zasady euro

Jak zaszarżować trzy oddziały na raz, strzelać z łuku ze sztandarem w ręku i schować przed ostrzałem wielkiego spaślaka w grupie pokurczów.

Moderatorzy: Shino, Lidder, kudłaty, Furion

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Re: zasady euro

Post autor: Barbarossa »

Sądzę, że ograniczenia czarów nie mają większych szans się zmienić. Zresztą brak ograniczeń niczego IMO nie balansuje - wszyscy i tak wystawiają deathstary i rzucają na siebie nawzajem dwellersy/analne transmutacje itd, więc po prostu jest wiecej kostkologii.
swieta_barbara pisze:pogadamy jesli odwazysz sie przyjac moje wyzwanie w przyszlym tygodniu ;-)
Istotnie będzie to wymagało odwagi - musiałbym powiedzieć żonie, że nie dość, że w weekend byłem na masterze, w przyszły weekend będę na lokalu i jeszcze w ciągu tygodnia wyrywam się na battla :)

Relosu
Kretozord
Posty: 1869

Post autor: Relosu »

I TY BADZ BOHATEREM W SWOIM DOMU!

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14642
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Obrazek

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

czy jesli DS zajmuje jedną z dwoch dodatkowy DD, a puppet zajmuje dwie to znaczy że:
a) mogę mieć tylko jeden z nich
b) mogę mieć oba ale w danej turze wykorzystam tylko jeden
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14642
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

a

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

dzięki, tak sądziłem ale wolałem się upewnić, scroll out:)
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3787
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Tak jak u mnie - zamieniłem na Power Familiara ;)

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14642
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

A ja tez mam pytanie, jak to jest na ETC z M&H? Potworki biora Ld od handlersow?

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

Uscislenia chyba jeszcze nie są oficjalne, ale beda bazowac na naszych. Bedzie kilka roznic. Zapewne z modleniem sie bretonii czy w Twoim przykladzie handlersow.

Awatar użytkownika
gerald_tarrant
Masakrator
Posty: 2630
Lokalizacja: Liverpool/Wrocław

Post autor: gerald_tarrant »

a w końcu warshrine jest 0-1 czy nie?

Cibi
Mudżahedin
Posty: 258

Post autor: Cibi »

Nie. Przynajmniej na razie.

Cibi
Mudżahedin
Posty: 258

Post autor: Cibi »

Tak właśnie jest. Może nie tyle nie mają racji bytu, co ich użyteczność jest mocno ograniczona.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Lidder pisze:Uscislenia chyba jeszcze nie są oficjalne, ale beda bazowac na naszych.
troche sie im sklad zmienil > gary zrobil muwaut a gronx wszed na jego miejsce.

Znajac gronxa i queeka oraz glosowanie JJa w tym temacie nie widze szans zeby heenka nie brala ld od handlersow... choc to jest troche taki wild guess ;)

a uscislenia wlasnie w takich szczegolikach sie roznily miedzy polskimi a etecowymi wiec w takich sprawach nie zawsze bym sie nimi sugerowal ;)

Awatar użytkownika
gerald_tarrant
Masakrator
Posty: 2630
Lokalizacja: Liverpool/Wrocław

Post autor: gerald_tarrant »

coś słyszałem, że niedługo wychodzi/już wyszedł nowy pakiet euro uściśleń

jeśli tak, to kiedy i jak to wszystko teraz będzie wygladać?

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Król Goblinów
Wodzirej
Posty: 737
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Król Goblinów »

zapytam tu bo nie chcę śmiecić w Temacie WF- skąd ten boost +50p. dla HE? totalnie nie rozumiem tego zapisu (i ciężko barbarze nie przyznać racji w jego argumentach) anyone?
reszta draftu bardzo na +
pzdr,KG

Awatar użytkownika
Pocisk
Masakrator
Posty: 2456
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Pocisk »

Tajne rozpiski? Nie mogę znaleźć

Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

Bo są jawne.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14642
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Znaczy ja osobiscie nie mam z tym jakiegos tam problemu, bo licze na to, ze jednak bedziemy mieli HE w teamie, a wtedy fajnie miec troche wieksze klocki WL. Z drugiej strony argumentacja, ze HE nie maja czym walczyc z gwardia i bladkami to moim zdaniem pic na wode i efekt typowego: zrobilismy tak raz, teraz nie bedziemy sie z tego bledu wycofywac, bo nie chcemy stracic twarzy.

Fajnie, ze nie ma scenariuszy. Bardzo zyskuja VC, Liz, WoCh i WE, traci bretka, bestie. Argumentacja Asgera w poprzednim temacie nt. B&G byla debilna, bo naprawde jest to czynnik, ktory stabilizuje rozpiski na jakims ludzkim poziomie, ale na ETC im mniej zamieszania tym lepiej.

Szkoda troche tych tajnych rozpisek. To byl taki znak rozpoznawczy tego turnieju. Z drugiej strony: j.w. Zawsze byly walki i bledy z tymi rozpami. Tak jest lepiej.

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

A mnie dziwi, że ludzie którzy się tam wypowiadają, chcą ograniczyć oddziały demonów do 25 :shock:

Generalnie ten "Draft" jest ok, i choć też nie za bardzo rozumiem idee +50 pkt dla HE, to nie narzekam :)


Edit:

Rozwaliło mnie to:
Was tried before, didn't bring any results. Ill try anyways: I'd say that HE dont need any further boost in this edition. Why do they get additional 50 pts for units?
Answer is simple;
Some in the AR think that HE need this 50 points to field their 28 WL against the 28 GG and 28 Letters.
:lol2:
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

ODPOWIEDZ