Warsztat i galeria ARBAL'a (Coloured Dust) - EXECUTIONER

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Orki by ARBAL (Orc Shaman) 26.06.2010

Post autor: Rakso_The_Slayer »

zdjęcia, zdjęcia! nie miniaturki! nosz ile można prosić :x

a szamanek spoko ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
ARBAL
Kretozord
Posty: 1890
Lokalizacja: Toruń

Post autor: ARBAL »

@lewy
biały podkład, skóra Goblin Green, cieniowana rozwodnionym Orkhide Shade (Fundation), rozjasnienie Goblin Green + Sunburst Yellow + Skull White, Druga warstwa rozjasnienia = więcej Skull White.
Obrazek

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2149
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

Albo on taki ciemny albo nie ma finalnych rozjaśnień wg mnie.

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Weź odpal IrfanView i użyj opcji "auto adjust colors", czy coś w tym rodzaju... rozjaśnisz trochę i będzie widać, że jest naprawdę ok :)

Awatar użytkownika
ARBAL
Kretozord
Posty: 1890
Lokalizacja: Toruń

Post autor: ARBAL »

Proszę rozjasnione zdjęcia:

Obrazek

Obrazek

Skóra nie jest mocno rozjaśniona ale dokładnie taki efekt chaiałem uzyskać.
Obrazek

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Porządny zielony czaramara, laga szczególnie udana.

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2149
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

Ładny. Grzybki rox!

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Super! Przez te czarne oczy aż ciarki przechodzą ;)
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Czysto ,schludnie ... mnie się podoba co prawda dodałby jeszcze tu i ówdzie rozjaśnienie albo dwa ...:wink:
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Soczysty. Laga wyszła bardzo fajnie ;)

Awatar użytkownika
ARBAL
Kretozord
Posty: 1890
Lokalizacja: Toruń

Post autor: ARBAL »

Witam po przerwie :)
Sporo malowałem ale jak zawsze nie chciało się zrobić zdjęc...
Postanowiełm w całej armii zmeinić kolor brzegów podstawki z czarnego na brązowy i zdecydowanie poprawiło to ogólny wygląd.
Zdjęcia jak zwykle nie powalają ale lepszych nie jestem w stanie zrobić...
Na początek Wyvern, którego pokazywałem już prędzej, teraz cały skończony + zrobony Orc. Oczywiście skrzydła i Orc na magnesach.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Night Goblin na dużym squigu. Zawsze chciałem mieć ten model chociaż jest całkowicie niegrywalny, ale ma w sobie coś. Cztery wieczory pracy i jestem zadowolony z efektu. Pierwszy raz testowałem na nim farby Valejo i nowe washe GW. Washe bardzo posytywnie mnie zaskoczyły w porównaniu ze starą linią washy i inków.

Obrazek
Obrazek

Wkręciłem się troszke w WH40K, żęby pomalwoać coś innego.. zobaczymy co z tego wyjdzie :)

edit:
proszę zdjęcia zamiast linków do nich w postaci miniaturek :) a teraz czekam na opinie :)
Ostatnio zmieniony 10 wrz 2010, o 08:28 przez ARBAL, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
jamakot
Wodzirej
Posty: 688
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jamakot »

SQUIG PIERWSZA KLASA
=D> =D> =D>
]arrrr

Awatar użytkownika
Bizon
Chuck Norris
Posty: 616
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Post autor: Bizon »

Bardzo fajne czyste i schludne malowanie. Nad Wyvern w standardowych sprawdzonych kolorach, z fajna podstawka oczywiście. Purchawa za to bardzo mi sie spodobała niby nie ma nic wyróżniającego, ale no nie wiem ten model do mnie trafia, podobnie jak ty uważam, że ma to "coś" :D. Co do 40 tez sie wkręcam za sprawą DoW2 :D ostatnio nawet zakupiłem sobie dwa modele nad jednym juz siedzę. Zaraz nawet wrzucę wipa do galerii ot co ;) Czym prędzej pokaż co tam namazałeś w tej 40 bom ciekaw :D

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

z chęcią bym obejrzał te figurki ale nie znoszę jak ludzie wrzucają miniaturki lub linki zamiast wklejac normalne fotki więc dla zasady nie kliknę, nie zobaczę i nie ocenię :P ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

no ja tez nie wiem co to za problem wrzucić normalną fotkę na forum ;) kto wie może te figurki i ładnie pomalowane ale tego się nie dowiemy dopóki kolega ARBAL nie wrzuci normalnych fotek :D

Awatar użytkownika
ARBAL
Kretozord
Posty: 1890
Lokalizacja: Toruń

Post autor: ARBAL »

nei bardzo rozumiem... przeciez wystarczy kliknac w miniaturke i otworzy wam sie duże zdjęcie....
Jakiej rozdzielczości wymagacie? 12MPix?
Obrazek

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

=D> Klasa ARBAL, bardzo lubię Twoje orkasy, a co do squiga, to nie jest niegrywalny, zawsze możesz go wystawić jako hoppersa po cyklu z metanabolu :mrgreen:

Awatar użytkownika
Tiger Brown
Kradziej
Posty: 953
Lokalizacja: Syrenogród

Post autor: Tiger Brown »

Bardzo, bardzo ładne, zwłaszcza wywerka mi się podoba. =D>
"Pomaluję wasze figsy" - w przypadku niektórych to brzmiałoby jak groźba.

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

wystarczy kliknąć... no właśnie to zawsze jest problem, a jak jest tak jak teraz to wszystko jest git duże wyraźne zdjęcie i nie traci się czasu na klikanie... jak mam dziennie czasami tylko chwilę na przeglądnięcie forum to naprawę wkurzają mnie takie miniaturki albo linki do jakiegoś prto buckera itp a tak jak jest teraz to jest klasa i to nie sjest tylko moje zdanie :D

Squig rewelacyjnie pomalowany, bardzo fajna podstawka wywerna zresztą też! Brawo ARBAL czekam na więcej!

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Latająca jaszczura już wcześniej mi się podobała, pomidorowy jeździec porządnie pomalowany, sam model oczywiście ma coś w sobie choć zawsze drażniła mnie ta spadająca czapa.

ODPOWIEDZ