rozpiski elfów VIII ed.

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

Zablokowany
Awatar użytkownika
Szymon
Kretozord
Posty: 1685
Lokalizacja: Zabrze

Re: rozpiski elfów VIII ed.

Post autor: Szymon »

Andrzej pisze:Arcy high, mały metal 8)

Tak to jest jak się człowiek spina, ciśnienie rośnie, rośnie, a potem jak nie walnie!, to czasem trzeba nawet okna otwierać :wink:
Dużo osób gra tak
Ja teraz testuje Arcy z Fire i mali magowie z HM
Kocitz pisze:Aha i nie jedziemy jakimkolwiek wehikułem z którym miał coś wspólnego: Solo, jego rodzina, jego przyjaciele/znajomi, jego najbliższe otoczenie [w tym SS] czy jakakolwiek osoba mająca styczność z Kiełbasą :lol:

Awatar użytkownika
syrius
Chuck Norris
Posty: 572
Lokalizacja: Bastion

Post autor: syrius »

Arcy z fire jest zły. Wybucha zabijając 8 maruderów :evil:

Awatar użytkownika
Havelock
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Havelock »

ja fire na dużym magu widzę tylko na hordowe armie, bo przeciwko innym HE albo DE nie ma za bardzo zastosowań (może oprócz hydry), do tego dochodzi słaby (jak na możliwości HE) bonus +d3 do casta
Ludvik pisze:Wystawianie np. Black Knightów jako Blood Knightów uważam za osobistą obrazę

Awatar użytkownika
Szymon
Kretozord
Posty: 1685
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Szymon »

Havelock pisze:ja fire na dużym magu widzę tylko na hordowe armie, bo przeciwko innym HE albo DE nie ma za bardzo zastosowań (może oprócz hydry), do tego dochodzi słaby (jak na możliwości HE) bonus +d3 do casta
A jaką myślisz mam rozpiskę xD 3x horda
Fire jest zajebisty pozwala walczyć prawie z każdym przeciwnikiem.
HE-pociski w WL,ściana,mieczyk.
DE-pociski,ściana,mieczyk
:D
Kocitz pisze:Aha i nie jedziemy jakimkolwiek wehikułem z którym miał coś wspólnego: Solo, jego rodzina, jego przyjaciele/znajomi, jego najbliższe otoczenie [w tym SS] czy jakakolwiek osoba mająca styczność z Kiełbasą :lol:

Awatar użytkownika
Lucyfer
Chuck Norris
Posty: 382

Post autor: Lucyfer »

Archmage @ 335.0 Pts
General; Magic Level 4
- nad lorem się jeszcze zastanawiam
Talisman of Preservation
Trickster's Pendant


Noble @ 168.0 Pts
Great Weapon; Battle Standard;Armour of Caledor; Guardian Phoenix


18 White Lions @ 350.0 Pts
Great Weapon; Heavy Armour; Lion Pelt; Standard; Musician; Lion Standard
Guardian
Ruby Ring of Ruin


14 Phoenix Guard @ 265.0 Pts
Halberd; Heavy Armour; Standard; Musician; Keeper of the Flame; Banner of Arcane Protection


15 Archers @ 195.0 Pts
Longbow; Light Armour; Standard Bearer; Musician


15 Archers @ 180.0 Pts
Longbow; Standard; Musician


Archerzy się nawet dobrze biją...

Models in Army: 60
Total Army Cost: 1493.0
Obrazek

Krzysiek_312
Oszukista
Posty: 780
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: Krzysiek_312 »

Warkille pisze: Archerzy się nawet dobrze biją...
:lol2: Oj to chyba zbyt odważne stwierdzenie :P Ja bym dał SM zamiast PG, ale głównie dlatego, że bardzo lubię te modele :D tak 6 i 7 z muzykami i dodał chociaż jednego orzełka
Obrazek

chomik
Mudżahedin
Posty: 334
Lokalizacja: Katowice

Post autor: chomik »

możesz coś magicznego dać keeperowi :) akurat masz na coś za 5ptk na niego

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Volondil pisze:
Warkille pisze: Archerzy się nawet dobrze biją...
:lol2: Oj to chyba zbyt odważne stwierdzenie :P Ja bym dał SM zamiast PG, ale głównie dlatego, że bardzo lubię te modele :D tak 6 i 7 z muzykami i dodał chociaż jednego orzełka
Pozdro poćwicz, łucznicy HE to najlepiej bijący się corowy oddział strzelecki w wfb :)
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Szwentas
Masakrator
Posty: 2200
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Szwentas »

