Oficjalny sklep GW w Warszawie (wreszcie?).

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Re: Oficjalny sklep GW w Warszawie (wreszcie?).

Post autor: Piotras »

Ja rozumiem zrobić temat, sklep GW w Warszawie - żart czy serio? I sobie spamować. Ale to miał być chyba temat informacyjny (tak mi się wydaje), a przekopanie się przez to zajmuje sporo czasu.

Czuwaj Gokish!

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

To źle Ci się wydaje amigo : ] informacyjny będzie jak Szaman założy topic jakiś własny
Obrazek
T

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8654
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Jasiuuu pisze:To źle Ci się wydaje amigo : ] informacyjny będzie jak Szaman założy topic jakiś własny

:D póki co to jest temat pseudo informacyjny ale do cholery nie będą głupot pisać :D bo Szaman nie odpisze na trudne pytania :)

To jak Szamanie ile WS'a musi mieć przyszły pracownik sklepu?

patryk999
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: zg
Kontakt:

Post autor: patryk999 »

lepiej powiedzmy jaki toughnes powinien mieć portfel rodzica kiedy wejdzie tam przez pomyłkę z pociechą:>

Awatar użytkownika
General Baga
Kradziej
Posty: 921
Lokalizacja: AjWajHajm/ True Legion

Post autor: General Baga »

patryk999 pisze:lepiej powiedzmy jaki toughnes powinien mieć portfel rodzica kiedy wejdzie tam przez pomyłkę z pociechą:>
A co sie martwisz o cudze portfele? Martw sie o swój ;)
Szaman; a jak sie centrala GW dowie ze grywasz "pokątnie" w OiM to co bedzie? :lol2: :wink: :wink:
A poważnie; kiedy na GW WWW ceny w zł? Bo miały być
I nigdzie w życiu nie wyjadę
Mnie u siebie horoszo
Na inne kraje lachę kładę
Tam w kieliszkach wyższe dno
Tu chcę umrzeć w kraju cnót

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

MagisterMilitum pisze:Szaman; a jak sie centrala GW dowie ze grywasz "pokątnie" w OiM to co bedzie? :lol2: :wink: :wink:
nie gram w OiM - ja tylko kupuje do tego systemu figurki :mrgreen:
MagisterMilitum pisze:A poważnie; kiedy na GW WWW ceny w zł? Bo miały być
nie wiem - podobno do konca czerwca maja byc...
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
General Baga
Kradziej
Posty: 921
Lokalizacja: AjWajHajm/ True Legion

Post autor: General Baga »

Szaman KRĘCISZ!!! Widziałem jak GRASZ!!! ZNIŻKA 50% albo pisze list (anonim pisany wycinanką!) do GW :mrgreen:

Sklep zostanie spolszczony czy tylko ceny pojawią sie w zł??
I nigdzie w życiu nie wyjadę
Mnie u siebie horoszo
Na inne kraje lachę kładę
Tam w kieliszkach wyższe dno
Tu chcę umrzeć w kraju cnót

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

nie wiem, jak na stronie GW - ale w organie firmy - WD - podają już ceny zestawów w zł... No i cóż - są one wyższe, niż w innych sklapach (nie licząc graala).

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

MagisterMilitum pisze:Sklep zostanie spolszczony czy tylko ceny pojawią sie w zł??
tylko ceny
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
General Baga
Kradziej
Posty: 921
Lokalizacja: AjWajHajm/ True Legion

Post autor: General Baga »

gervaz pisze:nie wiem, jak na stronie GW - ale w organie firmy - WD - podają już ceny zestawów w zł... No i cóż - są one wyższe, niż w innych sklapach (nie licząc graala).
Serio?? :P A wiesz co to ceny sugerowane?
I nigdzie w życiu nie wyjadę
Mnie u siebie horoszo
Na inne kraje lachę kładę
Tam w kieliszkach wyższe dno
Tu chcę umrzeć w kraju cnót

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

no wiem wiem.... ciekawe jak te sugestie z czasopisma firmowego będą się miały do cen w sklepie firmowym? Przypuszczam że będą się pokrywać...

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

gervaz pisze:no wiem wiem.... ciekawe jak te sugestie z czasopisma firmowego będą się miały do cen w sklepie firmowym? Przypuszczam że będą się pokrywać...
dlaczego przypuszczasz? przeciez pisalem, ze tak bedzie...
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

Szaman pisze:dlaczego przypuszczasz? przeciez pisalem, ze tak bedzie...
Czyli będzie bardzo drogo . #-o
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

bardzo drogo to jest w graalu. W sklepie firmowym będzie po prostu drogo... Na pewno sklep firmowy nie będzie konkurował cenowo ze sklepami takimi jak FiF, cytadela, czy interentowe.
Jak tak się zastanawiam, to coraz wyraźniej widać, że raczej będzie on nastawiany na zachęcenie do hobby osób, które nie mają w nim żadnego wczesniejszego rozeznania.

Awatar użytkownika
General Baga
Kradziej
Posty: 921
Lokalizacja: AjWajHajm/ True Legion

Post autor: General Baga »

gervaz pisze: Jak tak się zastanawiam, to coraz wyraźniej widać, że raczej będzie on nastawiany na zachęcenie do hobby osób, które nie mają w nim żadnego wcześniejszego rozeznania.
- serio?? =D> =D> ory za sarkazm ale jest o tym mowa dosc wyraznie od kilku stron!
A co do bycia drogo - lalki GW i tak sa najdroższymi lalkami na swiecie (w swojej skali) :D
I nigdzie w życiu nie wyjadę
Mnie u siebie horoszo
Na inne kraje lachę kładę
Tam w kieliszkach wyższe dno
Tu chcę umrzeć w kraju cnót

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Jest jeszcze FW :)

Szaman, przewidywane będą jakieś turnieje?

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

wiekszosc sklepow stacjonarnych (np. FiF) ma ceny rekomendowane.
Rasti pisze:Szaman, przewidywane będą jakieś turnieje?
watpie
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Post autor: Mhroczny Rycerz »

Jeszcze raz zapytam po albo przeoczyłem odp na to pytanie albo po prostu odp nie padła. Czy jak zamówie sobie coś z MO to, żebym nie płacił kosmicznej kwoty za wysyłke w gre wejdzie tylko odbiór osobisty we sklepie (tym wyżej wymienionym co to go GW otwiera w Wawie)?

Szaman a może byś pocisnął przełożonych i byście to jednak w Kielcach otworzyli? Ja jestem za czyli już jeden głos w ewentualnej ankiecie jest :D :P
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

Szaman pisze:wiekszosc sklepow stacjonarnych (np. FiF) ma ceny rekomendowane.
Oj Tak Tak =D>
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Doman-
Wodzirej
Posty: 775
Lokalizacja: K-ce

Post autor: Doman- »

Mhroczny Rycerz pisze:Jeszcze raz zapytam po albo przeoczyłem odp na to pytanie albo po prostu odp nie padła. Czy jak zamówie sobie coś z MO to, żebym nie płacił kosmicznej kwoty za wysyłke w gre wejdzie tylko odbiór osobisty we sklepie (tym wyżej wymienionym co to go GW otwiera w Wawie)?

Szaman a może byś pocisnął przełożonych i byście to jednak w Kielcach otworzyli? Ja jestem za czyli już jeden głos w ewentualnej ankiecie jest :D :P
ahm głowa ON
żeby nie płacić chorej przesyłki, ktoś ci zamówi z Wawy i wyśle do kielc za normalną stawkę poczty
pozdro

ODPOWIEDZ