Wielki Dracon, 17-18 lipiec 2010, 2350BP, Wejherowo

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Re: Wielki Dracon, 17-18 lipiec 2010, 2350BP, Wejherowo

Post autor: bless »

No i piknie. JH na pewno tez beda mieli konkretny skład. Tym razem prosze dla nas zarezerowować jedna górę domku.
Poprzednio, pomimo rezerwacji domku, wylądowaliśmy w jakimś domku-magazynie, gdzie spalismy na zagrzybionych materacach, w towarzystwie obcych ludzi, którzy nam narobili chlewu.
My juz mielismy gorzej, teraz niech ktos inny sie meczy. Pls o powazne potraktowanie kwestii rezerwacji domków.
Obrazek

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5907
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

Nemezis 1 dół domku ok 8 osób pewnie będzie

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Chłopaki spokojnie, jeszcze nawet nie ma mapki domków jak co roku a do imprezy cały miesiąc ;p
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Inferno
Falubaz
Posty: 1115
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Inferno »

Zarezerwujcie jeden dół domku dla Frontu Wschodniego Pojawimy się liczniej niż ostatnio.

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3017
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

Jedy Knight pisze: "However," Jedy said, brightening up a little, "we haven't had an earthquake lately."
ja zrobię co mogę, żeby dotrzeć, choć upał w moim stanie nie służy. Takie to ...niekocie :(
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Pedros
Oszukista
Posty: 856

Post autor: Pedros »

Kult okolo 6-8 osob, tez domek rezerwuje

Awatar użytkownika
esgaroth
Falubaz
Posty: 1251
Lokalizacja: trójmiasto
Kontakt:

Post autor: esgaroth »

spokojnie z tymi domkami, nie robimy teraz listy domków bo rok temu z tym i tak był niezły burdel i tak się nic nie pokrywało z rzeczywistością, w sobotę podczas bitwy ktoś się przejdzie po sali i dopyta kto gdzie i z kim chce spać

GoblinNadGobliny
Mudżahedin
Posty: 324

Post autor: GoblinNadGobliny »

a jaka jest gwarancja ze miejsc starczy i nikt nie bedzie musial spac w barakach z murzynami czy co tam bless opisywal?
skoro byl chaos to nie lepiej po prostu zrobic porzadna liste i sie jej trzymac, niz zakladac 'ze jakos to bedzie'?
Obrazek

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

esgaroth pisze:spokojnie z tymi domkami, nie robimy teraz listy domków bo rok temu z tym i tak był niezły burdel i tak się nic nie pokrywało z rzeczywistością, w sobotę podczas bitwy ktoś się przejdzie po sali i dopyta kto gdzie i z kim chce spać
Tylko że niektórzy [ jak my np ] chcą przyjechać wcześniej i zapewne przygarniemy jakiś dół domku jak zawsze :mrgreen:
Jedy Knight pisze:"However," Jedy said, brightening up a little, "we haven't had an earthquake lately."
"Yes..." said Pawel " But what if..."
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3359
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

bigpasiak pisze:
esgaroth pisze:spokojnie z tymi domkami, nie robimy teraz listy domków bo rok temu z tym i tak był niezły burdel i tak się nic nie pokrywało z rzeczywistością, w sobotę podczas bitwy ktoś się przejdzie po sali i dopyta kto gdzie i z kim chce spać
Tylko że niektórzy [ jak my np ] chcą przyjechać wcześniej i zapewne przygarniemy jakiś dół domku jak zawsze :mrgreen:

Myśle że to tyczy sie również i mnie - bo najchętniej bym zawitał u was już w Czwartek, ale ze względu iż moge mieć jeszcze robote w Piątek to raczej na 100% będę tegoż dnia w godzianch późno wieczornych. I apeluje podbnie jak Pasiak o potraktowanie nas graczy bardzo poważnie z tymi rezerwacjami, bo zapewno mało kto będzie chiciał sie wprowadzić do którejś Willi, poczym w Sobote ją opuścić gdyż na jedną noc ktoś przyjechał i sie skumał z innymi i koniecznie chce być z nimi w pokoju.

Poprostu ogarnijcie liste domków - rozlokujcie wg. chęci graczy i w dniu przyjazdu pierwszego uczestnika z danej willi dajecie mu klucz - Proste jak budowa cepa.

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

Podbijam - lepiej dogadać sprawę od razu IMHO. Chyba, że jesteście ABSOLUTNIE PEWNI, że wszyscy zmieszczą się na lajcie. Zróbcie termin na zgłaszanie rezerwacji domków, a potem dolokujecie tak jak piszesz.
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

esgaroth pisze: w sobotę podczas bitwy ktoś się przejdzie po sali i dopyta kto gdzie i z kim chce spać
Całkowicie mnie to nie satysfakcjonuje, zróbcie to solidnie, a nie tak jak napisałeś, proszę.
Obrazek

Awatar użytkownika
Pająk
Masakrator
Posty: 2658
Lokalizacja: Gdynia/Poznań- BWT Klika

Post autor: Pająk »

Wcześniej było robione "solidnie" jak to teraz proponujecie, a i tak większość graczy zrobiła po swojemu...

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Co nie zmienia faktu, ze lepiej zostac przy "solidnie".
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Pająk pisze:Wcześniej było robione "solidnie" jak to teraz proponujecie, a i tak większość graczy zrobiła po swojemu...
Wczesniej mialo byc zrobione solidnie, ale na miejscu zabraklo koordynatora, ktory by ustalony porzadek wyegzekwował.
Obrazek

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Dokładnie, wyznaczcie osobę, która się będzie tylko tym zajmowała. Niech gracze rezerwujący domki, wcześniej zobowiążą się do zajęcia swoich, a nie cudzych kwater i tyle. Nie mam ochoty wywalać z mojego domku w piątek albo sobotę o 23 nawalonego towarzystwa. Każdy powinien dostać klucze do swojego domku, a nie innego. Chodzenie i pytanie się w trakcie bitew, kiedy dla każdego najważniejsza jest gra, o to z kim chce nocować, to chyba nie najlepszy pomysł.
Obrazek

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

My też planujemy przyjechać wczesniej, i zajmiemy już jakiś domek w piątek lub nawet czwartek. Dobrze by bylo wiedziec wczesniej ktory, aby sie w sobote nie przenosic ze wszystkimi tobolkami do innego domku, ktory np dzien wczesniej zapaskudzila jeszcze inna ekipa. W dodatku przylaczam sie do zdania ze chodzic i przeszkadzac w sobote wszystkim grac probojac ustalic kto gdzie spi to wprowadzi dopiero chaos i niedokonczone bitwy...

Dwa lata temu z domkami jakos bylo dobrze ogarniete...
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
esgaroth
Falubaz
Posty: 1251
Lokalizacja: trójmiasto
Kontakt:

Post autor: esgaroth »

ok, zrobimy listę domków którą i tak będzie trzeba zweryfikować w sobotę, pzdr

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Hehe 2 lata temu zamówiłem z żoną domek i przyjechaliśmy kilka dni wcześniej, ona się opalała a ja grałem :P

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3359
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

esgaroth pisze:ok, zrobimy listę domków którą i tak będzie trzeba zweryfikować w sobotę, pzdr

Trzeba tak zrobić, by domki zajmowane były od samego przyjazdu gośći do ich wyjazdu - czyli Niedziela.
A nie przy sobocie jakieś zamiany.

ODPOWIEDZ