Mokry kicaj Parówka Wrocław 26 kwietnia 2011 2x1400pkt

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Re: Mokry kicaj Parówka Wrocław 26 kwietnia 2011 2x1400pkt

Post autor: loko »

Marys pisze:Widzę, że coś tam wiesz i coś tam czytałeś
widze ze bierzesz z włosem
Marys pisze:albo masz nieźle Wikipedię opanowaną
albo pod włos :wink:

widzsz kolego, tylko ze umyka ci sens lustracji.tu nie chodzi o to zeby palic stosy. ja nawet jestem przeciwnikiem zabierania wszelkim ubekom sbkom dodatkow na ktore sobie " zapracowali" służac panstwu uznawenemu na swiecie. ale działania pod publiczke i na korzysc dla budzetu uswiecają łamanie zasady ze prawo nie działa wstecz. tu chodzi o to zeby ludzie na stanowiskach , prominetni politycy, (nie chodzi o przeswietlanie sołtysa), tak zwane autorytety moralne nie mogły byc w żaden sposób szantazowane tym czym nie koniecznie chcialy by sie chwalic. a poniewaz wtedy sie sprzedawali to sprzedaja sie i teraz. dlatego są namaszczani na autorytety.

co do żydów powiem tak. mam znajomych i wcale nam to nie przeszkadza. nigdy nawet nie bylo potrzeby poruszac tego tematu. natomiast nie podoba mi sie to ze żydzi z panstwa izrael to najwieksi rasisci i szowinisci a ich delegaci na polske funduja nam głodne kawalki o tolerancji. w takiej atmosferze łatwo załatwic w cudzym kraju to co sie chce.

lepszy zlodziej taki od takiego ?a w czym?złodziej jak ukradnie bedzie syty i ma wszystko w dupie. fanatyk w costam wierzy i jak sie nakradnie to może nie da innemu wejsc sobie w interes.
kurwa endriu jak to jest że każdy kogo zapytasz o to czym grozi brak tolerancji wyrecytuje ci to jak książeczke mao a pytania czym grozi jej zbyt wiele to nawet nikt nie zrozumie. non stop w mediach jest tolerancja , manifa, tydzien kultury żydowskiej, kurwa ja juz żygam tym. a cos takiego jak racja stanu w naszym kraju nie istnieje.
bo prawda jest taka że każdy rozsądny kraj powtarza pierdoły o altruizmie a tak naprawde robi swoje i dla siebie. tylko my sie przejmujemy tym co inni powiedza o nas a to jest przejaw słabości.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
Marys
Masakrator
Posty: 2089
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Marys »

Widzisz ja wychodzę z założenia, że lustracja to strata niepotrzebna energii, bo porządna i uczciwa nie jest już możliwa, więc pozostaje pod publiczkę i tuszująca sprawy istotne. Dlatego jestem przeciw. Już zbyt późno jest.

Co do żydów, to według mnie masz trochę racji, a trochę nie masz. Świat nie jest czarno biały. Żydzi są bardzo nacjonalistyczni, ale parę postów wyżej zarzucałeś brak tej cechy w naszym zestawie atutów państwowych. Nie popieram tego co robią, ale rozumiem potrzebę. Kraj i nacja w permanentnym stanie wojny, robi obywatelom pranie mózgu, by przetrwać - dla mnie uzasadnione. Świat wydymał ich ze wszystkich możliwych stron i zaszczuł. Potrzebują jedności, poczucia wspólnoty i narodowości. Polacy są antysemitami więc należy nam się trochę przypomnienia, ze to nie koniecznie żyd jest winien naszej sytuacji polityczno-gospodarczej.

