8 Edycja Warhammera I

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Re: 8 Edycja Warhammera

Post autor: Mhroczny Rycerz »

Kubon posuwasz plastikowe ludziki?! Szok! Ja to je przesuwam :P
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

Doman-
Wodzirej
Posty: 775
Lokalizacja: K-ce

Post autor: Doman- »

theudulf pisze:No niestety tak już bywa, że niektóre armie dostały tak podupione jednostki, przykładowo DE, gwardziści z 2 atakami, ITP, stubborn, chempkiem z 3A i siłą 6, super duper wariors elite, 2 herosami i asf oraz armour piercing robi z mojej kawaleri siekane kotlety. Tak oddział za w sumie 505 puntków zatłukł mi przy mojej szarży 4 gralowców i 2 errantów, a ja oddziałami wartymi w sumie ponad 800 zabiłem 2ch... W dwie tury gralowcy byli posprzątani! Do tego harpie i w pierdut oddziałów kuszników - z tą armią można dać sobie spokój. Stand and shoot też robi swoje, aż ręce opadają :/
chcemy więcej ?=D> dawaj=D> tak mi się z reklamy w cinemacity przypomniało

było nie brać grali;p

Awatar użytkownika
theudulf
Chuck Norris
Posty: 513

Post autor: theudulf »

Żadna jednostka bretki nie wytrzymałaby ataku z takim czymś :p 70% jednostek miałoby z tym problemy....
Największa maruda na Border Princes 8)

Rabsp
Masakrator
Posty: 2445
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Rabsp »

salwa 2x 10 łuków + 2 trebusze :P

emiel_regis
Oszukista
Posty: 837

Post autor: emiel_regis »

na koziołku nawalałem po tym badziewiu 2x10 łuczników+7szejdów na bliskim+5dr na bliskim (na koziołku był kontyngent...) zeszło bodaj 2 czy 3... nie ma to jak fart w kosciach. jedyne na co można z tym syfem liczyć, to brak bsb w zasiegu i oblany stubborn...

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

krótko mówiąc są niezniszczalni - 8 edycjo przybywaj na ratunek :lol2:

żółw,
Ż.

Awatar użytkownika
theudulf
Chuck Norris
Posty: 513

Post autor: theudulf »

Rabsp pisze:salwa 2x 10 łuków + 2 trebusze :P
Nie jest to do końca dobry pomysł, bo jak ktoś zobaczy takie strzelanie zwyczajnie ustawi oddział w lesie, żeby punkty bunkrował. Gość z którym gramy ma w zwyczaju brać mega drogie oddziały, którymi potem siedzi po lasach. Jego dotychczasowy rekord to jakieś 1100 - 1300 punktów w jednym regimencie. W sumie było to około 35 white lionów z herosami i podczas jednej bitwy oddział siedział cały czas w lesie lub za lasem w taki sposób, ze go nikt nie "widział" dopiero w ostatniej rundzie doszło do walki.
Największa maruda na Border Princes 8)

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7831
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

theudulf pisze:
Rabsp pisze:salwa 2x 10 łuków + 2 trebusze :P
Nie jest to do końca dobry pomysł, bo jak ktoś zobaczy takie strzelanie zwyczajnie ustawi oddział w lesie, żeby punkty bunkrował. Gość z którym gramy ma w zwyczaju brać mega drogie oddziały, którymi potem siedzi po lasach. Jego dotychczasowy rekord to jakieś 1100 - 1300 punktów w jednym regimencie. W sumie było to około 35 white lionów z herosami i podczas jednej bitwy oddział siedział cały czas w lesie lub za lasem w taki sposób, ze go nikt nie "widział" dopiero w ostatniej rundzie doszło do walki.
Szóstka ze slaanesza w taki oddział to cud miód i orzeszki... Albo zdrada tzeentcha...

