kto zna się na świadczeniach ZUS? Pilne

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3017
Lokalizacja: HLOS

kto zna się na świadczeniach ZUS? Pilne

Post autor: Yudokuno »

J.w. - proszę o kontakt, ponieważ panie w tej instytucji nie współpracują z petentem. Temat naglący i cholernie ważny
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Tyrant
Mudżahedin
Posty: 202

Post autor: Tyrant »

jaki masz problem ja tez niedawno walczylem z zusem jak moja zona byla w ciazy..;]

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3443
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

No jasne, znowu państwo zwalcza obywatela. Myślę, że nawet pielgrzymowanie do ZUS-u we włosiennicy nie pomoże. Jasne, że nie współpracują, bo im nie zależy, a pieniędzy i tak się raczej nie wyciągnie bo zdefraudowali do zera, jak tylko zostały wpłacone. Sądzenie się z nimi i tak nic nie pomoże. Jedynym rozwiązaniem jest chyba zawracanie im głowy codziennie od rana do wieczora, aż w końcu zaczną współpracować, niekompetentne lenie, żeby mieć spokój.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3017
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

nie wszystkich obywateli. Niestety ZUS wychodzi z założenia, że jeśli ktoś ma własną firmę, to sra kasą i stać go na półroczną przerwę w pracy :/
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

opisz sprawę może doradze :) sporo róznych dziwnych spraw zusowskich załatwiałem lub współzałatwiałem. :)
apropo Zus ma infolinie, a także mozliwosc kontaktu z ich dzialem prawnym jak os. z infolinii jest mało kompetentna. mozna zadzwonic opisac sprawę i dostac calkiem inna odpowiedź, czy poradę, niż we włąsnym zus-ie po osobistej wizycie i rozmową w "okienku"
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3017
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

Tu trza biegłego księgowego :)
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

Zgłoś sie do Maćka Paraszczka, myslę ze to najlepszy kontakt w tej sprawie :wink:

Pozdrawiam

ODPOWIEDZ