Warstadt by qc

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Re: Galeria by quidamcorvus

Post autor: Grabz »

Ostrze sobie ząbki na ten placek :wink: , jak zawsze jest co podziwiać i na co czekać 8) .

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4472
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Jednak zmieniłem mocowanie podkładek, teraz osadzone są na Poxylinie.
Diorama i podstawki pokryte pierwszą warstwą posypek:
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4472
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Pierwsze dni wiosny zmotywowały mnie do posprzątania roboczego pokoju. I tak spod tony śmieci odkopałem biurko przy którym pracuję:
Obrazek

Szafę, w której trzymam różne związane z hobby 'skarby' (i w której pewnie mieszka 2K6 różnych 'strachów'):
Obrazek

Co więcej, w przypływie zapału udało mi się złożyć 'witrynę', która niemal rok od przeprowadzki kurzyła się cierpliwie w kącie:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Ależ u Ciebie sterylnie, ja mam standardowy rozp...dol :!: #-o :oops: :mrgreen: .

Awatar użytkownika
michnik000
Kretozord
Posty: 1753

Post autor: michnik000 »

smiejagreg pisze:Ależ u Ciebie sterylnie, ja mam standardowy rozp...dol :!: #-o :oops: :mrgreen: .

Idzie wiosna, hormony buszują, nowa energia jest, to coś z nią musi robić no nie? :mrgreen:
Ja też lubię jak mam porządek choć zazwyczaj mam nieład artystyczny czyli po prostu tzw. rozp... :D
Szacun za taką ładną kolekcję.Musiałeś być z siebie dumny patrząc na wszystkie te figsy ładnie poukładane w gablotce :)

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Kurde muszę sobie skołować taką szklaną szafeczkę bo jak na razie raczej trzymam moją armię w walizce :cry: Biorąc pod uwagę fakt że większość mam już pomalowaną będę musiał coś z tym zrobić :!: Super to wszystko wygląda i widać z każdej strony :)
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
MARDUK
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 184
Lokalizacja: Cz-Wa

Post autor: MARDUK »

O w mordę !! Gablota prezentuje się prze zajebiście! Najlepsza kolekcja jaką do tej pory widziały moje gały!! Bravo =D>

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4472
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Dzięki za komentarze :)

Zakończyłem główne prace nad dioramą dla Żołnierzy z Reiklandu - muszę jeszcze wykończyć krawędzie samej podstawki. Zdjęcia jak zwykle fatalne ale mam nadzieję, że coś widać. Zdjęcia pojedynczych modeli pojawią się później.
Miłego oglądania:

Obrazek

Więcej zdjęć TUTAJ.

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4472
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

No i zakończyłem prace nad Reiklandczykami, samą dioramę czeka jeszcze kilka kosmetycznych poprawek. Lepszych zdjęć nie zrobię (mam nadzieję, że czerwony nie wpada już róż ;) ). Miłego oglądania.
Więcej zdjęć TUTAJ.


ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Bayard
Chuck Norris
Posty: 404
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Bayard »

Jak zwykle- świetna robota =D> =D> =D>
Sam zacząłem myśleć o takiej bandzie, coś w stylu witch hunterów- jako wózek byłaby klatka na kołach z heretykiem w środku (coś takiego, jak w tym badziewnym filmie "Sezon na Czarownice" :P )
Co będzie następne?
Mój blog: http://arsbelli.blogspot.com/
"Kiedy atakujecie- wyjcie jak furie!"- Thomas "Stonewall" Jackson

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4472
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Bayard pisze:Jak zwykle- świetna robota =D> =D> =D>
Dzięki :)
Bayard pisze:Sam zacząłem myśleć o takiej bandzie, coś w stylu witch hunterów- jako wózek byłaby klatka na kołach z heretykiem w środku (coś takiego, jak w tym badziewnym filmie "Sezon na Czarownice" :P )
W Warheim masz sporo band do wyboru.
Bayard pisze:Co będzie następne?
W ramach odmiany zbuduję jakąś makietę. A później kolejna edycja podręcznika.

Awatar użytkownika
Cormagh
Dr. House
Posty: 365
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Cormagh »

"Ciasto" wyszło Ci świetne =D>
I widzę, że wreszcie zawalczyłeś skutecznie z balansem bieli. Przy tym tle i w takiej (zakładam, że mocno zbliżonej do oryginału) kolorystyce figurki prezentują się jeszcze lepiej niż poprzednio.
Twoje malunki udowadniają, ile naprawdę można wyciągnąć z "plastików" (wiem, że wierchuszka jest metalowa, ale tu właściwie różnicy prawie nie widać).
Nic tak nie przekona w dyspucie, jak dwie stopy krasnoludzkiej stali między łopatkami. Trudno zignorować tak celny argument.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mam w sobie taki potencjał, że gdybym tylko chciał, rzuciłbym do swych stóp cały świat. Na szczęście dla świata jestem na to zbyt leniwy...

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Czekałem na zakończenie prac by z czystym sumieniem móc pochwalić.Doskonała banda, podoba mi się w każdym najdrobniejszym szczególe :D .Duże =D> za całość.
Witryna bardzo przyjemnie się prezentuje choć mogłaby mieć nieco gęściej ułożone półki.

Awatar użytkownika
Dr. Lobo
Mudżahedin
Posty: 279
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dr. Lobo »

Absolutna rewelacja. Osobiście czuje się mocno zawstydzony tempem prac. Coś niezwykłego.
Bardzo mnie się podoba i nie mogę doczekać się makiety.
Łajdaki nie usłyszą kiedy przyjdę. Nie kiedy powyrywam im uszy!

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

grabz pisze:Czekałem na zakończenie prac by z czystym sumieniem móc pochwalić.Doskonała banda, podoba mi się w każdym najdrobniejszym szczególe :D .Duże =D> za całość.
Witryna bardzo przyjemnie się prezentuje choć mogłaby mieć nieco gęściej ułożone półki.
+1.

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

Lubię to! =D>
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4472
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Dzięki :) Cieszę się, że się podoba :)

Zrobiłem nowe zdjęcia dioramy, mam nadzieję, że lepsze ;) Ale o ile fotografowanie modeli już mi jakoś wychodzi to z dioramą mam problem.
Zdjęcia z lampą:
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Bez lampy:
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Bardzo fajna banda, jednak patrząc na dioramkę nie wiem na co patrzeć i nie mogę tego ogarnąć. Troszkę zbyt ściśnięci, ale i tak jest spoko :)

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4472
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Rozpocząłem budowę kolejnej makiety do mojego miasta. Tym razem jest to świątynia Sigmara. Pierwszy etap prac to budowa katakumb, w których znajdować się będą grobowce świątobliwych mężów. Prócz tego co widać na zdjęciu, do zrobienia została podłoga, schody i ściany znajdujące się w centrum podziemi.
Podziemia z zewnątrz otoczone będą ziemią i kamieniami.

Materiały użyte do budowy to tradycyjnie pianka pod panele, sosnowe listewki oraz kleje: polimerowy i wikol.
Obrazek

Awatar użytkownika
Motorek
Mudżahedin
Posty: 339
Lokalizacja: Warszawa/Kraków

Post autor: Motorek »

Nie przestajesz mnie zadziwiać. Jestem pod wrażaniem, kiedy ty na to wszystko znajdujesz czas?
Bene mori praestat, quam trpiter vvere

ODPOWIEDZ