Grunwald 2010-bitwa 600lecia

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7831
Lokalizacja: Warszawa

Re: Grunwald 2010-bitwa 600lecia

Post autor: Grolshek »

Duinhir pisze:W tym roku natomiast będzie mnóóóóstwo turystów (co roku było około 10 tysięcy), teraz może być dwa razy więcej, dlatego moja rada: Ci co chcą spędzić miło tą wycieczkę. Przyjedźcie koniecznie w piątek, najlepiej z rana (a już w ogóle bez stresu to w czwartek, bo jest co robić i na co popatrzeć). Zostańcie albo do soboty do północy albo do niedzieli rano bo inaczej smażalnia story w samochodzie w kilkunastu godzinnych korkach.

Jakby kto miał jakieś pytania to chętnie odpowiem. W tym temacie czuję się dość swobodnie ;)
Jadę pierwszy raz, wyruszam w sobotę o 4:00 z Wawy. Z dojazdem nie powinno być problemów ale gorzej z powrotem... Kiedy ruszać ? Muszę być na 6:00 w niedzielę w robocie, trasa bez korków to jakieś 3h. Wyjeżdżać najszybciej jak się da biorąc udział w wyścigu szczurów czy na luzie zostać do 22:00 i da radę przejechać ?

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2177
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Armia - Jeszcze Raz, Jeszcze Dziś (Grunwald 600-lecie)
Idźcie do boju z pieśnią na ustach :)
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
Telchar
Wodzirej
Posty: 751
Lokalizacja: Łorsoł

Post autor: Telchar »

Tullaris pisze:Armia - Jeszcze Raz, Jeszcze Dziś (Grunwald 600-lecie)
Idźcie do boju z pieśnią na ustach :)
#-o co za gówno...

No cóż po super animacjach można się było spodziewać że budżetu nie wystarczy na wszystko ;)
http://azylium.vot.pl - Serwis Społeczności Mordheim

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Tullaris pisze:Armia - Jeszcze Raz, Jeszcze Dziś (Grunwald 600-lecie)
Idźcie do boju z pieśnią na ustach :)
Jak zwykle Armia pokazała na co ją stać! Zajebisty kawałek imo, a porównywanie go do gówna świadczy tylko o tym, że kolega Telechar wie mało o konstruktywnej krytyce...

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

przepraszam, że wyrwane z kontekstu i w ogole... ale czy ktos kto to organizuje nie został nagrodzony nominacja do... nobla? Nie ogarnąłem, może źle w radiu usłyszałem. Wtf? Nie wiem, może to ten upał, ale Bogins?

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

stary ja jestem out of battle :) tylko filmiki wychwyciłem :D

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

nie no, bo chyba koles co sie tym zajmuje nazywa sie "Bagiński", takie moje skojarzenia, sorry :P

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8647
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Piotras pisze:nie no, bo chyba koles co sie tym zajmuje nazywa sie "Bagiński", takie moje skojarzenia, sorry :P
Pewnie chodziło o T. Bagińskiego człowieka od tych pinknych animacji :D ale za to nobla nie dają :D

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

o, to coś jednak zapamietałem haha xD pozdro :)

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2177
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Piotras pisze:przepraszam, że wyrwane z kontekstu i w ogole... ale czy ktos kto to organizuje nie został nagrodzony nominacja do... nobla? Nie ogarnąłem, może źle w radiu usłyszałem. Wtf? Nie wiem, może to ten upał, ale Bogins?
Nie w Moskwie tylko w Petersburgu.
Nie Mercedesy tylko rowery.
Nie rozdają tylko kradną.
Tak samo, nie Nobla tylko Oskara, i nie za ten filmik o Grunwaldzie tylko za film Katedra. A teraz z tego co się orientuje robi film o Powstaniu Warszawskim Hardcor 44.
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7831
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Było bosko wprost bombowo... Korki były tylko dla tych co na ostatnią chwilę zjeżdżali i w ostatniej chwili wyjeżdżali, ja nie stałem w żadnym... Termometr pokazywał pod pomnikiem skromne 46 stopni, ganiałem cały czas bez koszulki z blokerem 45 w kremie na sobie i dalej blady jestem zero poparzeń... Wrażenia niezapomniane, za rok postaram się również śmignąć tylko już na dłużej żeby piątkowy wieczór ogarnąć... Cześć i chwała temu miłemu miejscowemu panu który widząc nasz wzrok ogarniający przerażający korek zlitował się i krzyknął: "tamtędy pan leci, tą leśną dróżką", wyjechaliśmy już na prostej asfaltowej bez śladu korka...

