ŚCIEPA NA BAZYLA I, 22/05/2010, WARSZAWA

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Re: ŚCIEPA NA BAZYLA I, 22/05/2010, WARSZAWA

Post autor: Kalesoner »

Liczba punktów po ocenie malowania i ewentualnych karniakach.
Obrazek

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

A wlicza się w to również 3 pkt za terminowe nadesłanie rozpy?
Obrazek

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Nie wlicza się. Tylko jedna osoba nie dostała 5 punktów za wysłanie rozpiski, więc zamiast wpisywać wszystkim punkty, dopisałem tej jednej osobie 5 punktów karnych.
Obrazek

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Spoczko, tak tylko zapytałem bo i tak nie zmieniłoby to nic w tabeli ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
ninjaska
Chuck Norris
Posty: 386

Post autor: ninjaska »

Oi,
serdeczne dzieki za turniej. Mam nadzieje, ze jeszcze zagram cos z Wami. Co prawda nie podnosze poziomu, ale przynajmniej przynosze i odnosze stol. -_0
Obrazek

Adeptus
Wałkarz
Posty: 58

Post autor: Adeptus »

ninjaska pisze:Oi,
serdeczne dzieki za turniej. Mam nadzieje, ze jeszcze zagram cos z Wami. Co prawda nie podnosze poziomu, ale przynajmniej przynosze i odnosze stol. -_0
Ale za to podnosisz poziom fajnych bezcisnieniowych gier oraz przynosisz klej:D Ktory nie jednokrotnie przydal sie jak widzialem i bodajrze nie do wachania.

Ja rowniez dziekuje za fajne bitewki wszystkim moim przeciwnikom. Podziekowania organizatorom za spoko turniej.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Dzięki za pomoc wszystkim, którym się chciało ruszyć tyłki. :)

Oczywiście znów zgubiłem, lub ktoś zabrał moją templejtkę katapultową. Byłbym wdzięczny za zwrot.
Obrazek

Awatar użytkownika
Zielony
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Zielony »

Dzieki wszystkim za przybycie oraz za bezcisnieniowy turniej :) Do zobaczenia na kolejnej edycji "Ściepki".
Obrazek

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Nuda w pracy więc napiszę raporcik z turnieju :)
Miłej lektury.

Marian, DoCh
Challenge w pierwszej bitwie z Marianem, który jeszcze w tej edycji nie grał ze szczurkami. Ja nie grałem z Demonami więc chętnie się zgodziłem. Po zobaczeniu rospiski rywala pożałowałem że jednak po szczurzemu nie wycofałem się do tylniego szeregu 
Gra początkowo wyrównana po trzech aktach pechozy przestała taka być. Night Runnerzy przestraszyli się Wielkiego klocka Horrorów i nie było anala (o którego btw łatwiej w więziennych małżeństwach :D ). Druga to Censerzy, którzy analnie szarżowali pieski z Heraldem i zostali wytłuczeni praktycznie nie robiąc im krzywdy. Trzeci i zarazem najgorszy pech to niewykorzystanie błędu mojego przeciwnika. Marian wystawił Wrone na tyłach clanratów z dzwonkiem. Zrobiłem w tył zwrot i liczyłem na popychaczkę z dzwonka. 2-4 na d6 i byłoby po Wronie ale rzuciłem 1-ke i zostałem w czoko z pieskami czychającymi na moich plecach. Dzwonek wprawdzie ładnie wystał i nawet pieski załatwił ale w tym czasie reszta Demonów już mnie zamiatała. Po podliczeniu wyników wyszło 14-6 dla Mariana. Myślę, że gdybym miał trochę więcej szczęścia mógłbym nawet dociągnąć do remisu.