Co do tolerancji, już przytoczyłem Ci mój pogląd na tę sprawę. Nie jestem zwolennikiem odpuszczania win, uważam, że kara śmierci jest uzasadniona, że podofili recydywistów powinno się kastrować. Ale co ma do tego bycie pedałem? Czy to, że jeden typ woli drugiego typa to źle. Pracuje płaci podatki, nie kradnie, nie morduje, nie gwałci? To dlaczego jest gorszy od żula, który bije swoje dzieci, gwałci żonę i chodzi w niedzielę do kościoła? Ja swoją granicę wyznaczyłem jasno: Jeśli nikomu nie dzieje się krzywda, to nie ma powodu, by się wpierdalać.

By kozaczyć trzeba, być kozakiem. Polska kozakiem nie jest i jeśli tak się sprawy będą miały to nie będzie. Bo chyba nie chcesz mi powiedzieć, że wymachiwanie papierowym nożykiem (bo tego nawet szabelką nie można nazwać) przez Kaczyńskiego, to był przejaw siły.

Dlaczego wszędzie trąbią o tolerancji? Bo nam jej brakuje, bo od małego uczą cię, że gej i żyd to jak kurwa i chuj.
Jak tego się oduczymy, to będziemy mogli mówić o zbędnej agitacji.
Jankiel pisze: Allstars w ch... Cały jeden reprezentant, który nie umie zmierzyć 12" od bsb, specjalista od rzucania kostkami i kręcenia o tym filmów, człowiek, który próbował się wcisnąć do repy grając każdą armią po kolei (ale wszystkimi obsysał), kolejny, który cały rok nie grał i ostatni, który zamiast ćwiczyć skilla, to podbudowuje ego politykowaniem na LL. Nie da się wygrać.

Awatar użytkownika
Bałagan
Chuck Norris
Posty: 507

Post autor: Bałagan »

Wyniki
1. Dimitr [ChD] i Maryś [DoCh]
2. Malal i Thomas
3. Maciek [O&G] i Wojtuś [HE]
4. Kumek i Zelig
5. Miechu [DE] i Gromo [Dwarf]
6. MarcinS [SK+DE]
7. Loko [Woch] i Bałagan [VC]
8. Gniewko [Bretka] i Wilczy [Lizaki]

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

Marys pisze:By kozaczyć trzeba, być kozakiem. Polska kozakiem nie jest i jeśli tak się sprawy będą miały to nie będzie. Bo chyba nie chcesz mi powiedzieć, że wymachiwanie papierowym nożykiem (bo tego nawet szabelką nie można nazwać) przez Kaczyńskiego, to był przejaw siły.
niedawno spotkałem sie z tym stwierdzeniem.mielismy przynajmniej to ze gosc sie staral. pamietaj jakie mial media, i dopiero po smierci te same media robily z niego swietego. obecnie tyramy wszystkim gale na kolanach i to nawet tym ktorzy sa od nas słabsi. i tez nic z tego nie mamy.

obecna sytuacja geopolityczna wynika conajmniej od czasów rewolucji pazdziernikowej.

izrael nie respektuje prawa miedzynarodowego, sami natomiast domagaja sie szczegolnego poszanowania i sa tak naprawde nietykalni.
Marys pisze:Ale co ma do tego bycie pedałem?
kurde stary , manify i ci co w nich idą nie mają nic wspolnego z homsiami. normalny gej siedzi w domu z chłopakiem, jak chce to ida po ulicy za reke, ja do tego nic nie mam. naprawde. taki gej nie ma nic wspolnego z etatowcem na manifie.
Marys pisze: Dlaczego wszędzie trąbią o tolerancji? Bo nam jej brakuje, bo od małego uczą cię, że gej i żyd to jak kurwa i chuj.
Jak tego się oduczymy, to będziemy mogli mówić o zbędnej agitacji.
właśnie nie marys . wszedzie ucza że wszystko , powtarzam wszystko trzeba szanowac. meczy mnie ta rozmowa.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
Marys
Masakrator
Posty: 2089
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Marys »

Ja tej świętości w mediach nie widzę. W naszej kulturze przyjęło się, że źle o zmarłym się nie mówi. Nie ma sensu opluwać zmarłego, skoro tylu żywych zostało. To że go media nie maltretują wynika z tego, że jest martwy.

