MotÓryzacja ...

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Gremlin
Masakrator
Posty: 2431
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Re: MotÓryzacja ...

Post autor: Gremlin »

jachu_ka pisze:
Gremlin pisze:... za to 1/2 ludzi sie ogląda, podchodzi pogadać, powymieniać poglady etc.
Po Dublinie jeden kredens jeździ, też szał robi. Za dbanie o stare żelazo duże =D> :)
Marzenie mam jedno, może niedługo uda mi sie je spełnić:
Obrazek
Dobrze Wartburga poznaję?
To wołga - 21 inaczej Gaz - 21. ta starsza wersja 24.

Co do kanta to jakis buraczan golfem 2 mi dzisiaj przerysował 2 drzwi od kierowcy, i to na parkingu! ( Parkowałem koło niego na parkingu pod blokiem) To chuj, gorzej ze uciekł plebs -.- .

Hehe co do Toyki to fajna sprawa chociaz nie gustuje w terenowych samochodach ^^. W Każdym badz razie powodzenia! Ja po wakacjach jak wszystko dobrze pójdzie sprowadzam wołge z Ukrainy - bo tam jeszcze jezdza ^^.

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

Mi ostatnio wieśniak w nauce jazdy przerysował zderzak (instruktor!!!) i uciekł. Na jego nieszczęście, przerysował jeszcze sąsiada samochód, który się dopiero co wprowadza i w zasadzie przez ten incydent go poznałem. Sąsiad go złapał, to miał jego dane, mi zostawił kartkę za szybą z nie swoim numerem. Spotkałem przypadkiem sąsiada, a jako, że nowy to wiadomo, dzień dobry, żeby nie było, że sąsiedzi źli i sobie myślę, a zapytam, może coś wie i miałem wszystkie dane kolesia. Poszedłem na drogówkę i lipke koleś miał. Jeszcze jakby numer do siebie zostawił, a nie do jakiejś babki z WWA, to ok - zadzwoniłbym i się dogadał, a jak chce walić w ch**a to teraz niech ma.
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

To sie Gremlin rozjebał fiacikiem w drodze na wybory. znak?
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

TomCio pisze:Dobra, przekonałeś mnie. ;)
Piotras pisze:I z innej beczki, jaki polecacie samochód, tani do kupienia, co raczej mało pali i jest bezawaryjny? (tak wiem, utopia, dlatego piszę -> prawie :P)

Pozdro :)

Volkswageny, ople, japońce są bezawaryjne raczej. A jak chcesz żeby ci mało palił to sobie tico kup Obrazek . Auto to raczej skarbonka, więc wiesz, nie ma co oszczędzać moim zdaniem. ;)
Niezly zart. Opel popel.

Tanie, malo pala, bezawaryjne. Hondziny. + maja stosunkow tanie czesci i serwis.

O_o, kola w tej czerwonej tojocie... Faux pas.
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

Ople napisałem, bo nigdy nie słyszałem, żeby ktoś na opla narzekał (a mówię głównie o sąsiadach i innych gentelmenach jeżdżącymi ową marką, a z tego co zauważyłem to ci co jeżdżą czym innym to mówią, że opel to sik :wink: ).

Swoją drogą po wakacjach prawdopodobnie zmieniam samochód na honde ;p .
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

a z tego co zauważyłem to ci co jeżdżą czym innym to mówią, że opel to sik ).
Kurna nawet niemcy się wstydzą opla :)
Obrazek

Awatar użytkownika
MAĆKO
Kradziej
Posty: 932

Post autor: MAĆKO »

Dla mnie nie ma znaczenia marka i wygląd... może dla tego przemieszczam sie tylko na rowerze:P

Awatar użytkownika
jachu_ka
Chuck Norris
Posty: 497
Lokalizacja: Bray, Eire

Post autor: jachu_ka »

Demona wzięła ochota na Hyundaia Coupe, zbieram opinie - ktoś ma i mógłby pokrótce zrecenzować?

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

jachu_ka pisze:Demona wzięła ochota na Hyundaia Coupe, zbieram opinie - ktoś ma i mógłby pokrótce zrecenzować?
Fajne ale to hyundai, sam znaczek odstrasza :D . Też mam hyundaia ale wożę nim wapno na budowę :D .
Może jakaś normalna marka.
a tak btw po ile to chodzi?
Obrazek

Awatar użytkownika
jachu_ka
Chuck Norris
Posty: 497
Lokalizacja: Bray, Eire

Post autor: jachu_ka »

Raptor pisze:Fajne ale to hyundai, sam znaczek odstrasza :D . Też mam hyundaia ale wożę nim wapno na budowę :D .
Może jakaś normalna marka.
a tak btw po ile to chodzi?
Czemu znaczek odstrasza? Nie jest to Toyota, ale firma generalnie solidna.
Co do ceny to w jedynie słusznym ;) RHD można znaleźć zdrowe 10-letnie za ok 2.5K euro. W UK 1/2 tego ale tam wszystko jest tańsze - mój syf kosztował 1/4 tego co tutaj, ale VRT za prawie pełnoletniego smoka nie jest tak bolesny - za mało ludzi takie auta ściąga, żeby państwu chciało się ich okradać ;) Za normalnego cywilnego naleśnika potrafią dojebać bodajże do 38% kalkulowanej ceny rynkowej ekstra. #-o

