Play Mini of the Month - Ogólnie - Nowy temat! :)

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Re: Play Mini of the Month - Ogólnie

Post autor: Fanatyk »

Tak jak Skavenblight mówi - nie ma chętnych, nie ma konkursu.

Jeżeli chcecie robić konkurs na makietki, proszę bardzo. Jeżeli będą...3 WIPy do października, machnę konkurs na październik. Temat? Po prostu mała makietka - może być lasek, jeziorko/bajorko, murek - cokolwiek.

Awatar użytkownika
Pieta
Chuck Norris
Posty: 493
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Pieta »

Fanatyk pisze:Tak jak Skavenblight mówi - nie ma chętnych, nie ma konkursu.
Nie ma konkursu, to tym bardziej chętnych nie będzie. Organizacja konkursu tak dużo kosztuje?
Ja może rara zrobić bym nie zdążył, ale przedłużyć termin innym do końca września np? Żeby coś było, a nie odpoczynek. Po czym ta przerwa? Po wakacjach?

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Liczę na makietkę, już zacząłem :mrgreen: .Krasnal na zrujnowanej wieży.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Hmm. Ja mam parę murków na oku do skończenia ;)

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

Pieta pisze:Nie ma konkursu, to tym bardziej chętnych nie będzie. Organizacja konkursu tak dużo kosztuje?
Ja może rara zrobić bym nie zdążył, ale przedłużyć termin innym do końca września np? Żeby coś było, a nie odpoczynek. Po czym ta przerwa? Po wakacjach?
Jak ktoś jest chętny na przedłużanie, proszę bardzo, niech się zgłosi. Nie ma zainteresowania - to nie ma konkursu.

Jeżeli pojawi się min. 3 chętnych na przedłużenie konkursu (i wystawią prace) to proszę bardzo.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16595
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Konkurs wstrzymany, chyba przejadla sie troche formula, jak znajda sie chetnie to mozemy wznowic.

Awatar użytkownika
Jagal
Niszczyciel Światów
Posty: 4287
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: Jagal »

Ja chciałem trebka wystawić na zeszlym, ale dmp wymusiło 3kolorowanie armii i nie poszło...

Teraz zabrałem się za bsb i myslalem ze na pmothm wrzesien-paź się załapie.. (planowałem nawet na kohortex skonczyc) Na kolejne pmoth chcialem robić albo lance Realmów( ze starych questów - wszystkie modele oprocz jednego juz mam) albo łuczników zajebiśtych metalowych. Na kolejne pmothm chcialem pegazy gralowe strzelic ;)

Tak więc ja jestem chętny i zapowiadam swoj udział w najbliższych edycjach.
Kupię bretońskie modele z 5tej edycji:
Metalowi quesci,
French Games Day Knight 'L'Hermite De Malemont' !! ,
4ed rycerze na piechotę.


Snot Fanpage <<--- , klikać! ;)

Awatar użytkownika
Niko
Oszukista
Posty: 794
Lokalizacja: Warszawa, Yelonki "GAMONIE"

Post autor: Niko »

Jagal pisze:Teraz zabrałem się za bsb i myslalem ze na pmothm wrzesien-paź się załapie.. (planowałem nawet na kohortex skonczyc) Na kolejne pmoth chcialem robić albo lance Realmów( ze starych questów - wszystkie modele oprocz jednego juz mam) albo łuczników zajebiśtych metalowych. Na kolejne pmothm chcialem pegazy gralowe strzelic

Tak więc ja jestem chętny i zapowiadam swoj udział w najbliższych edycjach.
czyli ze zamierzasz trzymac sie pierwotnie przyjetego planu...

jak sie uda to ja sobie pomaluje kowala wiec bylo by nas juz 2 :P z herosami na wrzesien/pazdziernik...

Awatar użytkownika
BoB miniatures
Chuck Norris
Posty: 625
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: BoB miniatures »

Jest planowane jakieś wznowienie czy coś?

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

Nie ma problemu - będzie grupa przynajmniej trzech osób która wybierze sobie temat i możemy wznowić konkurs. Ale warunek jest jeden - te osoby muszą brać udział w konkursie.

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Dajcie 2 miesieczne terminy i ludzkie tematy tzn. COKOLWIEK DO SWOJEJ ARMII :wink: (a juz forumowicze zdecyduja czy lepszy jest duzy oddzial pomalowany na TT czy pro pomalowany hero na kuniku z freehandem na szmacie :wink: ) i bedzie git :wink:

edit:
Wiecej swobody mniej zamordyzmu :wink:
Ostatnio zmieniony 5 lis 2010, o 01:17 przez szczurek, łącznie zmieniany 2 razy.
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
mortimerto
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 162
Lokalizacja: Warszawa, Lustria, oraz Pustynie Khermisjskie

Post autor: mortimerto »

Mi pasuje jak najbardziej :D
Jak już było proponuje temat elementu terenu :)
Np.

