UltraGaleria Jacka -27.06.10 - wild rider

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: UltraGaleria Jacka - 13.06.10 KRASNALE

Post autor: Skavenblight »

Niestety zgubił mi się jego plastikowy chełm
Miasto Chełm, a na głowie HEŁM!
(musiałam)

Malowanie w porządku. Przyzwoicie.

Ten nmm o którym mówisz wygląda na bardzo ładne drewno.

A ulepek...
Cóż, zbroja przyzwoita. Hełm też. Broda byłaby spoko, gdyby była krótsza - gość na bank się o nią potknie.
Włosy za grube - trochę jak dredy.
Tułów niestety nieproporcjonalny. Twarz do poprawy.
Ale wierzę, że dasz radę go jeszcze naprawić :)

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

Ładne ludki i to bardzo, ale popracuj nad maszynami, to w końcu krasnoludzka duma jest!!
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Awatar użytkownika
Jacuchna
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 193
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jacuchna »

Więc:
Boki podstawek spiłuję. Nad zbroją thana jeszcze popracuję. Co do jego włosów, to spróbuję je poprawić, ale ta grubość to jedyne, co byłem w stanie zrobić.
Machiny są trochę na odwal się zrobione, bo dużym pędzlem metodą suchego pędzla nałożone kilka warstw. Ale zapewniam, że na stole wyglądają lepiej :wink: . Jak będę miał czas, to się za nie wezme.
Co do NMM, to wrażenie drewna bierze się z tego, że: ma pomalowany Hełm metalicznym złotym; nie umiem jeszcze dobrze malować nmm :D .
Skavenblight : zaraz poprawię ten "chełm" #-o

Awatar użytkownika
Jacuchna
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 193
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jacuchna »

ulepek ciąg dalszy. Od razu mówię, że naramienniki są do poprawy. Tak poza tym to jak?
tada:
Obrazek
Obrazek

A i właśnie: lepiej wygląda z rogami czy bez? Na razie mu odczepiłem, żeby było łatwiej rzeźbić, ale nie wiem, czy mu na stałe je zabrać.

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Bez rogów bardziej stricte krasnoludzki się wydaje. Twarz o wiele lepiej niż była. Zastrzeżenie mam co do tego obramowania kolczugi na samym spodzie modelu. Zbytnio odstaje... Jest jakby za grube.

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2150
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

włosy są lepsze ;)

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

Trochę ma ryj przestawiony :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

To krasnolud więc pewnie dostał w mordę nie raz. :wink:

Awatar użytkownika
jamakot
Wodzirej
Posty: 688
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jamakot »

mi kolczuga się nie podoba
]arrrr

Awatar użytkownika
Jacuchna
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 193
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jacuchna »

Witam witam!
Oto moja konwersja glade ridera na wild ridera.
Już w sumie tego nie zmienię, ale czy tułów i głowa nie są zbyt nie proporcjonalne w stosunku do ciała końskiego?

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
MAĆKO
Kradziej
Posty: 932

Post autor: MAĆKO »

Proporcje są idelane. I jak rzadko podoba mi sie ta konwersja zazwyczaj karce pomysły tego typu:P

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2150
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

Jeśli chciałeś z niego zrobić coś centauropodobnego to IMO nie powinno być tam siodła. Ogolnie może być, ale co to jest to pomiędzy koniem a tłowiem (takie paseczki)?

Awatar użytkownika
Malcavian
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 198
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Malcavian »

wiklinowy napiersnik

Awatar użytkownika
Jacuchna
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 193
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jacuchna »

tedzio: Jak sam zauważyłeś są to paseczki :D . Sam nie wiem, co mają przedstawiać. Takie jakiś liany obwiązane. Faktycznie trochę siodło przeszkadza, ale jak pomyślałem o tym ile trzeba będzie to skrobać, piłować i nie wiadomo co jeszcze, to sobie odpuściłem :wink:
UWAGA UWAGA zaczynam malować i robić makiety na zamówienie. Aby przejść do strony z moimi jakże rozbudowanymi usługami należy nacisnąć na ten link: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=110&t=24320 powodzenia :wink:

Awatar użytkownika
Pretor
Chuck Norris
Posty: 428
Lokalizacja: Wrocław/Edinburgh

Post autor: Pretor »

taka mała uwaga: rozwadniaj bardziej farby. szczególnie widoczne na siodle na pierwszym pomalowanym zdjęciu :wink:

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Proporcje są dobre, ale martwi mnie to łączenie. Osobiście wolałabym przejście z końskiego ciała do ludzkiego bez żadnych dodatków, chociaż pewnie trudniej to zrobić. Jeśli chodzi o malowanie to miałeś już lepsze figurki ;)
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Usunięcie takiego siodełka nie jest przesadnie czasochłonne, bierzesz nożyk do tapet, szast prast i niema 8) .Wiklinowy pancerz dobrze wyszedł, proporcje git, malowanie tak jak Bem już wspomniała, miałeś już lepsze prace.

ODPOWIEDZ