Awatar użytkownika
-SaH-
Chuck Norris
Posty: 601
Lokalizacja: Zad Trolla Koszalin
Kontakt:

Post autor: -SaH- »

Hehe :D Master of the Wood wystarczy :P

i jeszcze jedno hehehehe :D Gięty oddział Black Guardów ... hehehe, a pamięta ktoś go z 6ed? Taki rarek, co zawala miejsce w podręczniku, jest tylko fluffowym pierdzeniem a wystawienie go dawało z miejsca Mega Klimaciarza na turnieju (w ogóle granie DE wtedy:P ) Hihihihi w 8ed wystawienie Imperialnych Swordmanów to będzie PG! :D
To fight Chaos on the battlefields, not to grow rich and fat in the golden halls of the capital, that is the purpose of our Cult! - Boomed Luthor's voice at the Council

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

Ja tam nimi grałem. W ogóle to koszt nie powinien się zmienić skoro dostali takiego boosta.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
theudulf
Chuck Norris
Posty: 513

Post autor: theudulf »

No niestety, ale polityka gw jest jedna-> Mniej punktów = większa armia.
Największa maruda na Border Princes 8)

Varden
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 190

Post autor: Varden »

07.05.2010 Warhammer Online: Age of Reckoning - Games Workshop pozywa do sądu Warhammer Alliance, największą i najbardziej popularną stronę fanowską poświęconą grze Warhammer Online. Z powodami tej decyzji możecie zapoznać się tutaj. Tak czy siak, pozywanie do sądu swoich fanów to dosyć nietypowa praktyka i jako taka warta jest niniejszej wzmianki.

To piękny przykład tego gdzie GW ma swoich fanów/graczy

Awatar użytkownika
Mac
Kretozord
Posty: 1842
Lokalizacja: Kazad Gnol Grumbaki z klanu Azgamod

Post autor: Mac »

Varden pisze:To piękny przykład tego gdzie GW ma swoich fanów/graczy
Przed jakimikolwiek komentarzami, radzę poczytać na temat tej sprawy na forum Warhammer Alliance:
http://www.warhammeralliance.com/forums ... p?t=326733
Sprawa z jednej strony może wyglądać tak, z drugiej inaczej, a wygłaszanie opinii na podstawie dwóch zdań trudno nazwać konstruktywną czy cokolwiek wnoszącą, poza niechęcią do Games Workshop.

To jest jednak dział do wyrażania opinii na temat nadchodzącej 8 edycji Warhammera, a nie do dyskusji na temat spraw sądowych Games Workshopu.
"Remember, a Dwarf's only as big as his beard."

Awatar użytkownika
theudulf
Chuck Norris
Posty: 513

Post autor: theudulf »

Oponia opinią, ale wszystko zależy od tego co wymyślą GumoWce. Ciekawe czy kiedykolwiek pracownicy GW znajdą granicę kiedyś granicę przegiętości i wszystkie jednostki wrócą do w miarę przyzwoitego poziomu "równości". A potem wszystko zacznie się od nowa ;)
Największa maruda na Border Princes 8)

Awatar użytkownika
Mac
Kretozord
Posty: 1842
Lokalizacja: Kazad Gnol Grumbaki z klanu Azgamod

Post autor: Mac »

Avian pisze:
Malempo pisze:We have not received many info about skirmishers or flyers yet.
Skirmishers are getting changed considerably in a very odd way. No points are awarded for guessing if they are getting boosted or !!nerfed!!.
A więc skimisherzy będą nerfowani...
"Remember, a Dwarf's only as big as his beard."

misha
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6586
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misha »

czyli? :) za młody jestem w tą grę chyba, nie znam poprzednich edycji ani tego określenia
Klub Adeptus Mechanicus http://admech.club Warszawa, Okęcie, Al Krakowska
Sklep FGB Figurkowe Gry Bitewne http://fgb.club Warszawa, Zelazna 69A

Awatar użytkownika
Mac
Kretozord
Posty: 1842
Lokalizacja: Kazad Gnol Grumbaki z klanu Azgamod

Post autor: Mac »

czyli ogólnie rzecz biorąc, każda jednostka w formacji skimish dostanie po dupie i będzie słabsza. W jaki sposób się im dostanie - nie wiadomo.
"Remember, a Dwarf's only as big as his beard."

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8647
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

to ja się przejdę do sklepu po 2/3 boxy saursów

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7831
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

gokish pisze:to ja się przejdę do sklepu po 2/3 boxy saursów
Wiedziałem że moja dwudziestka kiedyś się przyda...

Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

ja mam już zamówione 2 bataliony krasiowe. :D
mocno wierzę w 8 edycję jako edycję potężnych formacji piechoty.
wszak to piechota jest kręgosłupem wszystkich armii.

ODPOWIEDZ