Idzie nowe...

Orcs and Goblins

Moderator: Kołata

ODPOWIEDZ
GoblinNadGobliny
Mudżahedin
Posty: 324

Re: Idzie nowe...

Post autor: GoblinNadGobliny »

chyba raczej 20-30.
Obrazek

eddie
Chuck Norris
Posty: 409
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: eddie »

Bleee GW kontynuuje politykę miażdżących LT myślałem że na adomce koniec takich głupot...

AwangardowyKaloryfer
Wałkarz
Posty: 88
Lokalizacja: Dęblin woj. Lubelskie

Post autor: AwangardowyKaloryfer »

Dobrze chociaż że ten pajączek w naszej armii ale jeżeli nam tak dopasili to ciekawe co wymyślą innym armiom. Jeżeli chodzi o common gobliny to dosłownie MUSZĄ i ugrywalnić ponieważ do tej pory towar ten sterczał na półkach i nikt tego nie kupował, zgodnie z ich tradycją pewnie dopakują ich mega óber aby każdy chciał je mieć.
http://www.demland.info/dem/
Potężna dawka całkiem sporych ilości psów naraz (to wcale nie reklama)

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Gobosy nie schodzą, bo wszyscy grają na gobosach Skull Passowych ;)
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

nawet jakby sie skulpas nie pojawil i tak by sie grało na nocnikach. sa po prostu lepsze we wszystkim.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

AwangardowyKaloryfer
Wałkarz
Posty: 88
Lokalizacja: Dęblin woj. Lubelskie

Post autor: AwangardowyKaloryfer »

Ale jeżeli common gobliny zostaną dopaszone to popyt na nie będzie większy (czyli w ogóle będzie), będzie to oznaczało więcej kasy dla GW a to właśnie ta firma chce uzyskać. Ugrywalnienie lub nawet przesadzenie zwykłasów byłoby dla nich świetną okazją do zarobienia bo niewielu z nas ma zapas tych modeli. Więc co dokładnie będą mieć ósmoedycyjne gobasy? Kto wie...
http://www.demland.info/dem/
Potężna dawka całkiem sporych ilości psów naraz (to wcale nie reklama)

Awatar użytkownika
maciom
Chuck Norris
Posty: 613
Lokalizacja: wro

Post autor: maciom »

znająć GW Night gobosy zostawi jakie są a zwykłe będą mniej kosztowały w pkt
czy jeśli mam przedmiot, który pozwala mi przerzucać każdego warda to, czy mogę też przerzucać ochronę magiczną?

nindza77
Wodzirej
Posty: 770
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: nindza77 »

Trochę postów wcześniej, Virgo coś wspomniał o niejakich "Stillaz" które rzeczywiście są nieźle dopakowane i wyglądają na upgrade właśnie common goblinów.
Natomiast wszystkim prawicowym purystom ideologicznym, co to rehabilitują nacjonalizm, moge powiedziec że odróżanianie nacjonalizmu od faszyzmu, przypomina poznawanie rodzajów gówna po zapachu;-)).

Awatar użytkownika
Jasif
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3016

Post autor: Jasif »

Wybaczcie zerową wartość merytoryczną mojego posta, ale mam "przeczucie", że zwykłe Gobliny będą pełniły rolę Slave'ów Skaveńskich, czy też Gnoblarów - będą chodzić w ilościach 40+, żeby trzymać przeciwnika Steadfastem. (Oczywiście zakładając, że będą mieli Ld od generała i wszystkie inne sprzyjające okoliczności :wink: ) Dlatego wydaje mi się, że po prostu je potanią bardzo i będą z przyjemnością oglądać, jak magazyny im się opróżniają :)
pzdr
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

AwangardowyKaloryfer
Wałkarz
Posty: 88
Lokalizacja: Dęblin woj. Lubelskie

Post autor: AwangardowyKaloryfer »

Mogę się założyć przyjaciele że tak właśnie będzie :wink:
http://www.demland.info/dem/
Potężna dawka całkiem sporych ilości psów naraz (to wcale nie reklama)

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

nindza77 pisze:Trochę postów wcześniej, Virgo coś wspomniał o niejakich "Stillaz" które rzeczywiście są nieźle dopakowane i wyglądają na upgrade właśnie common goblinów.
Slittaz ;) to od 'slitting throat' :D
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Ushi
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 144

Post autor: Ushi »

likaon pisze:No tak według plot to będzie pająk z platformą ala stegadon
Można chyba podejrzewać, że będzie wyglądać tak jak na górnym zdjęciu na stronie IX podręcznika w rozdziale 'Zbieranie własnej armii'

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9565
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Please note: the spider on the top on page xiii of the BRB is not the Aragnarok Spider, but a conversion based on a 3-up of the current spider rider mount.

