Idzie nowe...

Orcs and Goblins

Moderator: Kołata

ODPOWIEDZ
Marjanpl
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 47

Re: Idzie nowe...

Post autor: Marjanpl »

Ceny maja o 10 złotych niższe niż Faber więc nie rozumiem marudzenia co do cen.

katerek
Masakrator
Posty: 2979
Lokalizacja: Salamandra Włocławek

Post autor: katerek »

widzę że w ogóle nie zrozumiałeś mojego posta...nie marudzę o ceny w replikatorze...
Ciekawe czy zmieniło się coś w sile maszynek ?
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek

Marjanpl
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 47

Post autor: Marjanpl »

Była fotka z listą jednostek. Nic z maszynek się nie zmieniło.

AwangardowyKaloryfer
Wałkarz
Posty: 88
Lokalizacja: Dęblin woj. Lubelskie

Post autor: AwangardowyKaloryfer »

Wow, myślałem że nowe AB to będzie wydatek rzędu 100 zł, a tu fajnie bo tylko 84 zł. Niestety ceny pozostałych modeli w stosunku cena/ilość to jest już porażka... Jeżeli mam złożyć oddział 30 dzikusów to muszę wydać 210 zł, oczywiście sporo bitsów zostanie ale ta cena mimo wszystko spora (zwłaszcza jeżeli mam 16 lat i mój budżet jest dosyć ograniczony). Ale i tak ich kupię :D
Ostatnio zmieniony 17 lut 2011, o 22:40 przez AwangardowyKaloryfer, łącznie zmieniany 1 raz.
http://www.demland.info/dem/
Potężna dawka całkiem sporych ilości psów naraz (to wcale nie reklama)

Awatar użytkownika
maciom
Chuck Norris
Posty: 613
Lokalizacja: wro

Post autor: maciom »

gdzie ty maszsz 84zł??
ja mam we wrocku ze zniżką 104zł
czy jeśli mam przedmiot, który pozwala mi przerzucać każdego warda to, czy mogę też przerzucać ochronę magiczną?

AwangardowyKaloryfer
Wałkarz
Posty: 88
Lokalizacja: Dęblin woj. Lubelskie

Post autor: AwangardowyKaloryfer »

katerek pisze:http://replikator.pl/Produkty-szukaj.ht ... marca+2011
i z tego co kojarzę to u Faberów tez jest już dostępne ale ceny hmmm zresztą każdy wybierze co chce :)
No na przykład tutaj, o ile się nie mylę to cena wynosi 84 zł.
http://www.demland.info/dem/
Potężna dawka całkiem sporych ilości psów naraz (to wcale nie reklama)

Awatar użytkownika
Król Goblinów
Wodzirej
Posty: 737
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Król Goblinów »

http://www.youtube.com/user/GirlPaintin ... dbXPPnSOYo

gdyby ktoś jeszcze dobrze wyprasek nie pooglądał.

Awatar użytkownika
Aron_Banalny
Masakrator
Posty: 2170
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Aron_Banalny »

tego bloga prowadzi najdziwniejsza kobieta ever

Awatar użytkownika
LuciusII
Oszukista
Posty: 868
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: LuciusII »

No cóż GW sprawdziła się polityka sprzedaży BO więc ją rozszerzyli, ciekawe czy fasty będą sprzedawane w starej cenie w nowej liczbie 5 szt. :D
Ja z wyborem sklepu jeszcze się wstrzymam, może któryś sprzedawca jeszcze w duł zejdzie.
Kalesoner pisze:Orki i gobliny są częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro. :wink:

MeanGreen
Wałkarz
Posty: 88
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MeanGreen »

LuciusII pisze:No cóż GW sprawdziła się polityka sprzedaży BO więc ją rozszerzyli, ciekawe czy fasty będą sprzedawane w starej cenie w nowej liczbie 5 szt. :D
Ja z wyborem sklepu jeszcze się wstrzymam, może któryś sprzedawca jeszcze w duł zejdzie.
Gdyby fasty były jakości nowych boar boyz to bym się nie zastanawiał i kupił. Prawda jest taka, że jest wiele osób, które chcą mieć ładne figurki i są wstanie za to zabulić niż stertę tandety. To i tak nie jest takie drogie hobby ja przez 15 lat wydałem może na nie 5000zł?? Czy coś takiego góra! Jak patrzę na kumpla który chce sobie kupić gitarę za 12000 albo rower za 10000zł i jeszcze mówi, że to nie jest do końca to co by sobie wymarzył to moje hobby jest śmiesznie tanie i w dodatku kupuję moim zdaniem najlepsze figurki na rynku.

