Co tam słuchacie obecnie? czy też ogólnie?

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

Zablokowany
Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

b_sk pisze:Eeee tam, mnie zupełnie nie leży, jakiś mix metalu i elektroniki,
a dla mnie to najzajebistsze polaczenie ;) ale jak widac ani true norwegian black metalowcy, ani elektro fani nie sa do takich mixow przekonani :P

Awatar użytkownika
Izo
Falubaz
Posty: 1112
Lokalizacja: Front Wyzwolenia Pragi

Post autor: Izo »

Jak wyjdzie nowy Opeth w tym roku to wybór płyty 2007 będzie oczywisty :D
Niestety nowy porcupine tree mnie zawiódł, ale i tak nie jest źle. Ponieważ kupiłem sobie dziś za jedyne 30 zl w media markcie (precz z korporacjami - ale za ceny kocham ten sklep:D) płytę Kasmodiah zespołu Deine Lakaien. Jest tam ten kawałek:
http://youtube.com/watch?v=pV4DcSSeSTY
Jakoś ogólnie wzięło mnie na smuty chodzi mi też po głowie taki zespół folkowy tenhi: niestety na youtubie nic super hiper ich nie ma:
http://youtube.com/watch?v=qM9JtrYmqJM
Wracając do media marktu - w tym sklepie można niesamowite perełki cenowe wyczaić. Mój rekord to Anathema - Eternity14.99 i Death - Symbolic 9.99 :O

Nehan
Masakrator
Posty: 2299

Post autor: Nehan »

jakiś mix metalu i elektroniki
:shock:

Awatar użytkownika
b_sk
Kretozord
Posty: 1951
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: b_sk »

No a co niby?
A licky boom boom down!!!

Tomash
Spaministrator
Posty: 7885
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

thurion pisze:a dla mnie to najzajebistsze polaczenie ;) ale jak widac ani true norwegian black metalowcy, ani elektro fani nie sa do takich mixow przekonani :P
No widzisz, a taki hardrockowiec jak ja się prawie w Turmion Katilot zakochał przez czas jakiś :D

Co do true norvegian black metalu vs. elektro - ktoś kojarzy postać Varga Vikernesa?
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Nehan
Masakrator
Posty: 2299

Post autor: Nehan »

To ten tró arysk norweski uwięziony wojownik o emo fryzurze? :P

Awatar użytkownika
Kapitan Hak
Bosman
Posty: 1041
Lokalizacja: z krańca świata
Kontakt:

Post autor: Kapitan Hak »

Co do true norvegian black metalu vs. elektro - ktoś kojarzy postać Varga Vikernesa?
Oczywiście. Mało brakowało, a zostałby bosmanem na moim okręcie. Niestety poszedł do pierdla za zasztyletowanie Homonymousa z Mayhem.
Nietykalny pisze:NIE perManentny (stały-jednolity)!tylko PerNamentny!!! - np makijaż!
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Kapitan Hak pisze:
Co do true norvegian black metalu vs. elektro - ktoś kojarzy postać Varga Vikernesa?
Oczywiście. Mało brakowało, a zostałby bosmanem na moim okręcie. Niestety poszedł do pierdla za zasztyletowanie Homonymousa z Mayhem.
...chociaż przecież sam popełnił samobójstwo, dźgając się w plecy! Varg jest niewinny! :)

Awatar użytkownika
b_sk
Kretozord
Posty: 1951
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: b_sk »

Wasza znajomośc muzyki dla niedomytych nastolatków mnie przeraża. :)
A licky boom boom down!!!

Tomash
Spaministrator
Posty: 7885
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Nehan: jak widzisz po następujących postach, zgadłeś :)

Zaraza: nie nie, to nie tak, on go zabił w samoobronie. Z zaskoczenia, kilkunastoma pchnięciami w plecy. Swoją drogą logika godna głębszego zbadania.

Bartek: ciekawostki przyrodnicze warto poznawać :D

Skoro już jesteśmy w tych okolicach, mój ulubiony (pod względem przechodzącego w śmieszność patosu) zespół blackmetalowy:
http://youtube.com/watch?v=6LJP4uqa0p8
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

mam nowy obiekt westchnień - dziewczyna z the Jet Set...

muzyka, no co?

Nehan
Masakrator
Posty: 2299

Post autor: Nehan »


Skoro już jesteśmy w tych okolicach, mój ulubiony (pod względem przechodzącego w śmieszność patosu) zespół blackmetalowy:
http://youtube.com/watch?v=6LJP4uqa0p8
już to miałem wkleić :evil:

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Katylina pisze:mam nowy obiekt westchnień - dziewczyna z the Jet Set...

muzyka, no co?
Biedna dziewczyna z the Jet Set...

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

Uważaj bo mogę zmienić obiekty zainteresowań z blondynek i azjatek na brunetki... :twisted:

Awatar użytkownika
Siasek
Falubaz
Posty: 1208
Lokalizacja: pruszkow

Post autor: Siasek »

fanatyk- to grozba?

Awatar użytkownika
Ermidius
Wałkarz
Posty: 94

Post autor: Ermidius »

Tomash pisze: :)

Zaraza: nie nie, to nie tak, on go zabił w samoobronie. Z zaskoczenia, kilkunastoma pchnięciami w plecy. Swoją drogą logika godna głębszego zbadania.
Dokladnie to tlumaczyl sie ze jak on by tego nie zrobil to tamten by go zabil :D
Skavenblight pisze:Niszcz sztuczne fiuty! 100% nienawiści!

Tomash
Spaministrator
Posty: 7885
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Ermidius, ja wiem, Ty wiesz, my wiemy - chodzi o to, że koleś na bezczela używał sformułowania "self-defense" :lol:

Fanatyk, a co z tą panną z Blog27? Już Ci się nie podoba? I jeśli tak, to co z naszą wspólną znajomą, mogę na nią nasyłać kolegów? :D
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Pawełek
Mudżahedin
Posty: 340
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Pawełek »

Tomash pisze:
Fanatyk, a co z tą panną z Blog27? Już Ci się nie podoba? I jeśli tak, to co z naszą wspólną znajomą, mogę na nią nasyłać kolegów? :D
fanatyk tylko na gwiazdy leci, a blog27 się rozpadł.

Awatar użytkownika
MUKER
Falubaz
Posty: 1172
Lokalizacja: 4 piramida od lewej

Post autor: MUKER »

W dzisijeszym "Metrze" był artykuł, że ma powstać lista kapel propagującycyh satanizm i że te kapele "nie będą zapraszna na koncerty". Cały artykuł miał fajną nazwę "muzyczna inkwizycja."
And the ground did tremble as the king marched to war...
********
Dziecko jest idealnym przykładem rządów mniejszości!

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

MUKER pisze:W dzisijeszym "Metrze" był artykuł, że ma powstać lista kapel propagującycyh satanizm i że te kapele "nie będą zapraszna na koncerty". Cały artykuł miał fajną nazwę "muzyczna inkwizycja."
:shock:
Nie no spoko. Village People też odpadają, bo pedały.

Zablokowany