Cień Ducha886 i afer widłowych

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

Zablokowany
Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Re: Cień Ducha886 i afer widłowych

Post autor: Szaman »

Artein pisze:
Wieszkto pisze:a wiecie za co go wywalili z GV za wypowiedzi na temat narkotyków =D> .
To było coś w stylu, że osoby, które zażywają narkotyki, piją alkohol czy generalnie korzystają z używek to nie są ludzie. #-o
owszem, napisal tak, ale nie z tego powodu polecial. polecial za caloksztalt - i za to, ze jego posty przestaly bawic Jacha :wink:
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Jasif
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3016

Post autor: Jasif »

Delibertius i Cold Turkey to było absolutne "The Best of Border Princes" :mrgreen:
Jest może wydzielony jakiś wątek z postami pokasowanymi z najlepszych flejmów?
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

Awatar użytkownika
przelas
Falubaz
Posty: 1099
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: przelas »

dla lubiących tego typu troli, polecam użytkownika o nazwie Lizard na forum Cytadeli (parę lat temu, ale w szukaj znajdziemy jego wyczyny :D ) ;)

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

To może tutaj dawajcie najlepszych z pośród najgorszych .
I ich teksty milenium :lol2: .
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
jachu_ka
Chuck Norris
Posty: 497
Lokalizacja: Bray, Eire

Post autor: jachu_ka »

Szaman pisze:owszem, napisal tak, ale nie z tego powodu polecial. polecial za caloksztalt - i za to, ze jego posty przestaly bawic Jacha :wink:
Nie do końca tak, jego posty mnie bawiły, przestała bawić reakcja innych.
Mottem GV jest "za głupotę nie damy ci bana, możemy cię najwyżej wyśmiać" =P~ Duchowi udało się (świadomie lub nie) strollować masę ludzi i niewiele brakowało do jakichś seansów nienawiści - na każdy jeden post ducha przypadał pierdyliard hejtów.
Mając do wyboru bana dla połowy forum albo dla Ducha wybrałem jego. I teraz czekam aż mi anonimową kopertę z zawąglikowanym pyłem węglowym wyśle :mrgreen:
marchef w butonierce

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

jachu_ka pisze:I teraz czekam aż mi anonimową kopertę z zawąglikowanym pyłem węglowym wyśle
Gorzej zainstalował translatora .
http://www.dakkadakka.com/dakkaforum/po ... 57158.page
On chyba naprawdę jest wysłańcem bogów bo to on chyba .
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

Wieszkto pisze:
jachu_ka pisze:I teraz czekam aż mi anonimową kopertę z zawąglikowanym pyłem węglowym wyśle
Gorzej zainstalował translatora .
http://www.dakkadakka.com/dakkaforum/po ... 57158.page
On chyba naprawdę jest wysłańcem bogów bo to on chyba .
huehuehue od razu na pierwszej stronie dostał wrzute że gada jak idiota

Awatar użytkownika
kotson
Falubaz
Posty: 1123
Lokalizacja: Tarnów\Lublin

Post autor: kotson »

Oj tam, naczytał się książek i naoglądał filmów. Od teraz całe życie poświęci zemście na GW jak Conan czy Hrabia Monte Christo
BEER FOR THE BEER GOD
CANS FOR THE CANS THRONE

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Wieszkto pisze:
jachu_ka pisze:I teraz czekam aż mi anonimową kopertę z zawąglikowanym pyłem węglowym wyśle
Gorzej zainstalował translatora .
http://www.dakkadakka.com/dakkaforum/po ... 57158.page
On chyba naprawdę jest wysłańcem bogów bo to on chyba .
Jezu #-o
Nawet się nie będę na DD przyznawał że to mój krajan #-o

EDIT: przyznałem się, poprosiłem żeby go zignorowali.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

misha
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6586
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misha »

ale angielski ma wyjechany :) na tym forum
sow you havent got parts for that
Klub Adeptus Mechanicus http://admech.club Warszawa, Okęcie, Al Krakowska
Sklep FGB Figurkowe Gry Bitewne http://fgb.club Warszawa, Zelazna 69A

Awatar użytkownika
syrius
Chuck Norris
Posty: 572
Lokalizacja: Bastion

Post autor: syrius »

Trochę rzuciłem okiem na tematy. I powiem, że znalezienie się "osobnika" na dakadaka dobiło mnie doszczętnie.
Przeżywa te wszystkie problemy, jakby GW było firmą której celem jest oszukanie klienta i doprowadzenie do tego by tworzyć zombie nerdów.
Oczywiste jest, że każda firma nastawiona jest na zarobek i nie wiem czego oczekuje. Do tego wszystkiego zarzuca jakieś dziwne działania zaściankowe...