Ruiny czegoś tam
Domek
Pare płotków
Lasek
Wzgórze
iitp...

Oczywiście wystartuje w tym konkursie ;)

Jak napisał szczurek dowolność mi też pasuje, tylko terminy jednak co miesiąc, żebym mógł częściej konkurować :twisted:
Battlowe ciasto: k3 szklanek mąki, d6 jajek, klocek masła i na 4+ szklanka mleka. Zabełtac, zamieszać, włożyć do piekarnika na 4 tury, wyjąć, powąchać i pokłócić się, że jajek powinno być d6+2 bo ciacho nie wyszło...

mortimerto pisze:Drogi krasnoludzki graczu, czyżbyś porządnie się napił że wstawiasz rozpiskę brodatych w dział z informacjami o turniejach?
Lorens pisze:Sory - prosze admina o wykasowanie tego postu :oops:

Awatar użytkownika
BoB miniatures
Chuck Norris
Posty: 625
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: BoB miniatures »

Ja też jestem za tym żeby było co miesiąc ;p ale na pierwszy termin wolałbym figurkę jakąś jednak... ale coś ogólnego typu core/ lord/ coś innego :mrgreen:
i jeszcze jedno pytanie. Figurka musi być zaczęta po podaniu tematu tak? nie można dać jakiejś sprzed miesiąca np.?

Proponuje dać coś już na 30.11 najlepiej nie makiety 8)

Awatar użytkownika
Daw
Masakrator
Posty: 2467
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Daw »

mortimerto pisze: Jak napisał szczurek dowolność mi też pasuje, tylko terminy jednak co miesiąc, żebym mógł częściej konkurować :twisted:
To chyba z lusterkiem będziesz konkurował :) u mnie pomalowanie oddziału to 2 miechy - przecież nie wrzucę 30 GG pomalowanych w podstawowe kolory.

Dowolna tematyka jest naprawdę dobrym pomysłem :idea: i minimum co dwa miesiące!
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Jagal
Niszczyciel Światów
Posty: 4287
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: Jagal »

IMO terminy co 2 miesiace, w miesiac to mozna polozyc pierwsze warstwy rozjasnien i zrobic podstawki ;)

Tematyki dowolnej wolałbym uniknąć. Lepiej hero/core/specjal/rare
Kupię bretońskie modele z 5tej edycji:
Metalowi quesci,
French Games Day Knight 'L'Hermite De Malemont' !! ,
4ed rycerze na piechotę.


Snot Fanpage <<--- , klikać! ;)

Awatar użytkownika
BoB miniatures
Chuck Norris
Posty: 625
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: BoB miniatures »

a najlepiej nie core żeby ktoś pół roku nie malował ;p

Awatar użytkownika
Jagal
Niszczyciel Światów
Posty: 4287
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: Jagal »

belaras pisze:a najlepiej nie core żeby ktoś pół roku nie malował ;p
Bez ironi prosze. Zauwaz, ze czasami wolniejszy 'tryb' malowania wynika z braku czasu a takze z poziomu na jaki chce sie pomalowac. Nie popaćkam armii na 3 kolory + 2 warstwy tylko chce miec oddziały na TT +, a to róznica jest
Kupię bretońskie modele z 5tej edycji:
Metalowi quesci,
French Games Day Knight 'L'Hermite De Malemont' !! ,
4ed rycerze na piechotę.


Snot Fanpage <<--- , klikać! ;)

Awatar użytkownika
BoB miniatures
Chuck Norris
Posty: 625
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: BoB miniatures »

spoko ja też maluję strasznie długo, góra 3 fig na miesiąc, bo każdego cora staram się malować tak jakby był bohaterem. Wyglądają przez to b. fajnie imo, ale trwa to baaaardzo długo :wink: Dlatego też wolałbym uniknąć jakiejś coreowej masówki...

PS. Sorry za spam, ale mógłby ktoś odpowiedzieć? Zależy mi bardzo :wink:
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... 16#p650616

EDIT:
To może hero/lord na 30.11? Co o tym myślicie?

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

wystarczy zniesc zapis ze musi byc minimalny wystawialny ... W takim ukladzie mozna spokojnie sobie dopracowa 3-4 GS ,a ktos inny smignie w tym czasie 20 gobosow ;)
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Pieta
Chuck Norris
Posty: 493
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Pieta »

Jestem chętny.
Najlepiej 1 temat na 2 miesiące.
wystartuje od dziś z:
element terenu
core
jakiś hero

ODPOWIEDZ