Kiedy zaczynałem grać to były plastikowe figurki black orków za około 2zł za sztukę kupowałem pamiętam, ale to była maskara jakości, same klony i w ogóle wyglądały chałowo, obecne black orki nie licząć inflacji są za 8 zł za sztukę. To jest 4 razy droższe ale czy są 4 razy lepsze? Moim zdaniem bez dwóch zdań. Stare metale, orków design sprzed 20 lat które mam, kosztowały 30 zł za trzech czyli po 10 zł za jednego ale jak się porówna to metal nie metal przy obecnych plastikach wyglądają po prostu dziadowo.

Ja tam widząc wzrost jakości figurek, nie płaczę za bardzo nad wzrostem cen. Jedyny cierń to przepakowanki orków w pudełka z 19 na 10 i zwiększenie ceny, ale ogólnie moim zdaniem tendencja jest taka, że jakość też wzrasta.

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

MeanGreen pisze:jakość też wzrasta.
nie jest to do konca prawdą bo np figsy z iob albo są klonowate sie sypia sie od byle podmuchu (he) albo są zajebscie kloniaste jak myszy.

jestem dumnym włascicielem metalowych czarnuchów i savagów i nie ma bata zeby zastąpił je jakikolwiek plastik. pomijam fakt ze metale nie tracą na wartości.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
Aron_Banalny
Masakrator
Posty: 2170
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Aron_Banalny »

bez dwóch zdań metale są lepsze od plastików, zarówno 5 ed. i 6 ed. tylko teraz jest posucha na rynku jeżeli chodzi o te modele. plastiki są dobrym wyjściem, zwłaszcza że nie są złe, IMO najlepsze ze wszystkich nowych orkowych plastików


i czy ktos wie jak ma wyglądać Mangler squig??

MeanGreen
Wałkarz
Posty: 88
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MeanGreen »

Aron_Banalny pisze:bez dwóch zdań metale są lepsze od plastików, zarówno 5 ed. i 6 ed. tylko teraz jest posucha na rynku jeżeli chodzi o te modele. plastiki są dobrym wyjściem, zwłaszcza że nie są złe, IMO najlepsze ze wszystkich nowych orkowych plastików
Ja mam regon metalowych savage z 5ed ale i tak kupię te nowe plastiki - te metale są małe jak na orków i wyglądają jakby uciekły z filmu rysunkowego a w czasach Roberta Burnejki nie ma opierdalania się i dlatego w nowych plastikach płynie prawdziwy roketfjuel :).

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

Zgadzam się z Aronem plastikowe savage i BO wyglądają dużo lepiej od swych metalowych poprzedników, nie mówiąc o tym że są łatwiejsze w transporcie(nie odpryskuje farba, jak się uszkodzą łatwiej naprawić) i tańsze
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Awatar użytkownika
Yahoo82
Kradziej
Posty: 970
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Post autor: Yahoo82 »

Zgadzam się całkowicie co do wyglądu starych metalowych savagy - trochę jak z wioski smerfów wylądają. Nowe są zajebiste, wściekłe, napakowane i dzikie. No i zapewne będą jakością dorównywały nowym dzikom, a to oznacza rewelacyjną rzeźbę w plastiku. Jeżeli ktoś jeszcze nowych figsów nie składał i nie malował, to polecam - zupełnie inna jakość niż starsze plastiki.
Obrazek

I może następnym razem ktoś łaskawie napisze co jest nieregulaminowe w podpisie zanim go wypierdzieli?

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9566
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

A ja właśnie wolę te stare metale z V edycji :P Właśnie dokupiłem kilku i wysyłam 30 sztuk do malarza. Pewnie za 1-2 miesiące będą do zobaczenia na galerii ;)

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

metalowy z bębenkiem pod pachą ma cudowny wyraz pyska, jak te ogry z gumisiów.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9566
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Ale to 6 edycja. Figsy fajne, ale tylko 4 wzory. Ci z 5 edycji mają ze 30 wzorów.

Brygu
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 172

Post autor: Brygu »

Panowie, może tą dyskusje przenieść do innego tematu.
Potem ludzie pytają po kilka razy ile pktów kosztuje pająk.

Awatar użytkownika
Aron_Banalny
Masakrator
Posty: 2170
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Aron_Banalny »

u Faberów można zobaczyć kodex

jest mnóstwo imiennych bohaterów, z tego co mówili bracia GW chce by gracze się gali po speców. dlatego też jest mniej przedmiotów. z ośmiu itemów najciekawszy wydawał mi się ten boostujący warda na savagach.
wolf ridersi za 10 pkt cieszą

ODPOWIEDZ