Tak Izrael jest nietykalny, powiedzmy to wszystkim tym, którzy zginęli w zamachach bombowych w swoim-nieswoim kraju.
A co mnie Polaka interesuje, że Izrael jest tykalny, nietykalny. Widzę u ciebie lekką mentalność Kaliego. Nam zarzucasz, że nie potrafimy się ustawić, a Izraelowi, że potrafi. A czemu Cię nie bulwersują USA, Anglia, Rosja? Oni też mają wyjebane na wszystkich i wszystko.

Dlaczego manify Ci przeszkadzają? Czy oni robią Ci krzywdę? Czy wykrzykują zakazane prawem treści? Po co ta nadgorliwość? Dlaczego nie oburzasz się na widok manifestacji MWP? To faszyści. A to już jest szkodliwe.

Wszędzie uczą? To znaczy gdzie? To skąd pedał i żyd są określeniami obraźliwymi? Ogarnij się. I co jest złego w tym, że trzeba szanować inność wysnań, odmienność poglądów, i to kto kogo i gdzie zapina? Może od razu jebnijmy wszystko w kąt, walniemy sobie po tatuażu 88 na czole i rozkurwimy wszystkich "innych"? Tylko tak się składa, że z ciebie żaden aryjczyk, tak jak i ze mnie.
Jankiel pisze: Allstars w ch... Cały jeden reprezentant, który nie umie zmierzyć 12" od bsb, specjalista od rzucania kostkami i kręcenia o tym filmów, człowiek, który próbował się wcisnąć do repy grając każdą armią po kolei (ale wszystkimi obsysał), kolejny, który cały rok nie grał i ostatni, który zamiast ćwiczyć skilla, to podbudowuje ego politykowaniem na LL. Nie da się wygrać.

Awatar użytkownika
Marys
Masakrator
Posty: 2089
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Marys »

W osobnym poście bo nie na tremat :P
Czemu nie ma Janiszka? Grał w parze z Marcinsem. Graliśmy z nimi pierwszą bitwę.
Jankiel pisze: Allstars w ch... Cały jeden reprezentant, który nie umie zmierzyć 12" od bsb, specjalista od rzucania kostkami i kręcenia o tym filmów, człowiek, który próbował się wcisnąć do repy grając każdą armią po kolei (ale wszystkimi obsysał), kolejny, który cały rok nie grał i ostatni, który zamiast ćwiczyć skilla, to podbudowuje ego politykowaniem na LL. Nie da się wygrać.

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

mialem juz nie odpisywac ale zaczynasz przypisywac mi poglady ktorych nie podzielam. nie podoba mi sie to bo zle interpretujesz to co mowie albo to przeinaczasz.

