Jak zostać Generałem - czyli początkującego pytań kilka

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

Zablokowany
Awatar użytkownika
mikadorus
Mudżahedin
Posty: 232

Re: Jak zostać Generałem - czyli początkującego pytań kilka

Post autor: mikadorus »

Zamiast tych WL można SM dać. Jak mały ostrzał to oni lepsi są. 2x więcej ataków z większym WS ale S5;).
Uprawianie seksu jest dla każdego faceta imperatywem. Kształtowanie wyglądu bez wątpienia służy poprawieniu swej atrakcyjności, a co za tym idzie możności uprawiania seksu. Jeśli robisz to tylko dla siebie, to znaczy, że chcesz uprawiać seks z samym sobą. Jeśli budujesz mięśnie dla siebie, to jesteś pedałem

Awatar użytkownika
Jab
Kradziej
Posty: 924
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jab »

Na kawę znacznie lepsze są WL, ponieważ penetrują bardziej arma.
Imho z tą rozpiską to zjesz bretkę na śniadanie i nawet nie zauważysz kiedy :wink:
Dodałbym tylko silver wanda na maga, 5 ptk. to nie jest jakieś szczególne wykroczenie.
Paskudny uśmiech power gamera

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8173
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Jab pisze: Dodałbym tylko silver wanda na maga, 5 ptk. to nie jest jakieś szczególne wykroczenie.
albo lekko zaryzykowac i usunac muzyka z WL
Obrazek

Miyokari
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 162

Post autor: Miyokari »

Mam takie pytanie, w HE lepiej gra się na magie czy lord na smoku i do CC ;)? Potrzebowałbym tej informacji bo mam dylemat nad dwoma armiami i nie wiem którą bym więcej poczarował, HE czy Lizakami ;).

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

Zamierzam kupować armie HE. I widzę, że muszę poczekać jeszcze do 10Lipca. Zastanawiam się tylko nad tym, żeby kupić Batalion i do tego czasy go pomalować a potem całą resztę. Gs mam więc skonwerterował bym sobie SH na DP. po 10 nowe AB. Ale co dalej??
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Awatar użytkownika
Master of reality
Oszukista
Posty: 833
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Master of reality »

Nitrox pisze:Mam takie pytanie, w HE lepiej gra się na magie czy lord na smoku i do CC ;)? Potrzebowałbym tej informacji bo mam dylemat nad dwoma armiami i nie wiem którą bym więcej poczarował, HE czy Lizakami ;).
zależy co rozumiesz przez lepiej:przyjemniej czy silniej.
Obydwoma wariantami gra się bardzo fajnie, ale trochę silniejszy jest na smoku
obecnie silniejszą magie mają lizzi IMO
I sold my soul for rock'n roll

Awatar użytkownika
Jab
Kradziej
Posty: 924
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jab »

Lizzaki nie mają mocniejszej magii :lol2: jedyne co mają dobrego z magii to to że moga mieć 3 kostkowego maga i rzucać 4 kostkami gdy inni muszą 3, ale za to lore mają tylko jeden :wink: <oczywiście rozmawiamy o herosie> za to elfy mają lory wszystkie i jeszcze swój własny, w dodatku szykuje się że lizzaki dostaną po tyłku w nowej edycji ponieważ nie będą mogli ładować tyle ptk. w bohaterów i rary :wink: proponuje HE :D
Paskudny uśmiech power gamera

Rabsp
Masakrator
Posty: 2445
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Rabsp »

nie będą mogli ładować tyle ptk. w bohaterów i rary
a teraz to lizaki laduja mase punktów w rary :D????

co do magii lizaków... 1 słowo wystarczy...
SLANN
i wszystko jasne :P

Awatar użytkownika
Master of reality
Oszukista
Posty: 833
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Master of reality »

Ja nie wiem z czego ty się śmiejesz Jab. W jaki sposób mamy lepszą magię od lizaków? Bo slann+ engine gniecie nas głowę.
I sold my soul for rock'n roll

Miyokari
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 162

Post autor: Miyokari »

zależy co rozumiesz przez lepiej:przyjemniej czy silniej.

Przyjemniej ;) ogółem, używa ktoś maga na smoku?

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8173
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Nitrox pisze:
zależy co rozumiesz przez lepiej:przyjemniej czy silniej.

Przyjemniej ;) ogółem, używa ktoś maga na smoku?
raczej nie używa się... smokiem trzeba sie bić.. a magiem czarować z daleka - te dwie opcje sie lekko kłoca ze sobą :)
Obrazek

Miyokari
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 162

Post autor: Miyokari »

Okay ;) to raczej zagram na czystego magusa i sprawdze jak mi pójdzie.