Sorry, ale może obrażę kogoś jednak jest to dla mnie działanie PISo spiskowca szukającego powodu by tylko się posprzeczać. Do tego jeszcze można podciągnąć historie rodem z Ameryki gdzie na wszystkim musi być napisane, jak się obchodzić z danym przedmiotem.

Kurcze właśnie wziąłem do łapy pudełko od figurek. Nie jest na nim napisane, że jest niejadalne. Czyżby to oznaczało, że mogę je zjeść i pozwać GW o to, że robi niejadalne pudełka?
Tak samo irracjonalne, jak ten cały 886

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

Tomash pisze:Jezu #-o
Gdy trwoga to do Boga, ateisto od siedmiu boleści? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
[nie mogłem się powstrzymac]

Co do Deliberitusa - chętnie pośledzę jego dokonania na forum międzynarodowym :mrgreen:

Awatar użytkownika
General Baga
Kradziej
Posty: 921
Lokalizacja: AjWajHajm/ True Legion

Post autor: General Baga »

ahahahahha nie wytrzymam hahaha
Tom wiesz ze dostaniesz teraz list z waglikiem jak jachu :D A jak zatruje twojego kucyka... :shock:
Budzisz sie rano, na łóżku krew...i odcięta głowa PINKIE PIE obok :shock: :shock: :shock: (za dużo ojca chrzestnego)
I nigdzie w życiu nie wyjadę
Mnie u siebie horoszo
Na inne kraje lachę kładę
Tam w kieliszkach wyższe dno
Tu chcę umrzeć w kraju cnót

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

Mnie kalesoner ciągle wyzywa od najgroszych spamerów i trolli na forum, a tu się okazuje że niektórzy z naszych forumowych trolli są już znani za granicą i zdążyli zdobyć tam niezłą renomę, no cóż ... muszę lepiej się postać 8)
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

MagisterMilitum pisze:Budzisz sie rano, na łóżku krew...i odcięta głowa PINKIE PIE obok :shock: :shock: :shock: (za dużo ojca chrzestnego)
Nie wiem co zażywasz, ale masz mi to wsypać do obiecanego piwa jak będę w Krakowie :mrgreen:
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
General Baga
Kradziej
Posty: 921
Lokalizacja: AjWajHajm/ True Legion

Post autor: General Baga »

damy rade :D Tylko daj znać kiedy będziesz - doktor recepte przepisze
I nigdzie w życiu nie wyjadę
Mnie u siebie horoszo
Na inne kraje lachę kładę
Tam w kieliszkach wyższe dno
Tu chcę umrzeć w kraju cnót

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

Mam wrażenie że nie trzeba było pisać o jego wyczynach , społeczność międzynarodowa jego działania może przyjąć z wielką aprobatą =D> .
Cannerus_The_Unbearable pisze:Seems Tomash is trying to BLAME THE VICTIM!
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
syrius
Chuck Norris
Posty: 572
Lokalizacja: Bastion

Post autor: syrius »

When I written true about Polish sellers haw they selling cheaper Gw boxes and many more things they banned me on another Polish forum.
Hmm aby na pewno za to został zawieszony? Szczerze powiem, że zaczynam się zastanawiać czy przypadkiem nie zacznie na dakadaka "obrabiać" komuś tyłek.

P.s. Zawsze istnieje szansa, że i tak nikt go nie rozumie jego trans-angielski ;)

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

syrius pisze:P.s. Zawsze istnieje szansa, że i tak nikt go nie rozumie jego trans-angielski
Obawiam się że zrozumieli jasno i wyraźnie, na razie się z niego części polewa ale część go popiera .
Gorzej jak tam się bardziej wywnętrzy ,jak się opanuje to mogą go wziąć na poważnie i wtedy narobi Polaką gnoju ,jeszcze jakąś aferę wykryje albo coś .
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Na razie zdemaskował mnie (że jestem administratorem forum na którym go zbanowano, ale mam sklep w którym sprzedaję produkty gw, więc należę do Układu) i Szamana (wiadomo). Moja demaskacja jest o tyle zabawna, że od stycznia jest na DD wątek o bitspudle :mrgreen:
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Zablokowany