kraje
Marys pisze:Tak Izrael jest nietykalny, powiedzmy to wszystkim tym, którzy zginęli w zamachach bombowych w swoim-nieswoim kraju.
nie znam sie na tym konfkikcie. tam nie bedzie pokoju , dla mnie mozna by tam jebnac atom, jako że jestem antysemitą. ( nie mylic z niechęcią tylko do żydów). czy to że jak restaurator w kazimierzu zwrocil uwage zeby kierowca zydowskiej wycieczki zgasil silnik autokaru bo mu spalinami klietnow przegania dostal wpierdol, wynika z tego że żyją oni w ciąglym strachu? albo jak ochroniarze wycieczki z izraela legitymują polaków w oswiecimiu tez wynika z ucisku? nie chce sie rozdrabniac na przyklady bo są żenujące. jesli podejdziesz pod sciane placzu bez mycki to mozesz dostac wpierdol. zydzi w kosciolach czesto nie sciagaja czapek pomimo napominań. dotknij go to zobaczysz co sie stanie.
Marys pisze:Ja tej świętości w mediach nie widzę. W naszej kulturze przyjęło się, że źle o zmarłym się nie mówi. Nie ma sensu opluwać zmarłego, skoro tylu żywych zostało. To że go media nie maltretują wynika z tego, że jest martwy.
jakby tak bylo nie mowilo by sie o stalinie , hitlerze, czauczesku , wogole historia stala by w miejscu. wiec est to słąby argument.
Marys pisze:A co mnie Polaka interesuje, że Izrael jest tykalny, nietykalny. Widzę u ciebie lekką mentalność Kaliego. Nam zarzucasz, że nie potrafimy się ustawić, a Izraelowi, że potrafi. A czemu Cię nie bulwersują USA, Anglia, Rosja? Oni też mają wyjebane na wszystkich i wszystko.
loko pisze:prawda jest taka że każdy rozsądny kraj powtarza pierdoły o altruizmie a tak naprawde robi swoje i dla siebie. tylko my sie przejmujemy tym co inni powiedza o nas a to jest przejaw słabości.
dlatego nie chce mi sie z toba juz gadac na ten temat. rozmowa jest jałowa.

z podrowieniami.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
Marys
Masakrator
Posty: 2089
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Marys »

Uuu powiało chłodem.
Jeśli zarzucasz mi przypisywanie Ci czegoś to może poprzesz to cytatem. Bo ja niczego takiego nie zauważyłem w moich wypowiedziach.

Porównywanie Kaczyńskiego do Stalina nie jest jałowe :D

Twój problem jest taki, że chcesz mnie nawracać zamiast pogadać. A ja mam w dupie, jesteś antysemitą to bądź. Argumenty o pobiciach są mocne na tle moich? Bo przecież kibole Śląska nie pobili kiboli z Poznania za to że lali na herb WKS-u. Ale to pewnie też byli żydzi.
Tylko po co się spinasz i unosisz, czy ja byłem niemiły, nieprzyjemny, nielogiczny? Nie potrafisz jasno i jednoznacznie wyrazić swojego stanowiska, to nie miej pretensji do mnie.

Marys pisze:A co mnie Polaka interesuje, że Izrael jest tykalny, nietykalny. Widzę u ciebie lekką mentalność Kaliego. Nam zarzucasz, że nie potrafimy się ustawić, a Izraelowi, że potrafi. A czemu Cię nie bulwersują USA, Anglia, Rosja? Oni też mają wyjebane na wszystkich i wszystko.
loko pisze:prawda jest taka że każdy rozsądny kraj powtarza pierdoły o altruizmie a tak naprawde robi swoje i dla siebie. tylko my sie przejmujemy tym co inni powiedza o nas a to jest przejaw słabości.
Wiesz ja zajęcia z logiki dawno miałem, więc może nie ogarniam, ale co chciałeś udowodnić tymi cytatami? Czym się różni Izrael, od ROZSĄDNYCH Rosji i USA?

Definicja ze Słownika Języka Polskiego:
antysemityzm - nienawiść, uprzedzenie i wrogość wobec narodu żydowskiego, związana z nietolerancją i rasizmem.

Mam nie mylić z czym? Bo się lekko pogubiłem. :D

Specjalnie dla ciebie na turnieje przychodzić będę w mycce. I będę opowiadał o równouprawnieniu i tolerancji, będzie ubaw po pachy :D Nie mogę przecież zadać kłamu teorii, że WSZĘDZIE wałkują tolerancję. Na turniejach też będziemy :D
Jankiel pisze: Allstars w ch... Cały jeden reprezentant, który nie umie zmierzyć 12" od bsb, specjalista od rzucania kostkami i kręcenia o tym filmów, człowiek, który próbował się wcisnąć do repy grając każdą armią po kolei (ale wszystkimi obsysał), kolejny, który cały rok nie grał i ostatni, który zamiast ćwiczyć skilla, to podbudowuje ego politykowaniem na LL. Nie da się wygrać.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

taaak a ja się na czarno umaluję...



