Warstadt by qc

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4473
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Re: Galeria by quidamcorvus

Post autor: quidamcorvus »

Einstein pisze:W mordheim musi sie na tym super grac:D
W Mordheim pewnie też, ale w Warheim gra się super ;)

dexterzg
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 134
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: dexterzg »

wszystko świetne i budzi podziw za kazdym razem, tylko kiedy wkoncu zobaczymy te wspaniałości pomalowane!?

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4473
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

dexterzg pisze:wszystko świetne i budzi podziw za kazdym razem, tylko kiedy wkoncu zobaczymy te wspaniałości pomalowane!?
Dzięki. Jak już zbuduję i wykończę tyle makiet, by zapełnić stół 120x120 cm, to zacznę malować.

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4473
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Zbudowałem most łączący skrzydła budynku oraz pierwsze piętro:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Filup
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3235
Lokalizacja: Bydgoszcz XIII kohorta

Post autor: Filup »

Ekstra makieta, jak zywkle. Jedna tylko tyci uwaga... gdzie schody na pietro? :)

Wyglada to wysmienicie. Ciekawe co jeszcze wymyslisz :)
"If its made by a Dwarf, keep it. If its made by a Human, sell it. If its made by an Orc, bin it. If its made by an Elf, burn it !!! " - Perv
www.facebook.com/XIIIKohorta

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4473
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Filup pisze:Ekstra makieta, jak zywkle. Jedna tylko tyci uwaga... gdzie schody na pietro? :)
W rogu, będą zasypane przez gruz z wyższej kondygnacji, dlatego ich nie bydowałem ;)

Awatar użytkownika
Filup
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3235
Lokalizacja: Bydgoszcz XIII kohorta

Post autor: Filup »

Aha, no to wszytko wyjasnia... zrobil bym jeszce jakis mniejszy daszek nad tymi boxami na konie... Zwykle jest chyba jakies zadaszenie w takim miejscu, aczkowliek moge sie mylic.

A tak w ogole budujesz co ci przyjdzie do glowy, czy masz jakis ogolny zrys jak calosc ma wygladac "razem"?
"If its made by a Dwarf, keep it. If its made by a Human, sell it. If its made by an Orc, bin it. If its made by an Elf, burn it !!! " - Perv
www.facebook.com/XIIIKohorta

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4473
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Filup pisze:Aha, no to wszytko wyjasnia... zrobil bym jeszce jakis mniejszy daszek nad tymi boxami na konie... Zwykle jest chyba jakies zadaszenie w takim miejscu, aczkowliek moge sie mylic.
Dach będzie, zrobię go razem ze szczątkami dachu nad pomieszczeniami mieszkalnymi.
Filup pisze:A tak w ogole budujesz co ci przyjdzie do glowy, czy masz jakis ogolny zrys jak calosc ma wygladac "razem"?
Pytasz o budynek czy o całe miasto?
Jeśli chodzi o miasto to będzie/jest: brama miejska i resztki muru, zajazd, świątynia, cmentarz, studnia, pomnik, dom mieszkalny, dom na wieży, magazyn.
Co do budynków, to budując mam ogólne założenie, ale zwykle natchnienie przychodzi w trakcie budowy ;)

Awatar użytkownika
Filup
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3235
Lokalizacja: Bydgoszcz XIII kohorta

Post autor: Filup »

No to tylko pogratulowac pomyslow. Fajni ze masz juz w glowie jakies tam ogolny zarys na samym poczatku... mi sie zdarza cos zaczac a potem nagle sie okazuje, ze cos nowego mi przychodzi do glowy i to juz zupelnie nie gra :)

No dobra, to czekam z zapartym tchem na kolejne "czesci" miasta :)
"If its made by a Dwarf, keep it. If its made by a Human, sell it. If its made by an Orc, bin it. If its made by an Elf, burn it !!! " - Perv
www.facebook.com/XIIIKohorta

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

O tak, świetnie Ci to idzie :]
=D>

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4473
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Więźba dachowa położona. Choć określenie "więźba dachowa" jest pewnym nadużyciem, bo prawidłową zbudowałem tylko nad stajniami. Nad budynkami mieszkalnymi pozwoliłem sobie na znaczne uproszczenie, po położeniu dachówek nie będzie to widoczne, a roboty przy tym znacznie mniej.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
LuciusII
Oszukista
Posty: 868
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: LuciusII »

Gdy patrze na postępy Twojej pracy przypominają mi się settlersi. Nie mogę się doczekać kolejnych postępów.
Kalesoner pisze:Orki i gobliny są częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro. :wink:

Awatar użytkownika
The WariaX
Falubaz
Posty: 1005
Lokalizacja: Rybnik i okolice

Post autor: The WariaX »

Twojej pracy przypominają mi się settlersi
Ta, brakuje tylko tych małych ludzików stukających młotkami :D
Mega to jest =D>

Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2987
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Post autor: Skaven »

Czy ta pianka pod panele jest na tyle sztywna że można z niej robić ścianki ( jak widać na fotach) i się to nie wygina ani nic ?

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4473
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Skaven pisze:Czy ta pianka pod panele jest na tyle sztywna że można z niej robić ścianki ( jak widać na fotach) i się to nie wygina ani nic ?
Nie wygina się :)

Awatar użytkownika
Filup
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3235
Lokalizacja: Bydgoszcz XIII kohorta

Post autor: Filup »

quidamcorvus pisze:
Skaven pisze:Czy ta pianka pod panele jest na tyle sztywna że można z niej robić ścianki ( jak widać na fotach) i się to nie wygina ani nic ?
Nie wygina się :)
Ani nic! :twisted:

Fajnie ten dach wyglada... :wink:
"If its made by a Dwarf, keep it. If its made by a Human, sell it. If its made by an Orc, bin it. If its made by an Elf, burn it !!! " - Perv
www.facebook.com/XIIIKohorta

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5674

Post autor: Afro »

Takie pytanko, czy dach i inne elementy powyżej parteru są ruchome? Wnętrze jest świetne, a teraz wszystko się zamyka ;)
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4473
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Dzięki za komentarze :)
Afro pisze:Takie pytanko, czy dach i inne elementy powyżej parteru są ruchome? Wnętrze jest świetne, a teraz wszystko się zamyka ;)
Zdejmowany jest dach i nadbudówka nad stajnią oraz podłogi. Wyrwy w dachu są na tyle duże, że bez problemu można manewrować figurkami.

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Kurde, jak się na to patrzy to człowiek nabiera ochoty na robienie terenów, naprawdę. Kawał dobrej roboty =D>
Pomalowane elegancko i wykończone będzie miażdżyło jajca.
Obrazek

Awatar użytkownika
Rothand
Chuck Norris
Posty: 640
Lokalizacja: Poznań, Plewiska
Kontakt:

Post autor: Rothand »

Rakso_The_Slayer pisze:Kurde, jak się na to patrzy to człowiek nabiera ochoty na robienie terenów, naprawdę. Kawał dobrej roboty =D>
Pomalowane elegancko i wykończone będzie miażdżyło jajca.
Nic dodac nic ujac....

Gdzie mozna kupic te cienkie gabki/pianki uzyte na scianach budynkow? ...tylko nie mowcie ze w castoramie ;) ...bo nie ma

ODPOWIEDZ