VCty Szramy - Armee de Kaldorienne

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
Malcavian
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 198
Lokalizacja: Gdynia

Re: VCty Szramy - Armee de Kaldorienne

Post autor: Malcavian »

po pierwsze - rob sobie ze swoimi biednymi modelami co ci sie zywnie podoba, ale jak umieszczasz to na forum, zeby (tak zakladam, bo forum jest publiczne i nie potrafie znalezc innego powodu dla publikowania zdjec) ludzie sie na temat twoich prac wypowiedzieli, to nie wyjebuj im z bulwersem, jak juz wyraza swoja opinie.

po drugie - nie wiem czy sie zrozumielismy. Mi chodzi o to, ze umieszczanie na jednej podstawce czterech wilkow, ktore w trakcie gry zmieniaja formacje co kolejke, wijac sie po calym polu bitwy nie jest rozwiazaniem praktycznym - tylko i wylacznie to powiedzialem.

podzro i nie spinaj sie tak na przyszlosc, bo zlosc pieknosci szkodzi

Grzechu

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Ej, panowie, bez spiny. Każdy składa armię jak mu się podoba. Niekoniecznie pod częste granie czy turnieje ;)

szrama
Chuck Norris
Posty: 450
Lokalizacja: Radomsko/Częstochowa
Kontakt:

Post autor: szrama »

Nie, irytują mnie spinacze ;) ale jeszcze nikt mnie tu nie rozpieklił, najwyżej rozbawił ;).
A dzisiejszego wpisu niestety nie będzie - niestety miałem wypadek z modelami - kumpel wszedł na blood knighta gołą stopą, a wiecie jaką on ma włócznię #-o . Jutro będzie właściwy wpis :? za dziś.

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

szrama pisze:kumpel wszedł na blood knighta gołą stopą, a wiecie jaką on ma włócznię #-o
Ucierpiała włócznia czy stopa? ;) Ja bym się bardziej martwiła o to pierwsze.
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
Whydak
Chuck Norris
Posty: 625
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Whydak »

Zdeptał blood knighta :shock: Nie dobry, nie dobry.
Wilczki całkiem fajne ale więcej pogadamy jak przyniesiesz pomalowane :wink:
Powodzenia z tą hordą

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Masz konsekwencje rozstawiania modeli na ziemi ;p

Awatar użytkownika
Herkules
Mudżahedin
Posty: 344
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Post autor: Herkules »

bem pisze:
szrama pisze:kumpel wszedł na blood knighta gołą stopą, a wiecie jaką on ma włócznię #-o
Ucierpiała włócznia czy stopa? ;) Ja bym się bardziej martwiła o to pierwsze.

stawiam na stopę

szrama
Chuck Norris
Posty: 450
Lokalizacja: Radomsko/Częstochowa
Kontakt:

Post autor: szrama »

Stopa, stopa, był na pogotowiu, ale ponoć nie uszkodził nawet ścięgna, choć wbiła mu się na całe ostrze :roll: ... Był strach, był strach... A teraz mi podziękował bo dostał płatny urlop za to :wink:
Bierem się za robotę :D

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Coś słabo z konsekwencją; raporty z postępów miały być codziennie a tu ani wczoraj ani dziś żadnego nie ma :evil: a projekt ledwo ruszył [-X

tak w ramach przypomnienia i motywacji :wink:
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
lewy
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 117
Lokalizacja: Stolica
Kontakt:

Post autor: lewy »

dzisiaj też nie ma to już 3 dzień zwłoki [-X

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2150
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

Może też nadepnął na tą samą figurkę :P.

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Arbiter Elegancji pisze:Coś słabo z konsekwencją
Dlatego lepiej nigdy nie robić takich deklaracji. Chociaż możliwe, że to jest zabieg celowy szramy - trzyma nas w napięciu czy coś ;)
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
Daw
Masakrator
Posty: 2467
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Daw »

Albo być konsekwentnym w tym co się robi i mówi ;) Czas pokaże co i jak w tym temacie.
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Rany, dajcie mu spokój - jest lato, nie trzeba całego czasu spędzać na figurkach ;) Mi też malowanie jednego oddziału zajmuje 2 razy dłużej niż bym chciała ;)

szrama
Chuck Norris
Posty: 450
Lokalizacja: Radomsko/Częstochowa
Kontakt:

Post autor: szrama »

Nie no spoko drodzy państwo bijcie po pysku ile trzeba, należy mi się, bo faktycznie huczałem, że będą codzienne udate'y ;).
Ale w skrócie nawet nie pomyślicie jak jeden blood potrafił porozwalać szyki. Kumpel z racji zwolnienia z pracy postawił mi jeszcze parę browarków następnego dnia i wcięło mnie jak widzicie. Następnego dnia wracając z roboty zauważyłem, że w trakcie libacji stłukliśmy żarówkę, co uniemożliwiło malowanie a, że byłem wybitnie ściorany to dałem sobie spokój nawet z odpisaniem. Dziś rano pomalowałem godzinkę przed robotą, bo mam okno na południowy wschód (dzięki czemu słońce budzi mnie centralnie świecąc w twarz o 6 nie daję rady i się budzę ;]). No, z grubsza nie będę fandzolił, moja wina, przepraszam itd. Teraz siadam póki jasno, co może oznaczać wcześniejszy update dziś. Ale z weekendem nie wiem co będzie jeszcze. Zapowiada się, że będę musiał wyjechać, okaże się w ciągu najbliższych godzin.

Pozdrawiam i trzeci raz przepraszam czekających. Nie zrażajcie się :wink:

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2150
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

Uhuhu...
Nadal nie ma upa :<!

szrama
Chuck Norris
Posty: 450
Lokalizacja: Radomsko/Częstochowa
Kontakt:

Post autor: szrama »

Obrazek

Obrazek

W skrócie, bo nie mam naprawdę jednak czasu i nie będzie wpisu z weekendu - sytuacja rodzinna. Szkoda sporo czasu w cholere pójdzie, ale nic to. Armii nie zdejmę z podłogi i ch**. 8)
Schemat - czarna grzywa, szara skóra (eksperymentuję z washem brązowym lub zielonym, ale nie jestem zadowolony, więc będzie szara pewnie) kości jak to kości - kościane, mięso w naturalnym kolorze, zdążyłem tylko tyle na razie.

See you in monday!

EDIT:
Już się pisał tedzio ;)

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Jeszcze mięcho doprawić białymi kreseczkami jak ścięgna :idea:
W końcu obiecany progress. Czekamy do poniedziałku ;)

Doman-
Wodzirej
Posty: 775
Lokalizacja: K-ce

Post autor: Doman- »

było im pierw podstawki zrobic :wink:

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Moar wash!
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

ODPOWIEDZ