Śmiechu, VC
Moja pierwsza bitwa z nowymi VC. Orientowałem się jak to wygląda ale przyznam, że walka z tym przypomina wizytę na bagnach. Wskrzeszenia, leczenia spowodowały, że czułem beznadziejność tego co robię. Zabijałem te poczwary a po fazie magii było tego tałatajstwa więcej niż wcześniej. Nie było tragedii tylko dlatego, że szalał Howling warpgale przez większą część bitwy i 3 oddziały batów i smok sobie nie polatały. Na środku odbył się wielki kombat z udziałem 3 regonów ghuli, Plague Monków i clanratów z dzwonkiem. Night Runnerzy w tym czasie niszczyli Baty a smok niszczył moje Kółko. Guttersi zniszczyli ostatni oddział ghuli z dwoma wampirami, z których 1 przeżył a bsb poszedł do piachu. Znowu chciałem „wydzwonić” popychaczkę w tył atrakcyjnej wampirzycy ale niestety znowu nie wyszło. Na stole został smok, varghulf, wampirzyca i jedne baty a mnie clanraci z dzwonkiem, Plague Monki, Night Runnerzy i giant raty. Smok dźwigał dużo punktów i wynik wyszedł 10-10.

Olo, Empire
Zobaczyłem co jest w rospisce mojego rywala i od razu wiedziałem, że będzie ciężko… było.
Zarówno Kółko jak i latarka nie poradziły sobie z czołgami. Jeden z czołgów już w drugiej turze wbił się na bok clanratów z dzwonem przez to, że znowu zawiodła mnie popychaczka. Moja ostatnia szansa na wywalczenie czegokolwiek zniknęła w momencie kiedy Night Runnerzy zaszarżowali na tył klocka swordmanów z trzema magami. Splewiłem rzuty i Olo zdał Ld. Giant Raty zaszarżowały słynne Knightly Order, które uciekło po przegranej walce i zostało zeżarte w pogoni. Na stole została mi latarka i dzwonek ze zranionym Seerem. Nie będę pisał co zostało Imperium tylko wypisze to co zabiłem bo tak będzie szybciej. 2 cannony, połowe Swordów, połowe czołgu, połowe altara, 2 oddziały knightów. Wynik: 4-16.

Dziękuje moim przeciwnikom za fajne, bezciśnieniowe bitki, organizatorom za organizację.
Czekam na dyplom dla najlepszego gracza Skavenami na turnieju
Z turnieju wracam z podkulonym ogonem ale już planuje zemstę.
Obrazek

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

kiedy planowana jest następna odsłona turnieju???
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14642
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Jak sie troche odkujecie finansowo. Glupio mi z Was tak zdzierac raz za razem.
Tym razem pewnie bedzie to mala parowka, zgodnie z sugestia mojego guru - duka.

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

15 zł to nie majątek :D
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7831
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Może 05.06.2010 ?

Awatar użytkownika
Lires
Ciasteczkowy Potwór
Posty: 982

Post autor: Lires »

Wielka szkoda, że nie mogłem być - figureczki były już spakowane rozpa sprawdzona a tu z rana w sobotę cora mnie się rozchorowała i musiałem udać sie do lekarza. Mam nadzieje iz turniej jak zwykle był super ( jak to u hardkorowców ).

Awatar użytkownika
Niko
Oszukista
Posty: 794
Lokalizacja: Warszawa, Yelonki "GAMONIE"

Post autor: Niko »

Grolshek pisze:Może 05.06.2010 ?
chyba marny pomysl bo to czesc dlugiego weekendu

Awatar użytkownika
Grichalk
Masakrator
Posty: 2182
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Grichalk »

5.06. ale to marny termin, bo większość (w tym JH) pewnie pojedzie do Białegostoku :D

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Następne edycje Ściepy jeszcze będą. Nie znamy jeszcze terminu, ale format prawdopodobnie taki jak podał Św. Barbara. Prawdopodobnie tym razem czy turniej będzie z limitowaną ilością miejsc zadecyduje ilość zgłoszeń.
Obrazek

Awatar użytkownika
#helion#
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3927
Lokalizacja: Warshau - CZARNE WRONY

Post autor: #helion# »

słaby termin, egzaminy w ten weekend i koniec sesji, żeby jeszcze tydzień później, to na bank z jakimś złomo/plastikiem zabrałbym się na tur na Narbutta :?

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Na pewno nie 5.06.
Obrazek

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

nie znalazl ktos mojego zaloganta od katapki tk?

ODPOWIEDZ