...jednak nie, są pewne granice:D
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

jak ja moglem taką fajną dyskuję ominąc ;)

niestety za pozno na trollololowanie...

EDIT:
A jednak, Dmtrj, jak zwykle niezawodny.

Nie musisz się malować :*

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

marys marys... chłodem? czemu? po prostu chce konczyc rozmowe.

czy ludy semickie to tylko żydzi?
Marys pisze:kibole Śląska nie pobili kiboli z Poznania
kibole to kibole. widocznie tych ze slaska bylo wiecej. chesz robic analize motywacji kibola? akurat dla tych pretekstem bylo zydwstwo. innym razem bedzie cos innego. marys nie dawaj takich argumentow bo sa idiotyczne a mi nie chce sie ich komentowac. a jak nie skomentuje to sie okaze ze pewnie dlatego ze masz racje.
Marys pisze:Tylko po co się spinasz i unosisz
gdzie? nie wiedzialem ze jestes az tak delikatny. najwyzej rozczarowuje mnie czasem twoj opór na fakty.


ja logiki na studiach nie mialem moze wiec moze to byl za duzy skrót , wiec teraz opatrze go komentarzem. specjalnie dla ciebie :*
to chciałem udowodnic ze kraje te robia co chca a jednoczesnie propaguja niesłychany szacunek i poszanowanie dla innych. i tego poszanowania oczekuja dla swoich działan. nie miałbym nic przeciwko jakby polska dołączyła do tych zimnych skurczybykow, potem sie bede martwil co zrobic zebysmy z tym nie przegieli. blizsza koszula cialu. mozesz to nazywac moralnoscia kalego. a moze ty naprawde wierzysz ze inne kraje chca zeby bylo u nas dobrze? prosze cie. na pewno nie jesli mialyby do tego dokladac.
Marys pisze: A czemu Cię nie bulwersują USA, Anglia, Rosja? Oni też mają wyjebane na wszystkich i wszystko.
tak tylko ze nie krzycza na kazdym kroku a juz nie daj Boze jak ktos im powie NIE, ze jest antysemita (nawet to okreslenie zawlaszczyli tylko dla siebie).

nie chce cie nawracac bo to naruszaloby zasady forum. prezentuje swoje zdanie. pozatym wiara w to ze moglbym cie przegadac to porywanie sie z motyka na słońce. pisanie to twoja praca dlatego moje posty jesli chodzi o styl wygladaja hmm, groteskowo?
Marys pisze:I będę opowiadał o równouprawnieniu i tolerancji, będzie ubaw po pachy :D Nie mogę przecież zadać kłamu teorii, że WSZĘDZIE wałkują tolerancję. Na turniejach też będziemy :D
mam wrazenie ze takimi tekstami troszke mnie podpuszczasz.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

MOrrok, masz swoją szanse:)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Marys
Masakrator
Posty: 2089
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Marys »

Argument z kibicami był przykładem, że debili pełno wszędzie, bez względu na wyznanie czy narodowość. Był kontrargumentem na, według mnie chybione argumenty, o zachowaniu jednostek.

Z Twoich wcześniejszych wypowiedzi nie wynikała chęć, by Polska dołączyła do cwanych. Teraz to ma sens.

Co do ludów semickich, myślałem, że przynajmniej Achlamu lub Moabici unikną Twego gniewu. Stąd sprowadzenie do potocznego określenia Żydów.

Masz rację troszkę Cię podpuszczam. Po prostu myślałem, że podasz mi argumenty, które zracjonalizują antysemityzm u Polaka w wieku 20-30 lat. Albo jestem zbyt zamknięty, albo takowe się nie pojawiły. Nie zależy mi na przegadaniu, tylko poznaniu argumentów i punktu widzenia rozmówcy.

