Mundurki w szkołach

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Thor
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 46

Post autor: Thor »

Jak dla kogo dla mnie plus ;) a z tym zdejmowaniem to różnie nie każdemu bedzie sie chciało z ciągać coś co się nosi na co dzień zwłaszcza latem.

Awatar użytkownika
Pawełek
Mudżahedin
Posty: 340
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Pawełek »

TO KONIEC DEMOKRACJI W POLSKIEJ SZKOLE!
:roll:

Awatar użytkownika
Thor
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 46

Post autor: Thor »

HEHEHEHE jaka demokracja to szkoła nie parlament no ale ja jestem konserwatystą.

Awatar użytkownika
k.a.r.p
Mudżahedin
Posty: 286
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński/Olsztyn

Post autor: k.a.r.p »

Thor pisze: to szkoła nie parlament
Prawda.

Uczniowie w sumie i tak mają dużą gamę praw, a co raz mniej ograniczeń. Wystarczy nałożyć kolejne, a już myślą że jest reglamentowana ich wolność.
Pawełek pisze:TO KONIEC DEMOKRACJI W POLSKIEJ SZKOLE!
:lol: :lol: :lol:
Obrazek
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

Po szkole od razu i tak wszyscy będą zdejmować ten "mundurek"... Głupota...
A jak sobie pójdziesz na wagary z kolegami, a mamusia będzie Ci kazać z rana założyć mundurek ?
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

Awatar użytkownika
Skav
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161

Post autor: Skav »

to koszulke z napisem ave satan schowasz do plecaka

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

Manfred pisze:lunn ja myślałem że ty to studiujesz już coś :D a nie że idziesz do 3 klasy gimnazujm
Hje hje hje, dzięki chyba ;) Studiuje to mój brat - Marko :)

Awatar użytkownika
Husiat
Wodzirej
Posty: 734
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Husiat »

Hehe większość mówi że jest za, bo mundurki ich nie obowiązują... Fajnie się pośmiać z idiotów chodzących do szkoły w gejowskich mundurkach...
Ale to nie koniec, strzeżcie się, a nóż w liceach też będą :lol:

Nie no te mundurki to porażka... :?
Bum...!

Daro
Oszukista
Posty: 793
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Daro »

Stanowczo powinny być w liceach też!

Kacper
Mudżahedin
Posty: 331
Lokalizacja: Wrocław...no dobra - Zakrzyce Małe

Post autor: Kacper »

Husiat pisze:Eee tam zachowanie nie straszne. Na zachowanie patrzy się wtedy gdy masz równy wynik z kimś innym, a jesteście ostatni na liście która się zalicza. Więc nie ma tego złego.... :roll:
Jak ja szedłem do LO (2 lata temu), to większość dobrych szkół miała w wymaganiach minimalnych zachowanie dobre...

Mam nadzieję, że u nas pozostaną przy noszeniu mundurka tylko w piątki, mundurki są do dupy, że tak elokwentnie je podsumuję.

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Tomash pisze:Ja jestem czerwony (dokładnie to liberalno-libertyńsko-lewicowy).
Wybaczam, bo mimo to masz mnóstwo osobistego uroku ;)

A odchodząc od dyskusji na temat kto co lubi i dlaczego koszulki z Che są złe, to powiem, że w gimnazjum [w zasadzie już od 6 klasy podstawówki, bo to był ten sam budynek i te same władze] miałam coś na kształt mundurka, w poniedziałki. Teraz zamundurowali ten mundurek jeszcze bardziej i każą nosić i w poniedziałki, i w piątki.
Jak się człowiek przyzwyczaił, to się na to lało. Generalnie mundurki mi wiszą. Niech sobie robią, co chcą. Mundurek nie uczyni człowieka lepszym, elitarnej szkoły nie czyni banda przebierańców ;) Chcą, niech robią. I tak sądzę, że pierwszy minister po Giertychu znów to odwoła.

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

Stanowczo powinny być w liceach też!
ej ej ej, weź sie!

