Adopcje/Sierocińce

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

Zablokowany
Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14642
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Re: Adopcje/Sierocińce

Post autor: swieta_barbara »

Kefas pisze:Stosunki analne 2 facetów to coś normalnego?Ja słyszałem, że odbyt służy do robienia kupy, a nie jako narząd płciowy chociaż wiele osób mogłoby mnie za taki pogląd zasztyletować ;)
A usta sluza do jedzenia - nie moglem sie postrzymac. Uzaleznilem sie od tego tematu :]

Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

Barbara, racja :D

problem jest złożony. to, że o nim rozmawiamy, czasem nawet się emocjonując, to dobrze. bo okazuje się że przynajmniej jakiejś części społeczeństwa nie tylko m jak miłość w głowie.

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Nie no ja z kolegą oglądałem "M" na świetlicy, żeby się pobrechtac ;P Na żywo puszczaliśmy komentarze a'la podróbki Borewicza, które rządziły w necie w tamtych czasach..... A że siedziały z nami fajne dziewczyny...

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

Ależ się sfrustrowaliście tym , jak go nazwałem, niemerytorycznym przykładem :wink:
Troszkę więcej dystansu bo wam od gorąca i stresu ciśnienie strzeli :)

Nota bene:
Można jeszcze porównywać do siebie modele pozytywnych rodziców, gdzie związki hetero i tak górują. Nie wiem czemu ludzie porównują złą, patologiczną rodzinę hetero, do dobrych, i prawowitych homo?
Można, lecz tego nie uczyniłem. Chłopaki na forum dali się nieźle sprowokować :)
Nie uważam żeby model A był lepszy od B... obydwa są złe... chcesz wiedzieć dlaczego, poczytaj, poszperaj, doedukuj się w tej kwestii z pewnością wyjdzie Ci to na dobre :> tzn model A wiadomo czemu zły ale nie każdy wie dlaczego mode B jest zły bo niby wszystko cacy. Dwie kochające mamusie ( mimo, że często jest tak że jedna z pań jest bardzo męska i gra rolę faceta), dużo kasy, obydwie wykształocone ;) ale coś jest nie tak... wiele osób nie wie właśnie co jest nie tak w tym że dwie panie/panowie chcą wychowywać dziecko... kilka hasłowych argumentów jest w petycji reszta w mądrych książkach, internecie czy od znawców tematu. Poważnie, warto o tym się dowiedzieć więcej zanim...
Dobra, panie Omnibusie. Nie zarzucaj komuś braku wiedzy :wink: Zwłaszcza, jeśli przesłanki do uczynienia takowej akuzacji są mocno wątpliwe. Chyba, iż miało być to celowe ad personam :D

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

niech temperatura na zewnątrz nie wpływa na dyskusję , mniej personalnie bardziej merytorycznie guys
Obrazek
T

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

A co wy tam wiecie ? :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Raptor
Kretozord
Posty: 1990
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

Po co jest przegroda w nosie?

-żeby nie kusiło :lol2:
Obrazek

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9570
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Raptor pisze:Po co jest przegroda w nosie?

-żeby nie kusiło :lol2:

:lol2: :lol2: :lol2:

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Jak w tym chamskim dowcipie o kobiecie z dwiema.... :lol2:

Zablokowany