Szybkie pytania

Jak "to" się robi? Tutaj uzyskasz odpowiedź.

Moderatorzy: Ziemko, Arbiter Elegancji

ODPOWIEDZ

wertex
Chuck Norris
Posty: 359

Post autor: wertex »

A może blood red + drybrush fiery orange?
EAT SLEEP CONQUER REPEAT

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

niee wtedy przypomina slayera. Nad brązami się zastanawiam... tak żeby wyjść od brązu zmieszanego z blood redem
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

dexterzg
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 134
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: dexterzg »

zależy jaki rudy chcesz uzyskać. ja zrobilem baze macharius solar orange a pozniej rozjasnienia zoltym.

Awatar użytkownika
Motorek
Mudżahedin
Posty: 339
Lokalizacja: Warszawa/Kraków

Post autor: Motorek »

Ja wychodzę od scab red z brązem/czarnym potem dodaje pomarańczowego do czystego pomarańczowego.
Bene mori praestat, quam trpiter vvere

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8173
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

smiejagreg pisze:Może ktoś poda jakiś zamiennik burnished golda innej firmy. Ta farbka totalnie mnie wk...wia :evil: . Mam wrażenie, że w ogóle nie kryje, jak rozcieńczę to muszę położyć chyba 10 w-w, jak nie rozcieńczę, to zalepia wszystko. Jebać burnished golda :evil: :twisted: :!: :!: :!:
może shining gold + mithril silver ?
Obrazek

Awatar użytkownika
jurak
Kradziej
Posty: 952
Lokalizacja: kato szybki szpiiiii.....

Post autor: jurak »

Booxi pisze:Jak namalować rudą brodę !!
snikebite + pomaranczowy
zacny mix ;)

W sumie Rasti ma racje bo prędzej czy później i tak każdy pędzelek będzie łysy, jednak imo cytadelowe są całkiem nieźle i ja z nich właśnie jestem najbardziej zadowolony. Nawet kiedyś się pokusiłem o pędzle jakiegoś Wesson & cośtam (czy jakoś tak podobnie ) z włosia jakiegoś milukiego zwierzaczka, to tygodnia nie wytrzymał :/
cytadelowe pędzelki są bardzo przyzwoite, co do w&n to ja mam mojego już 1,5 roku i dalej się świetnie trzyma.
do wszystkiego trzeba dorosnąć, niestety.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

jurak pisze:
Booxi pisze:Jak namalować rudą brodę !!
snikebite + pomaranczowy
zacny mix ;)

W sumie Rasti ma racje bo prędzej czy później i tak każdy pędzelek będzie łysy, jednak imo cytadelowe są całkiem nieźle i ja z nich właśnie jestem najbardziej zadowolony. Nawet kiedyś się pokusiłem o pędzle jakiegoś Wesson & cośtam (czy jakoś tak podobnie ) z włosia jakiegoś milukiego zwierzaczka, to tygodnia nie wytrzymał :/
cytadelowe pędzelki są bardzo przyzwoite, co do w&n to ja mam mojego już 1,5 roku i dalej się świetnie trzyma.
do wszystkiego trzeba dorosnąć, niestety.
Słyszysz, Booxi, szczylu jeden :?: :wink: :D :D :D :D .

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

No niestety, kiedyś dorosnę do pędzelków i nie będę sobie nimi podmalowywał zadrapań wokół klamek przy samochodzie :/

Ps. Bardzo wszystkim dziękuję za pomoc przy rudej brodzie!!
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Awatar użytkownika
jurak
Kradziej
Posty: 952
Lokalizacja: kato szybki szpiiiii.....

Post autor: jurak »

Słyszysz, Booxi, szczylu jeden .
nie no, bez przesady :)
dostrzeże różnicę, kwestia czasu :)

Awatar użytkownika
LuciusII
Oszukista
Posty: 868
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: LuciusII »

Czy spleśniała farba traci swoje właściwości. Kupiłem ostatnio farby w tym wahs Badab Black który wali pleśnią.
Co wpływa na to że farby pleśnieją i jak temu przeciwdziałać?
Kalesoner pisze:Orki i gobliny są częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro. :wink:

Awatar użytkownika
Matijjos
Wodzirej
Posty: 744

Post autor: Matijjos »

jak nie widać pleśni, tylko śmierdzi, to to chyba nie jest pleśń. Mój delvan mud śmierdzi np. zgniłymi orzeszkami, a mimo to jest świetny. Te washe to chyba tak mają :P. Spróbuj na jakimś figsie, ale nie wydaje mi się, żeby smrodek ci coś przeszkodził. W sumie to nie wiem nawet co w tej farbce może zapleśnieć- sama chemia :D
Ostatnio zmieniony 9 maja 2011, o 14:36 przez Matijjos, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Barto
Wałkarz
Posty: 80
Lokalizacja: Warszawa/Rembertów

Post autor: Barto »

Może ktoś polecić jakąś dobrą bejcę ? Bo się za bardzo nie orientuje a są różne rodzaje (wodna, nirto itp.) ?
Kolor brąz/orzech/cedr/whatever.

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8173
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Barto pisze:Może ktoś polecić jakąś dobrą bejcę ? Bo się za bardzo nie orientuje a są różne rodzaje (wodna, nirto itp.) ?
Kolor brąz/orzech/cedr/whatever.
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... 30&start=0
Obrazek

Awatar użytkownika
Motorek
Mudżahedin
Posty: 339
Lokalizacja: Warszawa/Kraków

Post autor: Motorek »

Matijjos pisze:jak nie widać pleśni, tylko śmierdzi, to to chyba nie jest pleśń. Mój delvan mud śmierdzi np. zgniłymi orzeszkami, a mimo to jest świetny. Te washe to chyba tak mają :P. Spróbuj na jakimś figsie, ale nie wydaje mi się, żeby smrodek ci coś przeszkodził. W sumie to nie wiem nawet co w tej farbce może zapleśnieć- sama hemia :D

Tak jak w większości żarcia dostępnego w markecie. A to pleśnieje ;)
Bene mori praestat, quam trpiter vvere

Awatar użytkownika
gerald_tarrant
Masakrator
Posty: 2630
Lokalizacja: Liverpool/Wrocław

Post autor: gerald_tarrant »

Matijjos pisze:jak nie widać pleśni, tylko śmierdzi, to to chyba nie jest pleśń. Mój delvan mud śmierdzi np. zgniłymi orzeszkami, a mimo to jest świetny. Te washe to chyba tak mają :P. Spróbuj na jakimś figsie, ale nie wydaje mi się, żeby smrodek ci coś przeszkodził. W sumie to nie wiem nawet co w tej farbce może zapleśnieć- sama hemia :D
#-o #-o #-o

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

moje washe też śmierdzą także luzik... a za tą CHEMIĘ... to po łbie powinieneś dostać :P
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Awatar użytkownika
Matijjos
Wodzirej
Posty: 744

Post autor: Matijjos »

jak piszę szybko na klawiaturze to czasami literki gubię :P. Sorry :roll:

Awatar użytkownika
Ghoul
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 40

Post autor: Ghoul »

Szybkie pytanko. Najprosztę NMM? Macie jakiś zgrany tutorial? :)

Awatar użytkownika
Samael
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Pomiechówek

Post autor: Samael »

Żal...jest coś takiego jak opcja szukaj...

http://www.cytadela.pl/modules.php?name ... le&sid=742
"JOIN OR DIE"

ODPOWIEDZ