pędzelkiem :) Ciekawy fh na sztandarze.
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
ARBAL
Kretozord
Posty: 1890
Lokalizacja: Toruń

Post autor: ARBAL »

Baniak, fajnie że się "przebudziłes" i armia nabiera kolorów (ale nie chc eich spotkac na najbliższym turnieju:) ). Konwersje Browara jak najbardziej OK. Bejcowanie poprawne i wykończone podstawki... przyzwoity bejcowany tabletop.
Obrazek

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

IMO najlepiej w tej bejcy wyszły gnoblary i metaliki. Co do ogrzej skóry to mam wrażenie że jest ona za jasna, choć może to wina zdjęć...
Najbardziej w oczy kole ten dżem truskawkowy którym się upaćkał rzeźnik :wink: Ale to zapewne jeszcze dopracujesz :)
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
mrGREY
Warzywo
Posty: 12

Post autor: mrGREY »

Zdecydowanie Bullsy najlepsze.
Butcher obleci, ale po kiego ta trzecia ręka ????? #-o

Awatar użytkownika
Aron_Banalny
Masakrator
Posty: 2167
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Aron_Banalny »

Zajebiste grubasy. Tyrant i BSB rocks, ale butcher taki kiepawy, nawet nie chodzi o tą trzecią rękę. może malowanie lepsze by go podrasowało, teraz jest jakiś taki za mdły.

konwersje herosów klasa

Awatar użytkownika
Szopa
Chuck Norris
Posty: 464
Lokalizacja: Kutno/Toruń
Kontakt:

Post autor: Szopa »

Takie sobie,ja bym pomalował lepiej.
While faithless traitors still live, there can be no forgiveness.

Awatar użytkownika
Erol
Mudżahedin
Posty: 240

Post autor: Erol »

Najlepiej Bullsy Ci wyszły natomiast nie podobają mi się białe podstawki u gnoblarach.
Solo pisze: Wjeba***** taką maskę że stoły powinny się załamać pod jej ciężarem.

Awatar użytkownika
kharnak
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 114
Lokalizacja: Korea Południowa

Post autor: kharnak »

Re Erol: Białe podstawki to podkład #-o
BTW spoko figsy :D

ODPOWIEDZ