Modele

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Re: Modele

Post autor: Siweusz »

Tak.
GrimgorIronhide pisze:
Ziemko pisze:Cholera jak od lapowek sie lysieje to gdzie moje miliony :(
Tą logiką Kudłaty jest wzorem uczciwości i nieprzekupności :mrgreen:

Awatar użytkownika
Soulferin
Falubaz
Posty: 1431
Lokalizacja: Nicea\Warszawa

Post autor: Soulferin »

Dzięki wielkie :)
"Wojny przychodzą i odchodzą a moi żołnierze są wieczni"

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Czy pomysł, żeby do armii WoCh włączyć jako trolle figsy Trollbloods z Warmachine Hordes, jest pomysłem totalnie bezsensownym, czy nie?

https://lh4.googleusercontent.com/_qw2s ... 201338.JPG

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

jeśli komukolwiek to trolle przypomina to można:D

Awatar użytkownika
Soulferin
Falubaz
Posty: 1431
Lokalizacja: Nicea\Warszawa

Post autor: Soulferin »

Mi to np. przypomina skinki po zażyciu Rocket Fuel :D
"Wojny przychodzą i odchodzą a moi żołnierze są wieczni"

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Aron Banalny ma w swoich O&G Klocek trolli (6 czy 8 ) właśnie z Hordy i wyglądają bardzo fajnie. Tylko też nie każdy model pasuje klimatem do battla, trzeba wybierać bardziej zdziczałe wzory.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Kombinuję, bo oryginały trolli chaosu są imho jakieś takie niezbyt , poza tym ich cena jest jakaś kosmiczna. Ja zaś nie mam zamiaru kupować za kosmiczne ceny figsów, które niezbyt mi się podobają. Również stone i water trolle jakoś mi nie pasują.

A czy figsy przypominaja trolle? A jak wyglądają trolle? :wink: .

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

jak wygląda troll... na podstawie tego samego pytania możesz używać zamiast trolli dowolnej figurki włącznie ze smerfami i GIJOE.. albo poszukać trolla na forum i poprosić o foto:P
ale rzeczywiście jest problem z figurkami trolli jak komuś nie podchodzą te chaośne ani żadne inne:P te jaskiniowe plastiki z podstawki możnaby poprzerabiać albo użyć tych z lotra chociaż one pewnie też mają ceny kosmiczne... albo rzeczne przerobić... chyba nie ma teraz lepszych alternatyw. jak dla mnie te żaby z hord to najgorsze modele na trolla ze wszystkich wymienionych;] IMO tak brzydkich figurek to w żadnym systemie nie ma:D

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

vocal pisze:IMO tak brzydkich figurek to w żadnym systemie nie ma:D
A IMO w Battlu jest wiele brzydszych figurek, chociażby pumbagory...
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Soulferin
Falubaz
Posty: 1431
Lokalizacja: Nicea\Warszawa

Post autor: Soulferin »

A trolle z Lotra? Wyglądają całkiem spoko tylko nie wiem jak z rozmiarem...
"Wojny przychodzą i odchodzą a moi żołnierze są wieczni"

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

vocal pisze:jak wygląda troll... na podstawie tego samego pytania możesz używać zamiast trolli dowolnej figurki włącznie ze smerfami i GIJOE.. albo poszukać trolla na forum i poprosić o foto:P
ale rzeczywiście jest problem z figurkami trolli jak komuś nie podchodzą te chaośne ani żadne inne:P te jaskiniowe plastiki z podstawki możnaby poprzerabiać albo użyć tych z lotra chociaż one pewnie też mają ceny kosmiczne... albo rzeczne przerobić... chyba nie ma teraz lepszych alternatyw. jak dla mnie te żaby z hord to najgorsze modele na trolla ze wszystkich wymienionych;] IMO tak brzydkich figurek to w żadnym systemie nie ma:D
Bo jakiś idiota wymyślił, co by malować im skórę na jasny błękit. To jakiś poroniony pomysł. Dlatego wyglądają jak żaby. Myślę, że wiele zyskałyby , gdyby je pomalować normalnie, ew. na szarobrazowo...

Waldi
Masakrator
Posty: 2026

Post autor: Waldi »

A Trolle produkcji Forge Wam się nie podobają?

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Modele się podobają, cena nie :P
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Otóż to właśnie. Cena zabija te modele, chciałbym, żeby było mnie stać na np. 5 szt. ...

Awatar użytkownika
jurak
Kradziej
Posty: 952
Lokalizacja: kato szybki szpiiiii.....

Post autor: jurak »

Arbiter Elegancji pisze:
vocal pisze:IMO tak brzydkich figurek to w żadnym systemie nie ma:D
A IMO w Battlu jest wiele brzydszych figurek, chociażby pumbagory...
on na "żywo" nie jest taki tragiczny.

Awatar użytkownika
Delight
Chuck Norris
Posty: 374

Post autor: Delight »

A sprawdzają się wam w ogóle te trole? Jest u nas jakiś bohater który będzie miał w nich look-outa żeby ich pilnować? czy raczej biegają przy generale?

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Dla mnie to nie jest kwestia czy się sprawdzają, czy nie. Po prostu zbieram armię - nie gram na turniejach, z rzadka wyłącznie towarzysko i nie interesuje mnie zupełnie pg. Jak mam chęć to sobie wystawiam co mi się podoba dla frajdy i ciekawości - niektórzy mówią, że dla klimatu... Jeżeli klimat = radość z gry, to zbieram armię dla klimatu :D .

Awatar użytkownika
rudobrody79
Falubaz
Posty: 1344
Lokalizacja: GIŻYCKO

Post autor: rudobrody79 »

moje trolle
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 13 maja 2011, o 13:55 przez rudobrody79, łącznie zmieniany 1 raz.

Rabsp
Masakrator
Posty: 2445
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Rabsp »

wszystko fajnie i gratuluje chęci do konwertowania, ale imo trole nie powinny miec futra...

Awatar użytkownika
Aron_Banalny
Masakrator
Posty: 2167
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Aron_Banalny »

nie wiem gdzie zapytać, może ktos wie gdzie znajdę armię chaosu zajebiscie zrobiona na vikingów. był nawet odyn na ośmionogim koniu i w ogóle wszystkie bajerki.

ODPOWIEDZ