8 Edycja Warhammera (kontynuacja dyskusji) III

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2149
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Re: 8 Edycja Warhammera (kontynuacja dyskusji) III

Post autor: tedzio »

To akurat nie jest za dobre potwierdzenie ;).

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

kufel007 pisze:na poparcie moich słów:
http://www.games-workshop.com/gws/catal ... rod2120007
z gorącym pozdrowieniem :)
Special Rules: Large Target; Unbreakable; Terror; Unit Strength 10
Fail

kufel007
Mudżahedin
Posty: 258

Post autor: kufel007 »

Dlaczego? Jeśli tak to strona 484 z booka. Ale przede wszystkim zdrowy rozum panowie!
Kupię:
Bretonnia
Ogre Kingdoms
Wood Elves

kufel007
Mudżahedin
Posty: 258

Post autor: kufel007 »

Heh kolega nie rozróżnia Strength od Unit Strengtht?
Kupię:
Bretonnia
Ogre Kingdoms
Wood Elves

Awatar użytkownika
Rafał_Pękala
Mudżahedin
Posty: 236

Post autor: Rafał_Pękala »

chodzi o to że w VIIIed unit strenght nie istnieje więc są to stare zasady

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Chodzi mu o to że to 7 ed. zasady czołgu są
A nie oszukując sie nie ma tak pięknie ze czołg ma stare dobre 6 T :(
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Mac
Kretozord
Posty: 1842
Lokalizacja: Kazad Gnol Grumbaki z klanu Azgamod

Post autor: Mac »

kufel007 pisze:Dlaczego? Jeśli tak to strona 484 z booka. Ale przede wszystkim zdrowy rozum panowie!
Strona 484, która została wydana razem z całym Rulebookiem przed ukazaniem się errat, w których to pojawiły się zmiany... Lex posterior itd. Ponadto wątpliwości związane ze statystykami nigdy nie stanowiły problematyki w kwestiach zdrowego rozumu. Dane -> używane.
"Remember, a Dwarf's only as big as his beard."

kufel007
Mudżahedin
Posty: 258

Post autor: kufel007 »

Czyli myślisz, że panowie z GW najpierw napisali, wydrukowali i sprzedali Booki a potem zabrali się za pisanie update'ów do Armybooków??
Kupię:
Bretonnia
Ogre Kingdoms
Wood Elves

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2936
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Z nimi to wszystko możliwe :) . Pamiętam jak jeszcze niedawno na ich stronie longbeardsi mieli 8 ruchu :lol2: .

Może zresztą nadal mają :P , nie sprawdzałem ostatnio :wink: .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Blaesus
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: "Twierdza Wrocław"
Kontakt:

Post autor: Blaesus »

kufel007 pisze:
Jab pisze: Nie wspomnę już o czołgu z T10
Drodzy Koledzy... Nie sądzicie, że charakterystyka podana w: The Empire Official Update July 2010 to zwykła literówka?
W Bestiary na końcu nowego booka stoi jak byk S6/T6/W10. Nie powinno się równocześnie ukazać sprostowanie tego, co szanowny staf GW sknocił w nowiutkim booku??
Sądzę, że nie ma się co niezdrowo podniecać i knuć niecne rozpiski na 2 ST (albo i lepiej jak bozia da!)
na poparcie moich słów:
http://www.games-workshop.com/gws/catal ... rod2120007
z gorącym pozdrowieniem :)
Taaa... Ten unit Strength to też nowa zasada? Tutaj po prostu niczego nie zmienili. A FAQ mogli pomylić się równie dobrze co w Rule booku. Jak dla mnie z aktualną celnością machin i zniesieniem ograniczeń jaka siła może woundować, a jaka nie, czołg z T6 byłby totalną plewą...

Awatar użytkownika
Undead
Falubaz
Posty: 1241
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Undead »

kufel007 pisze:Czyli myślisz, że panowie z GW najpierw napisali, wydrukowali i sprzedali Booki a potem zabrali się za pisanie update'ów do Armybooków??
TAK

admolikkk
Wałkarz
Posty: 78
Lokalizacja: Tychy

Post autor: admolikkk »

ale pierdolicie!

w booku z tyłu jest napisane tak że ma 6 T, erraty chyba logiczne wychodzą po booku(i zmieniają to na10), rozwalił mnie bystrzak który sugeruje się informacją z tabelki w sklepie GW po prostu szukanie dziury w całym
Rafał_Pękala pisze:chodzi o to że w VIIIed unit strenght nie istnieje więc są to stare zasady
+1
LEAVE NO MAN BEHIND!

Awatar użytkownika
Deather
Chuck Norris
Posty: 444

Post autor: Deather »

Lidder pisze:masz Pan, testuj http://www.pavulonteam.pl/LoresOfMagic.pdf
To ja poproszę jeszcze itemy i będzie pełnia szczęścia

z góry dzięki

Awatar użytkownika
Lugburc
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 117

Post autor: Lugburc »

Witam,

Nie wiem czy ktoś ma podobne doświadczenia do moich, ale po wczorajszym telefonie, jestem nieco zbulwersowany. Otóż dzwoniłem do Fabra z zapytaniem dlaczego nie realizują zamówienia? I co się okazało? Ha! Nie mogą go zrealizować, ponieważ cyrkle, które zamówiłem są niedostępna, mimo iz były w ofercie sklepu. Dlaczego? Bo firma GW dostarczyła do Polski (nie do sklepu, do naszego kraju!), uwaga, 6 egzemplarzy cyrkli i 6 egz. kostek! I po prostu nie ma więcej. Nie ma i już. Koniec. Więc jeśli ktoś zamawiał cyrkle lub kostki, niech wie, że ich raczej nie dostanie. To jest normalny S K A N D A L ! ! !

