Temat filmowy

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
quas
Niszczyciel Światów
Posty: 4071

Re: Temat filmowy

Post autor: quas »

Yudokuno pisze:Titanic to był fantastyczny film! Nigdzie tak pięknie nie pokazali, jak koleś sobie rozwala łeb o śrubę okrętową. Lubię powtarzać kilka razy tę scenkę, kiedy oglądam rzeczone filmidło - zawsze tak samo mnie rozbawia :)
widzialem w kinie, ledwo wysiedzialem.
jedyne za co ma plus to to ze zaczeto robic filmy >120min.

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

ja tam chętnie wracam do filmów z takimi scenami :D
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Jeśli mowa o okrętowych klimatach, to chyba w Statek Widmo była fajna scena z kablem przecinającym ludzi na pokładzie :D
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Samael
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Pomiechówek

Post autor: Samael »

W Titanicu dobre było też jak gosciu spadając przywalił w kabestan, ale numeru ze śrubą nic nie przebije :mrgreen:

A Zombieland oglądał ktoś ??
"JOIN OR DIE"

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Ogladal.

"It's time to nut up or shut up."
"When Tallahassee goes Hulk on a zombie, he sets the standard for not-to-be-fucked-with. Nothing to fear, nothing to lose... what can I say, it's like... it's like art."

Boski film, poleczka Zombie Strippers i innych wielkich klasykow gatunku.

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

a tak właściwie ostatni dobry film, jaki oglądałam, to "Gwiezdny pył". Coraz nudniejsze to kino :/
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

No prośba. "Incepcja", "Maczeta" -- to tak tylko z głośniejszych ostatniego kwartału. Jeśli żadnego z tych filmów nie uważasz za "dobry", to *facepalm*
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Samael
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Pomiechówek

Post autor: Samael »

swieta_barbara pisze:Ogladal.

"It's time to nut up or shut up."
"When Tallahassee goes Hulk on a zombie, he sets the standard for not-to-be-fucked-with. Nothing to fear, nothing to lose... what can I say, it's like... it's like art."

Boski film, poleczka Zombie Strippers i innych wielkich klasykow gatunku.
Starsza ten film z pracy przywiozła to myślałem że jakiś horrorek, o 23 sobie włączyłem a tu kurde taka komedia :mrgreen:

Zombie tygodnia, robotnik rozjechał zombie walcem, jak tupkę z pastą do zębów (głowa byłą nakrętką) :mrgreen: :mrgreen:
"JOIN OR DIE"

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

Tomash pisze:No prośba. "Incepcja", "Maczeta" -- to tak tylko z głośniejszych ostatniego kwartału. Jeśli żadnego z tych filmów nie uważasz za "dobry", to *facepalm*
Maczety nie oglądałem, natomiast Incepcja byłaby świetna, gdyby nie weszli na ten czwarty poziom. Zagmatwali za bardzo. Ale poza tym, była bardzo dobra :)

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

widzisz, Tomku, czego bym nie napisała, to i tak będę odstawać :(
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Yudokuno pisze:widzisz, Tomku, czego bym nie napisała, to i tak będę odstawać :(
Jest jedno forum tutaj, na którym Cię akceptują taką jaką jesteś




DE
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

8)
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
czaros357
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161

Post autor: czaros357 »

Ziemko pisze:Co kolejna to czesc to slabsze. 2jka byla chyba najfajniejsza.
No, ale pewnie i tak zobacze, ale sciagne - bo niewarto do kina isc...
Myslalem ze takich rzeczy sie nie wypisuje a szczegolnie administracja ktora stoi ponad nami :twisted:

A co do "Szybkich i Wscieklych " nie wiedzialem ze wychodzi 5 a ze wychodzi to cieszy mnie to bardzo,
co nie zmienia faktu ze jedynka byla najlepsza a im dalej to slabiej ale i tak do obejrzenia bo w kazdej tak naprawde bylo na czym zawiesic oko :wink:
KUPIE FIGSY DO CHRONOPII -->oferty na priv
KUPIE DOGS of WAR PO ROZSADNEJ CENIE -->oferty na priv

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Sciagne w sensie pojde do kina ;)

Awatar użytkownika
Morti
Mudżahedin
Posty: 345
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Morti »

http://www.youtube.com/watch?v=pQXjbPIaZUA&feature=fvst Do kina na pewno pójdę martwię się tylko ,aby nie zepsuli bardzo udanej serii.

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Bardzo udanej? Trójkę się ledwo dało oglądać. Już "Pirates XXX" były fajniejsze fabularnie...
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Ja na pewno to obejrzę. Od czasu do czasu nie zaszkodzi się trochę poodmóżdżać. Kiedy wchodzi?
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

quas
Niszczyciel Światów
Posty: 4071

Post autor: quas »

mam nadzieje ze filmowi bedzie blizej czesci 1 niz 3.

Awatar użytkownika
Morti
Mudżahedin
Posty: 345
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Morti »

Wychodzi 20 maja 2011. Dobrze by było gdyby była najbliższa 1 części nie mniej ja lubię wszystkie 3.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Piraci sa lepsi niz F&F.
Na nich pojde do kina ;)

ODPOWIEDZ