Co do stylu i formy wypowiedzi, pomijając pewne uszczerbki grzecznościowe, specjalnych zarzutów nie mam. Ponieważ całość dysputy wywiodła się z rozważań na temat dysleksji, to skłonny jestem przyznać, że ta rozmowa (w formie) jest całkiem przyjemna :D
Jankiel pisze: Allstars w ch... Cały jeden reprezentant, który nie umie zmierzyć 12" od bsb, specjalista od rzucania kostkami i kręcenia o tym filmów, człowiek, który próbował się wcisnąć do repy grając każdą armią po kolei (ale wszystkimi obsysał), kolejny, który cały rok nie grał i ostatni, który zamiast ćwiczyć skilla, to podbudowuje ego politykowaniem na LL. Nie da się wygrać.

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

tylko ze kazdego kibica mozna pojechac i kazda gazeta tak robi.twoja pewnie tez. ide spac. moze wiecej bedzie mi sie chcialo jutro napisac.

pytalem sie juz w ktorej to robisz?

ed a tak btw na spanie , wiesz co szwedzi powiedzieli statkowi z zydami ktorego nie chcieli wpusci co siebie jak ci uciekali z europy? (ten sam co sie odbił do usa) powiedzieli ze ich nie wpuszcza bo nie chca miec antysemityzmu u siebie.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
Marys
Masakrator
Posty: 2089
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Marys »

Powiedzieli to po tym jak sprzedali broń Hitlerowi czy przed?
Miłej nocy.

"to" robię w różnych miejscach ale nie w gazecie :P

W gazecie nie od pisania jestem, tylko od opierdalania i poprawiania innych.
Jankiel pisze: Allstars w ch... Cały jeden reprezentant, który nie umie zmierzyć 12" od bsb, specjalista od rzucania kostkami i kręcenia o tym filmów, człowiek, który próbował się wcisnąć do repy grając każdą armią po kolei (ale wszystkimi obsysał), kolejny, który cały rok nie grał i ostatni, który zamiast ćwiczyć skilla, to podbudowuje ego politykowaniem na LL. Nie da się wygrać.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

a lubisz "to" robić?
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Marys
Masakrator
Posty: 2089
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Marys »

Klikam na fejsie "lubie to"
Jankiel pisze: Allstars w ch... Cały jeden reprezentant, który nie umie zmierzyć 12" od bsb, specjalista od rzucania kostkami i kręcenia o tym filmów, człowiek, który próbował się wcisnąć do repy grając każdą armią po kolei (ale wszystkimi obsysał), kolejny, który cały rok nie grał i ostatni, który zamiast ćwiczyć skilla, to podbudowuje ego politykowaniem na LL. Nie da się wygrać.

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

Żadnego flejmu?

Już chciałem iść po popcorn i trochę poprowokować ;)

Maryś goli pejsy, o!

Awatar użytkownika
Marys
Masakrator
Posty: 2089
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Marys »

i jaja
Jankiel pisze: Allstars w ch... Cały jeden reprezentant, który nie umie zmierzyć 12" od bsb, specjalista od rzucania kostkami i kręcenia o tym filmów, człowiek, który próbował się wcisnąć do repy grając każdą armią po kolei (ale wszystkimi obsysał), kolejny, który cały rok nie grał i ostatni, który zamiast ćwiczyć skilla, to podbudowuje ego politykowaniem na LL. Nie da się wygrać.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

eee tam...tu to się nic nie dzieje:)

patrz co sie w temacie Nowych Tk dzieje
Kalesoner pisze:
Golonka pisze: Kalesoner ten Post nie miał cię obrazić, po prostu wyrażam opinie.
Spoko, ja nawet nie wiem kim Ty jesteś.
Golonka pisze:Eee... bolało bardziej jak powiedziala to moja mama :)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

ODPOWIEDZ