Tfurczość BEM - Damselka 29.07

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
bellman_eq
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 40
Lokalizacja: niemal Warszawa

Re: Tfurczość BEM - Ghule TT 6.06

Post autor: bellman_eq »

Sympatyczne ścierwojady. Cieszę się, że moim nędznym imperialistom będzie dane się z nimi bić. :)

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Luschke pisze:Sympatyczne ścierwojady. Cieszę się, że moim nędznym imperialistom będzie dane się z nimi bić. :)
Oj nie będzie, bo to nie shyyma :P
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
Daw
Masakrator
Posty: 2467
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Daw »

Fajne te Ghule :)
Takie Khornickie :P
Właśnie też ten temat przerabiam i muszę przyznać, że trochę mnie zainspirowały. Mnie nie odstraszają, a wręcz przeciwnie bardzo mi się podobają te modele. Pomimo, że jest to TT to chyba jak dla mnie za mało ekspresywne podstawki - ale podstawki to moje zboczenie więc nie przejmuj się. Jak zwykle prace starannie zrobione tylko szkoda, że nie dla Ciebie. Kiedy dla Siebie zaczniesz malować? Ciekaw jestem jaki poziom malowania byś utrzymała dla swoich figsów :)
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Raptor
Kretozord
Posty: 1990
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

Swoją pierwszą figurkę pomalowałam jakiś rok temu, ale faktycznie maluję gdzieś od grudnia. W sumie wszystkie figurki, które kiedykolwiek pomalowałam są w tej galerii. Raczej dużo to tego nie ma
Typowe, dziewczyna to jakoś gładko wychodzi. Tak o, po prostu zaczynają malować i kaleczą a potem DUP! i nagle same dobre prace.
Obrazek

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

czyli raptor masz w sobie cos z laski :D
WIEDZIALEM od zawsze :D
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

Słodziaki :D
Tylko podstawki strasznie biedne... Cokolwiek tam dodać, nawet zdechłą jaszczurkę ;) Albo uschnięta trawę...

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Piotras pisze:Tylko podstawki strasznie biedne... Cokolwiek tam dodać, nawet zdechłą jaszczurkę ;) Albo uschnięta trawę...
Klient nasz pan ;)
Daw pisze:Kiedy dla Siebie zaczniesz malować? Ciekaw jestem jaki poziom malowania byś utrzymała dla swoich figsów :)
Za sto lat :<
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
jamakot
Wodzirej
Posty: 688
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jamakot »

nie za dużo ich?
]arrrr

Awatar użytkownika
M.T.
Kretozord
Posty: 1722
Lokalizacja: Brwinów

Post autor: M.T. »

Wprost przeciwnie. Za mało.
:twisted:

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

M.T. pisze:Wprost przeciwnie. Za mało.
:twisted:
Mój chłopak ma 40 ;) Trzymam się od nich z daleka.
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Pewnie wszyscy mecz oglądają... Ale w sumie przerwa za kilka minut.
Obrazek
Obrazek
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Doman-
Wodzirej
Posty: 775
Lokalizacja: K-ce

Post autor: Doman- »

w porównaniu do tego co już pokazywałaś dość słaby jest szaman,
wilk niedopracowany -> futro dziwne i jakoś całościowo mi się to odbija na całym modelu

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Sam goblin spoko - najlepszy chyba księżyc, niezła też skóra i szachownica na ciuchach - good job. Metaliki w porządku, chociaż proszą o trochę większy kontrast. Wash czy coś.
Za to wilk owszem, słaby. Futro jest po prostu kiepskie.

Nie oglądaj meczu, tylko uważnie maluj [-X ;)

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

jedna uwaga co do ghuli i wilka - coś czego nie lubie i staram się w swoich modelach tego unikać - pozostawiłaś niezalepione szczeliny i bardzo widać co było doklejane. Odrobina GS, chwilka pracy i efekt znacznie lepszy od razu.

Co do malowania to szczerze mówiąc ghule mi zupełnie nie przypadły do gustu :( shaman już lepszy chociaż też przydało by się trochę poprawek podobnie jak dodanie większej ilości szamańskiego ekwipunku bo poza lagą z księżycem nic nie wskazuje na to, że to szaman. Jakieś zwoje, medaliony ukradzione, grzybki itp. Niby ma te sakiewki jeszcze ale jakoś mi brakuje u niego takiego typowego szmelcu którym zieloni szpanują ;)

no i jak już pisali poprzednicy - metaliki ok ale wilkowi by się przydało jeszcze trochę farby i szaty się moim zdaniem aż proszą o mocniejsze cieniowanie.

Pozdro
Obrazek

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

wiecej kontrastow, malowanie spoko ale wyglada jak bys skonczyla w polowie
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Szaman jak dla mnie spoko gdyby poprawić futro na wilku :) .
Natomiast Ghule IMO bardzo słabe jak na twoje umiejętności, dużo washa, słaba; dwu-kolorowa kolorystyka. Na dodatek ubogie i nudne podstawki [-(
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Arbiter Elegancji pisze:Szaman jak dla mnie spoko gdyby poprawić futro na wilku :) .
Natomiast Ghule IMO bardzo słabe jak na twoje umiejętności, dużo washa, słaba; dwu-kolorowa kolorystyka. Na dodatek ubogie i nudne podstawki [-(
Ech... Napiszę jeszcze raz: ghule są na TT, a podstawki takie chciał klient. Nad szamanem jeszcze trochę przysiedzę.
Rakso_The_Slayer pisze:shaman już lepszy chociaż też przydało by się trochę poprawek podobnie jak dodanie większej ilości szamańskiego ekwipunku bo poza lagą z księżycem nic nie wskazuje na to, że to szaman. Jakieś zwoje, medaliony ukradzione, grzybki itp. Niby ma te sakiewki jeszcze ale jakoś mi brakuje u niego takiego typowego szmelcu którym zieloni szpanują ;)
Nie mój model, nie będę nic doczepiać ;)
Skavenblight pisze:Nie oglądaj meczu
O co Ty mnie posądzasz? ;P
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2149
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

Podobają mi się metaliki i oczy :).

Awatar użytkownika
ARBAL
Kretozord
Posty: 1890
Lokalizacja: Toruń

Post autor: ARBAL »

Malowanieśrednei ale konwersja fajna, możesz powiedzieć z czego zrobiona?
Obrazek

Awatar użytkownika
DawiZharr
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: Opole

Post autor: DawiZharr »

konwersja z tego co widze robiona z metalowego fanatyka, szata na nogach to GS, nozki(prawdopodobnie?) i wilczek od wolf ridersow, noża na fotkach dobrze nie widać, a mieszki wygladaja na GS(choc moge sie mylic), zwienczenie tej jego lagi niestety nic mi nie mówi, nie zbieram OnG i jedynie moge przypuszczac, ze ten rogal pochodzi z jakiegos sztandaru albo od jakiegos 4-5ed shamana

ODPOWIEDZ