Awatar użytkownika
Mac
Kretozord
Posty: 1842
Lokalizacja: Kazad Gnol Grumbaki z klanu Azgamod

Post autor: Mac »

1. The Araknarok can carry a rock lobber, a shaman or an icon that makes all orcs within 12 inches Stubborn
2. It's the biggest FB monster kit they've ever made. It's bigger than the Stegadon or the Screaming Bell
3. There's an option with the Savage Orcs to carry a stone axe so big that it takes two models to do so: that's why someone mentioned there are 11 Savage Orcs in the box...sort of. It's another figure that's specifically to help with the big axe.
4. The battalion box wasn't mentioned in the meeting he went to: he said he thinks it might come in a sort of "third wave" of releases, a couple of months after the others.
5. The rulebook's definately hardback. I can't remember if he said 112 pages or 120
6. Boys box sets are going down to 15 models, for roughly the same price.
7. Savage orc boar boys will be the same (money) price as the regular ones.
8. He didn't know how much savage orcs would cost (still talking about money, not points) but he said they'd be priced to sell in large numbers. The example he gave was Greatswords: you don't have to field any in an Empire army, and if you do you tend to field 10 or 20. So GW don't sell many of them, so they're relatively expensive to make because they need to recoup the cost of the mould. Empire State Troops sell by the bucketload, so they cost less for 10. He reckons savage orcs will be the same price as State Troops.
9. By being careful (i.e. using one as a shaman mount), it's possible to field 3 aranarok spiders in one army (??? weird. I guess they must be a lot of points?)
10. The pre-orders will be up next week.
"Remember, a Dwarf's only as big as his beard."

Awatar użytkownika
Natibak
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 146

Post autor: Natibak »

Hm... powiem tak, nawet jeśli pomimo tych pozytywnych przewidywań, znowu odwalą manianę, i tak będę zbierał Orki. Prztrwałem z nimi napad wampirów, De i demonów, to moja armia. Ale obniżenie kosztów pkt. jest według mnie priorytetem. Nawet bez kosmicznych zasad to już ugrywalni armię, Stawiamy na zasadę Steadfast i robimy bagienko. Jednak jest coś co potwierdzono, a u mnie wywołuje euforię... ARAKNAROK, mroczne "Chaaaarge!" (każdy kto grał Dark Omena wie o co biega :D ). To będzie rozwałka! Dodatkowo cieszę się, że odeszli od planów podzielenia naszej armii na O'n'G i Nocniki, to by była porażka dla mnie, także dylemat. To co szczególnie rokuje nasze szanse na polepszenie armii jest to, co już tutaj było wielokrotnie wspominane... kasa. Jeśli inwestują tyle w nowe figsy, to wiadomo, że coś za tym musi stać. Są już jakieś konkretne daty wypuszczenia podręcznika, czy dalej nic?
Ostatnio zmieniony 3 lut 2011, o 20:06 przez Natibak, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

No, a u mnie dokladnie odwrotnie. Mam nadzieje, ze orki beda super zajebiscie przegiete, bo zaraz po wydaniu booka zamierzam je sprzedac i mam nadzieje, ze znajda sie jacys nabywcy. Mam tylko nadzieje, ze nie bede musial odszczekiwac, kekeke.

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

Mac pisze: It's another figure that's specifically to help with the big axe.
znaczy ze bedzie w tym pudle czy w np blisterze? jak np jezzile?
bo średnio widzi mi sie kupowanie boxa savage dla tej siekiery bo mam juz troche metali.

ed trzeba bedzie kupic 3 pajonki:)
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
Natibak
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 146

Post autor: Natibak »

Jednego to kupię, kolejne dwa się zrobi. Jakaś scenka jeszcze, jak wpierdzielają spanikowane pokurcze, najlepiej slayerów :twisted: i jest git.

@swieta_barbara: powodzenia w życiu bez orków na półce, na mnie jeszcze ten mroczny czas nie nastąpił :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 3 lut 2011, o 21:21 przez Natibak, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Rzygam juz orkami. Od 13 lat te zielona holote magazynuje. Oprocz krotkiej przygody z DE wlasciwie zadnych urozmaicen. Czas na zmiany.

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Kacper, zaklinam cie, opamietaj sie, szalencze!
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

ODPOWIEDZ