Lug
Nie potrzebny mi twój żal ani twoje miłosierdzie. Już wolę jak walczysz!
http://www.youtube.com/watch?v=5nyDYI-bO-8

Durbgu Dashu! Durbgu Dashu! Durbgu Dashu! [Władco świata!]
http://www.youtube.com/watch?v=XNNqc4pdbNA
Lugburc

katerek
Masakrator
Posty: 2986
Lokalizacja: Salamandra Włocławek

Post autor: katerek »

bo korzystasz z najbardziej drętwego sklepu...w innych jak tylko się dowiedzieli jaka sipa jest z tymi cyrklami i kostkami od razu wycofali je z oferty i rozesłali mejle do ludzi zamawiających...
polecam CI zerknąć do replikatora...

A wracając do errat i ludzkich wymysłów...spalmy 8 ed na stosie i wymyślmy własne zasady niech każdy gracz na turneij przyjedzie z własnym RB i wg niego gra wtedy będzie na pewno zbalansowana rozgrywka i zeeero PG :)
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek

kufel007
Mudżahedin
Posty: 258

Post autor: kufel007 »

Dlaczego? Mi się tam 8mka podoba :) Szczególnie magia! W końcu coś zrobili w tym kierunku. Mag w realiach fantasy to był Ktoś! Traktowanie czarodziejów jako caddy's to bluźnierstwo :D
katerek pisze:A wracając do errat i ludzkich wymysłów...spalmy 8 ed na stosie i wymyślmy własne zasady niech każdy gracz na turneij przyjedzie z własnym RB i wg niego gra wtedy będzie na pewno zbalansowana rozgrywka i zeeero PG :)
@katerek i inni rozpiskowi PG :)
Nie wszyscy grają na turniejach! A swoje zasady już macie: Polhammer :D ... zastanawia mnie tylko czemu nie ma Gerhammera, Frahammera, Spainhammera itp... czyżby znów mesjanizm Narodu Polskiego, który musi prostować spaczone wymysły staffu GW! :mrgreen:
Pamiętam jeden "turniej" w mojej wiosce (celowo piszę wiosce bo zaraz podniosą się oburzone głosy, że w mieście tak się nie gra :D ):
Jakieś gówniane punkty, żeby było więcej grających (1000 czy jakoś tak).
Kolesie przed grą gadali do siebie tak, że nawet grający,"normalny" gracz WFB nic by nie zrozumiał :) Taki Gadanyhammer "Ty mnie tak.... eeee to ja Cię tak! " różne dziwne (żałosne) spolszczenia itp. A na stole... Kadłubki Dwarfów (pytam "co to??" -Chaos Warriors), gołe koniki Bretonni ("A to??" -Psy chaosu) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Powodzenia na turniejach! :D
tetsuo pisze:
Przez moją krótką karierę gracza spotkałem osoby, które ostrzegały mnie przed środowiskiem polskiego bitewniaka - kłótliwe i nieprzyjemne, szkoda, że wychodzi na to, iż po części te osoby miały rację.
Szczera prawda, na turniejeach spotkasz mnostwo zakompleksionych dzieciakow majacych caloroczne zwolnienie z WF ktorzy prubuja odbic to sobie wygrywajac w WFB - dla takich trzeba byc jak surowy ojciec i tak zwanych przeze mnie dynksiarzy, graczy ktorym sie niemilosiernie trzesa rece przy przesuwaniu figurek a jak wyrzuca 1 to smrod czuc na calej sali. Sa oczywiscie gracze z ktorymi gra to czyta przyjemnosc. Powiedzialbym pol na pol.
Stary! Święte słowa! :D :D :D
Kupię:
Bretonnia
Ogre Kingdoms
Wood Elves

katerek
Masakrator
Posty: 2986
Lokalizacja: Salamandra Włocławek

Post autor: katerek »

Kufel007 jakbyś się nie zorientował to była ironia [-o<
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2149
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

kufel007 pisze:
tetsuo pisze:
Przez moją krótką karierę gracza spotkałem osoby, które ostrzegały mnie przed środowiskiem polskiego bitewniaka - kłótliwe i nieprzyjemne, szkoda, że wychodzi na to, iż po części te osoby miały rację.
Szczera prawda, na turniejeach spotkasz mnostwo zakompleksionych dzieciakow majacych caloroczne zwolnienie z WF ktorzy prubuja odbic to sobie wygrywajac w WFB - dla takich trzeba byc jak surowy ojciec i tak zwanych przeze mnie dynksiarzy, graczy ktorym sie niemilosiernie trzesa rece przy przesuwaniu figurek a jak wyrzuca 1 to smrod czuc na calej sali. Sa oczywiscie gracze z ktorymi gra to czyta przyjemnosc. Powiedzialbym pol na pol.
Stary! Święte słowa! :D :D :D
To nie wiem na jakie turnieje chodzicie... :-s

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

Bełkotliwe brednie.
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Eee #-o

ODPOWIEDZ