Awatar użytkownika
Jab
Kradziej
Posty: 924
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jab »

Master of reality pisze:Ja nie wiem z czego ty się śmiejesz Jab. W jaki sposób mamy lepszą magię od lizaków? Bo slann+ engine gniecie nas głowę.
Koszt też :lol2:
Poza tym każdy nasz mag może wybierać lore a nie tylko lord a w dodatku mamy własny bardzo dobry lore.
Fakt, że lizaki są dobre w końcu nie bez powodu są topową armią a HE nie. Pragnę Ci tylko przypomnieć, że nowa edycja wywróci system do góry nogami.

Ja się śmieje ponieważ śmiech to zdrowie, nie trzeba być zawsze poważnym :wink:
Paskudny uśmiech power gamera

Awatar użytkownika
Remx
Chuck Norris
Posty: 506
Lokalizacja: Front Wschodni

Post autor: Remx »

Witam mam pytanie natury technicznej.

W jaki sposób przenosicie smoka HE :) ? nie przeszkadza wam rozpiętość skrzydeł ? macie na to jakieś lekarstwo jakiś sposób odczepiania ich ?



Pozdrawiam
Daemons, X-Wing & Black Tea

Awatar użytkownika
Ukalez
Falubaz
Posty: 1211
Lokalizacja: Kielecki Klub Bitewny "Kieł"

Post autor: Ukalez »

Jeśli masz plastikowego smoka to zainwestuj w magnesy. Z metalowym trudniejsza sprawa, bo ciężko magnesom skrzydła utrzymać (wtedy pozostaje ewentualnie pinowanie, ale to już zależy od modelu).
Mieli do wyboru wojnę, lub hańbę, wybrali hańbę, a wojnę będą mieli także.

Shino: "Rb strona67 jakbys szukal zrodla"
Żaba: "raczej 65 jeśli już"

I love this game... :D

Relosu
Kretozord
Posty: 1869

Post autor: Relosu »

polecam pinowanie polaczone z magnesami, poszukajcie zombie dragona mishy chyba tam wyjasnial co i jak.

Awatar użytkownika
Remx
Chuck Norris
Posty: 506
Lokalizacja: Front Wschodni

Post autor: Remx »

Chodzi o tego smoka.
Obrazek

Skrzydła są dość mocno rozpięte magnesy chyba same z siebie słabo trzymają bo wystarczy machnąć smokiem i opadają :]
Chce użyć skrzydła Balroga do tego smoka z racji braku oryginalnych a one są dość masywne :)

skrzydła same z siebie mają, tak to można nazwać piny około 5mm średnicy i 10mm długości.
może jeszcze poszukam jakieś fotki jak inni mają to rozwiązane :)

Rozwiązanie Mishy już dawno widziałem miałem podobne na małych skrzydłach smoczych ale na tych dużych to trochę inna bajka hehe :) same 1 skrzydło obejmuje przestrzeń obu skrzydeł smoczych, dość łatwo ręką zaczepić takie coś jak na stole stoi :) myślałem o w klejeniu nakrętki w smoka/skrzydła i śrubką skręcać hehe :P lub jakiś bolec/klin :)
Daemons, X-Wing & Black Tea

Awatar użytkownika
Togashi
Pseudoklimaciarz
Posty: 20
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Togashi »

8) Witam

Jak to jest:
- Talisman of Protection daje 6+ Ward Save ( czyli na polski Ochrona Magiczna 6+) - którą bierze się pod uwagę jeśli nie uda nam się test Ochrony Pancerza, zgadza się ???
- A do czego służy Magic Resistance, i jak to się liczy w stosunku do czego np. w przypadku Amulet of Fire ???

Nigdzie nie mogłem znaleźć odpowiedzi.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Remx
Chuck Norris
Posty: 506
Lokalizacja: Front Wschodni

Post autor: Remx »

Magic Rezist daje 1 kostkę dispela dodatkowo jak czar przeciwnika jest skierowany w unit z tym rezistem.

np: posiadasz na stole tylko 2 kostki dispela koleś rzuca czar w ten unit który ma owego rezista, normalnie byś tylko z tych 2 kostek mógł dispelować ale dzięki rezistowi dobierasz dodatkową 1 kość i dispelujesz czar z 3 kości :)

Jak masz Magic Rezist 2 poziomu używasz 2 dodatkowych kości dispela :)
Ostatnio zmieniony 19 maja 2010, o 10:13 przez Remx, łącznie zmieniany 1 raz.
Daemons, X-Wing & Black Tea

Awatar użytkownika
Togashi
Pseudoklimaciarz
Posty: 20
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Togashi »

8) Witam

Tak przypuszczałem. Dziękuję za tak szybką odpowiedz.

Pozdrawiam

Zablokowany