Andrzej pisze:
Volondil pisze:
Warkille pisze: Archerzy się nawet dobrze biją...
:lol2: Oj to chyba zbyt odważne stwierdzenie :P Ja bym dał SM zamiast PG, ale głównie dlatego, że bardzo lubię te modele :D tak 6 i 7 z muzykami i dodał chociaż jednego orzełka
Pozdro poćwicz, łucznicy HE to najlepiej bijący się corowy oddział strzelecki w wfb :)
Pozdro poćwicz LSG biją sie o niebo lepiej:P
Obrazek

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Pozdro poćwicz LSG sucks :)

Poza tym za 27 LSG masz 30 łuków, bije się to podobnie, a łucznicy lepiej strzelają i są tańsi, więc jest ich więcej :)
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

diuk
Falubaz
Posty: 1487

Post autor: diuk »

Andrzej pisze:Pozdro poćwicz, łucznicy HE to najlepiej bijący się corowy oddział strzelecki w wfb :)
No prosta sprawa. Właśnie dzisiaj grałem bitewkę i rzuciłem Brzytwę na małą dziesiątkę, którzy zrobili miazgę z kawalerii z WS5, I4 i 3 Ataki z siła 7 w pierwszej turze (to była ta wampirza kawaleria), jakieś 500 punktów dla mnie w jednym combacie.

Po prostu 4+ na trafienie z przerzutem + siła 8 i bye bye Armour Save na 2+, Bye bye i maska :)
Szukam: zamienników do Silver Helmsów

Kontakt PM

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Taa, sam nie wiem, ile bitew wygrałem dzięki brzytwie na łukach :)
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Lucyfer
Chuck Norris
Posty: 382

Post autor: Lucyfer »

Jakiego brać lora? Może Fire lub High Magic
Obrazek

diuk
Falubaz
Posty: 1487

Post autor: diuk »

Daj im High Lore i właduj Banner of Sorcery. Zamień PG na White Lionów. Jakieś magiczne/ogniste ataki by się też przydały, chyba że wierzysz w Ruby Ring.
Szukam: zamienników do Silver Helmsów

Kontakt PM

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

Taa, sam nie wiem, ile bitew wygrałem dzięki brzytwie na łukach :)
a ja raptem raz ją rzucałem, żeby zabić pegazy :P
a pitki to nawet ani razu ;)
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Relosu
Kretozord
Posty: 1869

Post autor: Relosu »

ja pitke rzucilem raz w samotnego cowboja bretonskiego i tak wessalo na 6 xD Brzytwa fajna ale nie robila umnie jeszcze jakiegos gamebreak choc moze dlatego ze na magie nie stawiam.
Gniewko pisze:
Zarost zarostem, ale kolory inne - u mnie kudły jednolicie czarne, u Jagala ciemny łeb, a zarost (tu cytując Kubę) "z jakimiś idiotycznymi rudawymi akcentami", co w połączeniu z niebieskimi oczami jest bzdurne i podniecające zarazem.

Awatar użytkownika
Mortipher
"Nie po to jadę"
Posty: 350
Lokalizacja: Będzin / Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Mortipher »

Semi pisze:wlasciwie jak to dzial w cc? horda na horde powiedzmy, to deklaruje 5 atakow w tych co sie stykaja z championem czyli w sumie 16A z rerollami a reszta bez czy inaczej?
chodzi o przedmiot The Other Trickster's Shard - to znaczy że te 16 ataków powoduje przymusowe przerzucanie wardów? Czy tylko te pierwsze 5 bo spotkałem sie z taka właśnie opinią i zgłupiałem.
Przepraszam za wykopalisko i offtop

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

16
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

16 to optymistyczna wersja.
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

diuk
Falubaz
Posty: 1487

Post autor: diuk »

Nom, jak jest jeden ciołek z wardem to stykają się z nim 3 podstawki, czyli jeśli w hordzie w 3 szeregi (nie naruszone :D) to już tylko 9, (a właściwe to aż, bo po jednej rundzie CC będzie mniej :( )

Poza tym - nie ma innej interpretacji - ten przedmiot mówi, że ataki w modele, któe stykają się podstawką z posiadaczem muszą przerzucać Wardy. Nie ma tu mowy o tym jakie ataki i czyje. Ważne jest, że tak długo jak model wroga pozostaje w styku z championem WL tak długo będzei musiał przerzucać wszystkie udany Wardy).
Szukam: zamienników do Silver Helmsów

Kontakt PM

Zablokowany