Oficjalny sklep GW w Warszawie (wreszcie?).

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jasif
Masakrator
Posty: 2979

Re: Oficjalny sklep GW w Warszawie (wreszcie?).

Post autor: Jasif »

Jak was wszystkich (prawie wszystkich, bez urazy dla zdroworozsądkowców) czytam, to jest żenujące. Sam Warhammer ma jakieś 27 lat, a Games Workshop dużo więcej. Nigdy nie było oficjalnego sklepu w Polsce. Kiedyś to w ogóle był problem dostać w Polsce figurki marki GW. Całymi latami ludzie zbierali figurki i żyją. W chwili obecnej nie ma sklepu GW w Polsce i ludzie żyją, zbierają, grają, kupują modele. Wszystko się kręci.

Kiedy w końcu po tylu latach sklep GW ma powstać w Warszawie, to też źle. Polaczkowa mentalność. Najpierw wypłakują oczy, że nie ma sklepu, teraz robią forumową Pietę, że jednak sklep będzie. Forumowi bojownicy od razu podnoszą lament i nakurwiają spamem na kilka stron, ile to problemów nie będzie, a w ogóle to jakie GW jest okropne i jak nie szanuje graczy. Nie podoba się, to nie kupujcie, proste. Żałosne jest wylewanie swoich żalów i skamlanie, jakby się działa komukolwiek krzywda. Nie pasuje polityka GW? To zacznijcie grać w Warmachine & Hordes. Widać, że niektórym brakuje problemów.

Koniec imprezy, dziękuję, dobranoc.
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

Jasif pisze:Koniec imprezy, dziękuję, dobranoc.
+1

I przydałoby się jeszcze usnąć cały spam albo zamknąć temat... Bo niektóre posty to już żenada.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8654
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Piotras pisze:
Jasif pisze:Koniec imprezy, dziękuję, dobranoc.
+1

I przydałoby się jeszcze usnąć cały spam albo zamknąć temat... Bo niektóre posty to już żenada.

Pozdrawiam

Noc długa :) piwo jest posprzątam zaraz

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

Niech Ci Bozia w dzieciach wynagrodzi dobry człowieku.... ;)

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

@ G'n'R
Właśnie... Ktoś kto pisał posta o otworzeniu sklepu w szacownym mieście Łodzi chyba nie wie jakie są tu realia... U nas akurat nie powstanie ;p
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

Pytanko mam czy w tym sklepie będą promowane tylko 3 główne systemy GW czy poboczne też chodzi mi o Mordheim. Bo pograć w SG będzie tam bez problemu można będzie .
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

w sklepie promujemy to co sprzedajemy - a wiec tylko 3 glowne systemy, zadnych SG.
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

a czy będzie można zarezerwować sobie stół do gry????

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

gervaz pisze:a czy będzie można zarezerwować sobie stół do gry????
raczej nie.
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Doman-
Wodzirej
Posty: 775
Lokalizacja: K-ce

Post autor: Doman- »

nie będzie stołu? :wink:
chyba niektórzy nie domyślają się jak prawdopodobnie będzie wyglądał sklep bo nie widzieli żadnego firmowego GW,
stąd te fantazje :D

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

Szaman pisze:gervaz napisał(a):
a czy będzie można zarezerwować sobie stół do gry????

raczej nie.
Znaczy że nie będzie tam można grać , czy nie będzie można rezerwować stołów .
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
General Baga
Kradziej
Posty: 921
Lokalizacja: AjWajHajm/ True Legion

Post autor: General Baga »

Szaman pisze:
gervaz pisze:a czy będzie można zarezerwować sobie stół do gry????
raczej nie.
#-o #-o #-o #-o #-o czytac potrafi???
I nigdzie w życiu nie wyjadę
Mnie u siebie horoszo
Na inne kraje lachę kładę
Tam w kieliszkach wyższe dno
Tu chcę umrzeć w kraju cnót

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

MagisterMilitum pisze: czytac potrafi???
Szaman pisze:
gervaz pisze:a czy będzie można zarezerwować sobie stół do gry????
raczej nie.
#-o #-o #-o #-o #-o czytac potrafi???
[-X



Potrafię ale wole czasem palnąć głupotę niż żeby wynikły niedomówienia i jakieś chore akcje.
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

stoly w sklepach firmowych sluza do promowania hobby - a wiec glownie do nauki gry oraz zorganizowanych pokazow. raczej nie nastwialbym sie na Waszym miejscu na towarzyskie rozgrywki.
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Doman-
Wodzirej
Posty: 775
Lokalizacja: K-ce

Post autor: Doman- »

wbrew pozorom to było oczywiste, w końcu to firmowy :D
Promowanie przede wszystkim 8)

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

Mimo wszystko odpowiedzi "raczej nie" i "głownie do nauki gry i zorganizowanych pokazów" zostawiają pewien promil nadziei na gry towarzyskie.

Swoją drogą, gdy grywałem w graalu w blue city, widok stołu z pomalowanymi figurkami budził b. duże zainteresowanie przechodniów - trzeba było więc trochę poopowiadać ludziom, o co chodzi....

Awatar użytkownika
przelas
Falubaz
Posty: 1099
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: przelas »

z drugiej strony sklepy nie powstają po to aby w nich grać tylko aby sprzedawać towar.

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7834
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

No chyba granie w pełni pomalowanymi armiami bez żadnych proksów i innych syfów to raczej promocja dla GW. Można to nawet za pokazówkę uznać...

Relosu
Kretozord
Posty: 1869

Post autor: Relosu »

przelas pisze:z drugiej strony sklepy nie powstają po to aby w nich grać tylko aby sprzedawać towar.
ale tez chyba bylo napisane ze to nie shop a hobby centre. Wiec raczej powinno chodzic o granie/malowanie. IMHO

Awatar użytkownika
przelas
Falubaz
Posty: 1099
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: przelas »

Mi się wydaję że nie powinno o to chodzić , to powinien być jedynie dodatek. "Oficjalny sklep GW w Warszawie" a nie "Oficjalne miejsce do gry GW w Warszawie". Ile znamy już w historii battla sklepów, które upadały bo ludzie tam grali a nie kupowali ? Oczywiście sklep GW to trochę inna bajka (możliwość zakładania strat w pierwszym okresie itp.) jednak GW nie jest instytucją charytatywną. Po drugie IMO większą reklamą jest sytuacja gdzie młody/starszy człowiek może sam sobie pograć zestawem startowym przy pomocy sprzedawcy niż oglądanie jak robią to inni i w dodatku używają "sekretnego" języka, którego nie kuma.

ODPOWIEDZ