Co kupic - czyli rozterki krótkobrodych

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Re: Co kupic - czyli rozterki krótkobrodych

Post autor: Smh »

to mam kolejny powód do narzekań dla 'starych wyjadaczy'

nie dość, że GW podniesie ceny to zamieni metale żywicą... ;)
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

Po raz kolejny powtórzę: NIE PRZESZKADZA MI MATERIAŁ Z JAKIEGO SĄ ZROBIONE NOWE KRASNOLUDY, ALE ICH RZEŹBA !! mi figurki z żywicy/gsu/plastiku/kałczuku/gumy/drewna nie będą przeszkadzały. Byle by wyglądały przyzwoicie i trzymały klimat jaki został krasnoludom nadany dawno temu.
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

GW podniesie ceny na każdy batalion WFB o 10 funciaków, AB o 3 funty a co do reszty to nie wiem... Na szczęście (i mam nadzieję), że tylko na okres letni.
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

cahir pisze:GW podniesie ceny na każdy batalion WFB o 10 funciaków, AB o 3 funty a co do reszty to nie wiem... Na szczęście (i mam nadzieję), że tylko na okres letni.
podwyżka cen jest na stałe... ponoć nowe TK wyszły już w nowej cenie... batalion w cenie ~300... great
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

No to super. #-o
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Post autor: Jacobs »

nie ogarniam marketingu GW
Czy dzieciaki w Anglii są naprawdę tak bogate Oo ?
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Kolejny sposób, żeby wysępić kasę od graczy/hobbystów. Nawet ja tak fajek nie sępię jak oni kasy. :roll:

Mają dla nas odlać w żywicy:
84-60 DWARF LORD WITH HAMMER & SHIELD £9.50
84-61 DWARF RUNELORD WITH GREAT WEAPON £9.50
To jest już ze zmienioną ceną.
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

umm... oba modele są śmieszne.. szczególnie ten runek który trzyma kurde pieczątkę nad głową :/
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

sławny
Pseudoklimaciarz
Posty: 23
Lokalizacja: okolice CK

Post autor: sławny »

i jeszcze to
84-40 THOREK IRONBROW £36.00
84-41 DWARF GYROCOPTER £23.00
84-42 DWARF BOLT THROWER £23.00
zywiczny bolec pomysl nie glupi ale kowadlo to jakas masakra
KGB Kieł

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

zrozumcie, że docelowo KAŻDY model metalowy będzie zastąpiony żywicą lub plastikiem - taka polityka
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Żyros tym bardziej - skrzydełka będą się ładnie łamać.
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

śmieszne to podnoszenie cen... Mantic będzie mieć większe pole do popisu poprostu .
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

Booxi pisze:śmieszne to podnoszenie cen... Mantic będzie mieć większe pole do popisu poprostu .
niech podnoszą, zdają sobie sprawę, że ludzie i tak będą kupować

a Mantic niby taka świetna alternatywa a na forum może z 3 osoby mają krasie od nich i to też w małej ilości (no ale się tym nie chwalą ;))

GW zarabia najwięcej na "nowych graczach" 12-14 lat... a nowy gracz jak przyjdzie do sklepu to wisi mu jakie były ceny figsów x lat temu... on kupuje teraz, jest zaczarowany bitewniakiem więc kupi... tak się kręci i kręcić się będzie :)
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Booxi pisze:śmieszne to podnoszenie cen... Mantic będzie mieć większe pole do popisu poprostu .
Ta, szczególnie że Mantic też coraz bardziej ceny podnosi :roll:
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Post autor: Jacobs »

Arbiter Elegancji pisze:
Booxi pisze:śmieszne to podnoszenie cen... Mantic będzie mieć większe pole do popisu poprostu .
Ta, szczególnie że Mantic też coraz bardziej ceny podnosi :roll:
Narazie tylko Orki ale z tego powodu ze są naprawde duze.
Smh pisze:a Mantic niby taka świetna alternatywa a na forum może z 3 osoby mają krasie od nich i to też w małej ilości (no ale się tym nie chwalą )
Skoro się nie chwala to skąd wiesz ile osób ma od nich figsy ?
Ja już dawno zamówiłem u nich 60 wojków i dobrze mi sie sprawdzaja. A na pewno są lepsi niz Wojkowie z GW.
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Abaddon pisze: Narazie tylko Orki ale z tego powodu ze są naprawde duze.
Nie widziałem pudelek z orkami, jeśli jest więcej ramek to zwracam honor, a jeśli ramek w pudelku jest tyle samo a cena wyższa to znaczy że podnieśli ceny bo tak im się podoba. Bo w bzdury że trzeba podnieść ceny bo zużywa się więcej plastiku na ramce orków niż np. ghuli to ja już od dawna nie wierzę.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3079

Post autor: Morsereg »

Booxi pisze:umm... oba modele są śmieszne.. szczególnie ten runek który trzyma kurde pieczątkę nad głową :/
zapodaj jakiegos linka.
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
Gremli
Mudżahedin
Posty: 328

Post autor: Gremli »

prawdopodobnie chodzi o ten model:

Obrazek

Miałem podobne podejście do póki nie miałem modelu w rękach. Dosyć niefortunnie go ujęli na niektórych zdjęciach. W rzeczywistości jest to całkiem przyzwoity model. Ale oczywiście dla niektórych to zbyt nowy model i jest z góry skazany na porażkę.
Ja tu tylko sprzątam.

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

Abaddon pisze:
Smh pisze:a Mantic niby taka świetna alternatywa a na forum może z 3 osoby mają krasie od nich i to też w małej ilości (no ale się tym nie chwalą )
Skoro się nie chwala to skąd wiesz ile osób ma od nich figsy ?
Ja już dawno zamówiłem u nich 60 wojków i dobrze mi sie sprawdzaja. A na pewno są lepsi niz Wojkowie z GW.
tam miało być 'albo' zamiast 'ale'

więc chwalcie się, bo jak ludzie zobaczą jak wyglądają regimenty mantica to może się skuszą, a tak dylemat dziewicy - i chcę i się boję :P
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

nie wiedziałem, że dziewice maja takie problemy. a co do poprzedniej wypowiedzi - a gucio! podoba mi się ten model bo ma fajnie wyrzeźbione ciało, mordę i brodę, ale niszczy wszystko ta pieczątka tyle ode mnie.
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

ODPOWIEDZ