Awatar użytkownika
Bruenor Battlehammer
Wodzirej
Posty: 700
Lokalizacja: Bendsburg

Post autor: Bruenor Battlehammer »

ja chodziłem (rok temu skończyłem) do liceum, w którym był wymóg mundurka. Znaczy się niby wszyscy musieli nosic marynarki z naszytymi paskami oznaczającymi klasę. Na początku troche to wpieniało, ale potem laliśmy na to. A w toku swojej edukacji odkryłem idealne zastosowanie dla mojego mundurka - używałem go jako podkład gdy siadałem na podłodze lub kładłem plecak, co by się lub plecaka nie pobrudzic :wink: Ale dyrektorowi się moje zastosowanie mundrka nie podobało i chyba ze cztery razy lądowałem na dywaniku za obraze symbolu szkoły :evil: ale i tak robiłem to do ostatniego dnia, bo potem mundurek nadawał sie już tylko do wycierania podłogi, a bynajmniej nie do noszenia :wink:

Awatar użytkownika
Husiat
Wodzirej
Posty: 734
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Husiat »

b_sk mogę prosić o wydzielenie tematu o komuniźmie itp., a o mundurkach zostawić tutaj...? Bo to zmienia bieg dyskusji w ogóle... :roll:

A ja się nie pytam czy wam się mundurki podobają, czy nie, bo znam odpowiedzi - ci którzy już są dorośli powiedzą że dobrze, pośmieją się z idiotów. Ale tak było i będzie. A ci których obowiązuje po prostu ich nie chcą.
Ja się pytam jak da się je obejść w najłatwiejszy sposób. Ta ustawa jest bardzo nietreściwa, nie ma jak mam nosić mundurek, jakie są za to kary. Więc powinno być jakieś wyjście. Jest że dyrektor może wyznaczyć dni w których mundurka nosić nie trzeba....
Jak to zrobić...? :roll:
Bum...!

Daro
Oszukista
Posty: 793
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Daro »

Taki niewygodny ten mundurek ;) ?
Bez przesady nosi sie go pewnie tak samo jak każde inne ubranie. Musisz sie lansować w szkole ?

Pozdro

Budda
Chuck Norris
Posty: 375
Lokalizacja: Moria Green Team

Post autor: Budda »

Murmandamus pisze: i buddyści też
ej ej, tylko nie buddysci :wink:

a mundurki moim zdaniem sa ok. chociaz ciekawsze by byly plisowane spodniczki i podkolanowki szczegolnie w liceach 8)
Ostatnio zmieniony 19 cze 2007, o 08:54 przez Budda, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Husiat
Wodzirej
Posty: 734
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Husiat »

Nie... Ale on jest... Kurde wyobraź sobie że wyglądasz jak gej idąc i wracając ze szkoły. Uwierz mi mundurki w naszej szkole są dosyć... specyficzne... Nie chce sobie robić wstydu. A lansować się nigdy nie zamierzałem i nie zamierzam...
W dodatku denerwuje mnie władza Romana... :roll:
Bum...!

Daro
Oszukista
Posty: 793
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Daro »

To juz wina waszych rodziców że wam wybrali gejowskie mundurki - bo z tego co wiem to własnie rodzice dokonują wyboru mundurków z pośród zaprezentowanych wzorów.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16595
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Cala Polska... Od zawsze mamy w genach zeby sprzeciwiac sie wladzy i wszystkiemu , ciagly bunt - wszystko jest zle... Na zachodzie nosza mundurki i nie uwazaja tego jako synonim bycia pedalem... Przeraza mnie myslenie dzisiejszej mlodziezy...

Awatar użytkownika
Aro
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: GW - Rogaty Szczur

Post autor: Aro »

Ziemko ojjj chyba musiałbyś ponosić taki mundurek to wtedy zmieniłbyś zdanie :) gdybyś nie mógł chodzić w szerokich spodniach :D
Ja jak byłem w 1 klasie to nosiłem mundurek i nawet pamiętam, że mieliśmy 4 rodzaje tarcz. Inna dla pierwszaków inna dla 2 klasy inna dla 3 a później 4-8 mieli jakąś fajną tylko już nie pamiętam jak ona dokładnie wyglądała. Mundurek hmmm to był zwykły granatowy fartuszek i kozacka tarcza - cieszyłem się jak nie wiem co, że mam tarczę na mundurku ehehe no ale byłem w 1 klasie. Teraz all się zmienia - mundurki są różne do tego ceny różne a jak masz więcej niż parkę dzieci w szkole to masz przej.... bo koszt mundurka nie jest mały. Dolicz podręczniki itp i za co masz żyć ?? Roman pedał - nie obrażając innych Romanów mówię o tym dinozaurze Giertychu jest już tak bardzo wyśmiewany za swoje powalone pomysły, że pomysł tych mundurków w obecnej erze jest śmieszny. Osoba, która nie będzie miała mundurka, to co, nie zostanie wpuszczona do szkoły ?? Przecież nie mogą ucznia nie wpuścić na zajęcia.
Właśnie a czy poza uczniami Mundurek muszą nosić też nauczyciele ?? bo wypadałoby, żeby też nosili.
Obrazek

ODPOWIEDZ