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

A co Wy panowie na jednoślady? Ktoś z Was jeździ itp? Bo ja nie tak calkiem dawno zrobiłem uprawnienia i chce teraz kupić motur, coby jeszcze pośmigać, no i teraz taniej jest niz na wiosne ;)

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

jachu_ka pisze: Nie jest to Toyota, ale firma generalnie solidna.
No i tu właśnie pochwaliłeś się swoim gustem :D
Ano solidna ale co ma piernik do wiatraka, hyundaj to hyundaj. Przykro mi ale ta marka mnie niespecjalnie podnieca.
Ale co tam nie będę cie zniechęcał, ważne żeby tobie się podobało i żeby dupy rwały majty przez głowy jak zobaczą czarna furę na dużych alusach :wink: . Jak bym miał wybrać coś taniego i fajnego to tylko galanta 2.5
Obrazek
A co Wy panowie na jednoślady?
Osobiście wole jazdę boczkiem kiedy otacza mnie warstwa blachy. Najbardziej wkurzają mnie buraki co nie robią miejsca wariatom na motorach. Stanie taki buc yarisem na środku i dłubie w nosie :roll: .
Obrazek

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

proszę u usunięcie, błąd...
Ostatnio zmieniony 30 lip 2010, o 23:31 przez Piotras, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

Raptor pisze:
A co Wy panowie na jednoślady?
Osobiście wole jazdę boczkiem kiedy otacza mnie warstwa blachy. Najbardziej wkurzają mnie buraki co nie robią miejsca wariatom na motorach. Stanie taki buc yarisem na środku i dłubie w nosie :roll: .
Coś w tym jest :) Ale ogólnie, czy ktos tu posiada motor? Potrzebuje porady, co sie nada na pierwszego? Już sobie upatrzyłem suzuki GS500f. Co wy na to? :)

edit:
Obrazek

Awatar użytkownika
jachu_ka
Chuck Norris
Posty: 497
Lokalizacja: Bray, Eire

Post autor: jachu_ka »

Raptor pisze:
jachu_ka pisze: Nie jest to Toyota, ale firma generalnie solidna.
No i tu właśnie pochwaliłeś się swoim gustem :D
Yyyy, co? :shock:
Rozwój motoryzacji zakończył się w 1998 na parchu GR Y60 i toyce LC seria 80. Od tego czasu nikt nie wyprodukował żadnego dobrego samochodu.
Ano solidna ale co ma piernik do wiatraka, hyundaj to hyundaj. Przykro mi ale ta marka mnie niespecjalnie podnieca.
Zaczynam rozumieć twojego posta - przykro mi ale jebie mnie co ciebie podnieca. Zapytałem o opinię ludzi, którzy ewentualnie takie auto posiadają - ty nie posiadasz, twoje zdanie mnie nie interesuje.
Ale co tam nie będę cie zniechęcał, ważne żeby tobie się podobało i żeby dupy rwały majty przez głowy jak zobaczą czarna furę na dużych alusach
Auto ma być dla mojego demona, czyli dla mojej kobiety. Nie dla mnie.

Awatar użytkownika
jachu_ka
Chuck Norris
Posty: 497
Lokalizacja: Bray, Eire

Post autor: jachu_ka »

Piotras pisze:Potrzebuje porady, co sie nada na pierwszego? Już sobie upatrzyłem suzuki GS500f. Co wy na to? :)
Skoro masz wątpliwości to kup sobie ETZ za tysiąc szelestów i naucz się najpierw dobrze jeździć. Jeśli się dobrze nauczysz to odsprzedasz potem za osiemset, doświadczenie bezcenne. Jeśli się rozwalisz to mała strata w sprzęcie, urazy też raczej mniejsze niż na tym co sobie upatrzyłeś.
Oczywiście emzetka też niesie za sobą ryzyko - będziesz spod domu musiał ruszać w papierowej torbie na głowie, inaczej kolega @Raptor i jemu podobni nie będą specjalnie podniecni :(

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

Od tego czasu nikt nie wyprodukował żadnego dobrego samochodu.
nie kapuje...
Auto ma być dla mojego demona, czyli dla mojej kobiety. Nie dla mnie.
To diametralnie zmienia postać rzeczy. To idealne auto dla kobiety, widziałem nawet przedwczoraj laske w tym i myślę że jest ok, tylko stanowczo ładne alusy.

pozdro
Obrazek

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

@Piotras

Pierwsze moto ? tylko 500 ... GS500 ,gpz500 ,kawa er5 ,honda cb500 itp. nie kupuj żadnej 600`tki dobrze Ci radze :wink:
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

szczurek pisze:@Piotras

Pierwsze moto ? tylko 500 ... GS500 ,gpz500 ,kawa er5 ,honda cb500 itp. nie kupuj żadnej 600`tki dobrze Ci radze :wink:
I mniej więcej o taką odpowiedź mi chodziło :)
Podziękować ;)

edit: to co zapodałem zdjęcie to 500tka ;)

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

edit: to co zapodałem zdjęcie to 500tka
Wiem ,ale wolałem uprzedzić :wink: Ja mam w planach gpz500 ,badit600 no i w koncu ... :wink:
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

ODPOWIEDZ