Skaven 2nd wave

Skaven

Moderator: Hoax

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Havelock
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Warszawa

Re: Skaven 2nd wave

Post autor: Havelock »

kiepski ten pas cnoty u abominacji

edit: a czy przypadkiem liczba mnoga od skaven nie brzmi skaven? bo skavens mi jakoś nie pasuje...
Ludvik pisze:Wystawianie np. Black Knightów jako Blood Knightów uważam za osobistą obrazę

Awatar użytkownika
Asgard
Mudżahedin
Posty: 345

Post autor: Asgard »

znane są ceny?

EMPerr0r
Plankton
Posty: 4

Post autor: EMPerr0r »

Abomka bardzo abomkowa - "podobuje mi siem"
Reszta poki co "ok" poczekamy na wiecej fotek.

Awatar użytkownika
Asgard
Mudżahedin
Posty: 345

Post autor: Asgard »

Havelock pisze:
edit: a czy przypadkiem liczba mnoga od skaven nie brzmi skaven? bo skavens mi jakoś nie pasuje...
skavens

Awatar użytkownika
Havelock
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Havelock »

Asgard pisze:
Havelock pisze:
edit: a czy przypadkiem liczba mnoga od skaven nie brzmi skaven? bo skavens mi jakoś nie pasuje...
skavens
rozczarowany Twoją niemerytoryczną wypowiedzią poszukałem i znalazłem http://underempire.net/ar/t31318.htm
zastanawia mnie tylko czemu na tych grafikach jest niepoprawnie. może teraz zmieniają albo się kropnęli
Ludvik pisze:Wystawianie np. Black Knightów jako Blood Knightów uważam za osobistą obrazę

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

A ta maszynka to nie wykopywaczka tylko doomflyer? Imo klopa w dół za to działko dla odmiany podoba mi się ^^ Abomka kwestia dyskusyjna ale lepsza od moich ^^

Awatar użytkownika
Barth
Falubaz
Posty: 1317

Post autor: Barth »

Lepsze foty:

Obrazek

a to co to? :mrgreen:
Obrazek

Awatar użytkownika
Goglem
Wodzirej
Posty: 773
Lokalizacja: Koszali, Klub Zad Trola

Post autor: Goglem »

to coś wygląda jak lewitujący szczur :D

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

wygląda jak od tyrków:
Obrazek
:lol2:
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Virgo
Chuck Norris
Posty: 583

Post autor: Virgo »

Barth pisze:a to co to? :mrgreen:
Tretch :D

Awatar użytkownika
Goglem
Wodzirej
Posty: 773
Lokalizacja: Koszali, Klub Zad Trola

Post autor: Goglem »

Arbiter właśnie się zbieram z podłogi... No normalnie tak mnie rozbawiłeś :mrgreen: :lol2: :lol2:

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

on chyba przeskakuje jakiś karasnludzki kamulec ;) a tak na serio to pewnie tretch

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3850
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Foty jak zwykle w 100% odzwierciedlają zasady. Cal odstępu między jednostkami utrzymany. :P

Zanim dojrzałem odpowiedź Virgo, to Tretcha zdradziła ta czacha na łbie. :)

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Abomka fajna ale niestety latarka i katapa mocno przeciętne. Latarka "powieszana" na drewnianej ramie do mnie nie przemawia i nie pasuje do tej którą już mam. Trza będzie konwertować ale może uda się z jednego pudła wycisnąć to i to. Ikit wydaje się fajny ale poczekam na lepsze fotki żeby go w pełni ocenić. Tretch ma bardzo dziwną pozę. Jakby z jakiejś lampy się wyłaniał. Cena za Abomkę? Ja obstawiam 120 złotych.
Obrazek

Marcins
Masakrator
Posty: 2008
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Marcins »

Lazur pisze:Ja obstawiam 120 złotych.
optymista :wink:

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

ja obstawiam że będzie kosztować tyle co dzwon, jest podobnych gabarytów.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Też tak myślałem ale z dzwonu można skleić dwie rzeczy więc trochę odjąłem
Obrazek

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Lazur pisze:ale z dzwonu można skleić dwie rzeczy więc trochę odjąłem
nie wydaje mi się że dla GW byłby to jakiś argument żeby zmniejszyć cenę abomki :P
inną sprawą jest że na fotkach widać że abomka też ma sporo alternatywnych bitsów.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

nindza77
Wodzirej
Posty: 770
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: nindza77 »

Ale widać też, że więcej niż jednej nie złożysz ;) Duuuża część jest taka sama w obu podanych na zdjęciu modelach.
Natomiast wszystkim prawicowym purystom ideologicznym, co to rehabilitują nacjonalizm, moge powiedziec że odróżanianie nacjonalizmu od faszyzmu, przypomina poznawanie rodzajów gówna po zapachu;-)).

Awatar użytkownika
Luciu
Mudżahedin
Posty: 235

Post autor: Luciu »

Ja obstawiam że WLC bedzie tyle co doomwheel, a abomka napewno tyle co dzwon.
co do figsów to najbardziej podoba mi się doomflayer czy co to jest i herosi. Są boscy:>

ODPOWIEDZ