Awatar użytkownika
Duinhir
Mudżahedin
Posty: 313
Lokalizacja: Gdańsk - Oliwa
Kontakt:

Post autor: Duinhir »

Powróciłem i krzyżaków po raz 600 setny pobiłem ;)

Jak dokopię się do kamery to może jakieś skromne filmiki powstawiam, choć znajomy, który miał nas kręcić ze środka pola miał tzw. "trzęsącą łapę" więc może być słabo z tym :(

Fajnie było, jak co roku.

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9570
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Zjarałem się straszliwie na tym upale. A inscenizacji mało co widziałem w tym tłumie. Ogólnie jestem raczej zawiedziony, ale nie żałuję. Miło spędzony weekend. Na przyszłość trzeba to inaczej zaplanowac, tzn przyjechac na czwartek i piatek, a sobote olać :P

Awatar użytkownika
Mate
Chosen of Khorne
Posty: 888
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mate »

Już po Grunwaldzie.
Upał chyba z roku na rok coraz większy, ale przynajmniej burza nie zgoniła nas z biesiady, jak to bywa co roku :D
Czwarte miejsce w turnieju "piątek", szkoda, że nie podium, ale co roku coraz lepiej :-)
Pozdrawiam ludzi z Jerzego, jeżeli któryś gości na forum ;-)

Awatar użytkownika
lividius
Mudżahedin
Posty: 295
Lokalizacja: głęboka prowincja

Post autor: lividius »

Mate pisze:Już po Grunwaldzie.
Upał chyba z roku na rok coraz większy, ale przynajmniej burza nie zgoniła nas z biesiady, jak to bywa co roku :D
Czwarte miejsce w turnieju "piątek", szkoda, że nie podium, ale co roku coraz lepiej :-)
Pozdrawiam ludzi z Jerzego, jeżeli któryś gości na forum ;-)
Gościłem od czasu do czasu i u Jerzego (na przykład piwkując z Wilkomirem), zatem czuję się poniekąd pozdrowiony :wink:
Gratuluję zaszczytnego 4 miejsca.

Awatar użytkownika
Gniewko
Masakrator
Posty: 2320
Lokalizacja: czasem Bielitz, czasem Breslau

Post autor: Gniewko »

Jako członek Śląskiej i poniekąd sąsiad Jerzego też czuję się pozdrowiony i pozdrawiam zwrotnie. Bawiłem się bardzo dobrze, ale lunapark za płotem i ogólny kicz, tandeta i discopolowatość potrafiły niekiedy doprowadzić do szału.

Trochę fotek z perspektywy św. Jasiów:
http://picasaweb.google.pl/116302460630 ... /Grunv2010#
Lepiej doma iść za pługiem, niż na wojnie szlakiem długiem.

Awatar użytkownika
Mate
Chosen of Khorne
Posty: 888
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mate »

Heh, za jakiś czas zrobię się na lekkiego, ładne to to :-)
Na razie puki jestem przed trzydziestką, mam kondycję i nie mam kogo osierocić - bawię się na bohortach :twisted:

A to trochę zdjęć z perspektywy Routiersów:

http://picasaweb.google.com/11705734955 ... dWQisjdBg#

http://picasaweb.google.pl/Madej1981/Grunwald2010#

I zdjęcia z finałów "piątek":

http://picasaweb.google.pl/krzysztof.ka ... ald600Lat#

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

wszystkie zdjęcia wessałem i są bardzo fajne ale najlepsze użytkownika: gawlacz :>

Awatar użytkownika
Mate
Chosen of Khorne
Posty: 888
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mate »

A tu film, zrobiony przez znajomych mojej narzeczonej.

http://www.youtube.com/watch?v=WbvklTAWj84

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2434
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

Ja w końcu nie dojechałem. I żałuję bo miałem zamiar znów się czynnie udzielać w RR.

Camp Babilon czekał.
Ehhh szkoda.

No i znów by były jazdy ze św. Jerzami (bo ja jestem ex Jerz).

Gratulacje 4 miejsca.

A kto wygrał?
Józek i ekipa Reihla?
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

ODPOWIEDZ