Modele

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
sarssk
Warzywo
Posty: 18

Re: Modele

Post autor: sarssk »

to nie mantykora tylko bazyliszek. Wystarczy poczytać kilka postów dalej ;)

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

strasznie mi się ten łysol na mantysi podoba, od razu widać że on nurglowy jest.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

O ile gostek na mantysi jest w miarę spoko ( coś małe te skrzydełka u mantysi) to imho nowi sorcerer lords to jakieś kompletne nieporozumienie, zwłaszcza sorcerer lord of tzeenth! No kurna - jakiś królik na ptasich łapach... O ile poprzednia grupa modeli z 7 ed. była wręcz świetna, pokazywała jasny i słuszny kierunek figsów WOCh-u, to obecna grupa jest ich totalnym zaprzeczeniem, no może z małymi wyjątkami - gdzie tu WOCh???? Banda cudaków, szlag by ich trafił :( :( :( .

Awatar użytkownika
Szczur22
Oszukista
Posty: 821
Lokalizacja: "Red Scorpion" Pszczyna

Post autor: Szczur22 »

Właśnie się bawie nową mantysią. Bardzo fajne że można wymieniać sorcerera i lorda, sporo częsci itd. ALE: jeżeli damy gościowi tarczę to już go nie ściągniemy z potwora. Żeby wygodnie (bez szarpania i kombinowania) wymieniać bohaterów musiałem ze skrzydeł uciąć te dolne "rogi"- one blokują ręce herosów. I na żywo mantysia wygląda o wiele lepiej niż na zdjęciach- jest naprawdę dynamiczna.

Awatar użytkownika
MlSlEK
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Łódź

Post autor: MlSlEK »

smiejagreg pisze:sorcerer lords to jakieś kompletne nieporozumienie, zwłaszcza sorcerer lord of tzeenth! No kurna - jakiś królik na ptasich łapach... O ile poprzednia grupa modeli z 7 ed. była wręcz świetna, pokazywała jasny i słuszny kierunek figsów WOCh-u, to obecna grupa jest ich totalnym zaprzeczeniem, no może z małymi wyjątkami - gdzie tu WOCh???? Banda cudaków, szlag by ich trafił :( :( :( .
Kwestia gustu, szkoda podnosić alarm. Akurat czinczowy magus będzie jedynym moim zakupem ze SoM. Jeśli chcesz odsprzedam ci mojego staroedycyjnego.
Obrazek

Awatar użytkownika
Rainhold
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Rainhold »

Cóż... mi również podoba się wyżej wymieniony mag. Powiem nawet, że zdecydowanie bardziej niż jego nowy kolega po fachu.
Given the choice, whether to rule a corrupten, failing empire or to chalange the fate through another throw, a better throw against one's desteny, what wos a king to do?

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Nareszcie jakaś dyskusja nt. nowych figsów :D . Moim jedynym zakupem będzie lord na mantysi. Obecne nowe figsy po prostu nie pasują do mojego wyobrażzenia o WOCH-u - armii dzikusów i zakutych w stal oddziałów, wspomaganych - i owszem - przez różnych magów, ale te nowe modele po prostu do nich nie pasują. Oczywista, że to rzecz gustu :wink: .

Awatar użytkownika
Breslauer
Chuck Norris
Posty: 611
Lokalizacja: Breslau

Post autor: Breslauer »

U mnie to będzie Smok do DE (posadzę na nim Lorda Chaosu) + Chaos Lord Sorcerer - tylko głowę mu zmienię :D

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

je chetnie zamienie noofke undivided prosto z MO na czinczowca piechotnego.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
rudobrody79
Falubaz
Posty: 1344
Lokalizacja: GIŻYCKO

Post autor: rudobrody79 »

moim zdaniem tęczowy mag jest trochę "inny" od tych standardowych, ten drugi w miarę tylko brak mu dynamiki jak na możliwości kreowania GW
smok DE jest jedynym smokiem, ktory mi się podoba jako wierzchowiec do naszego WoCh-u,a manticora najlepsza z głową z rogami.

Awatar użytkownika
Loizok
Falubaz
Posty: 1021
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Loizok »

Ja zakupiłem obu magów chaosu i Manticorę. Muszę powiedzieć, że najlepiej wypada potworek. GW ma u mnie dużego plusa za ilość bitsów w pudełku- fajne jest to, że można skleić dwóch lordów, nie jest tak, że części wystarcza tylko na jednego, ba! po sklejeniu obu zostaje nam trochę bitsów. Wiem, że to reklama, ale tym filmiku sklejam potwora i można zobaczyć jak się prezentuje:
http://www.youtube.com/watch?v=LFhDSvz4 ... r_embedded

Co do magów, to ten w zbroi jest całkiem fajny, zmieniłem mu tylko głowę- wolę hełmy, a ta demoniczna ma moim zdaniem za mało szczegółów. Mag tzenczowy wygląda bardziej jak z armii DoChu, ale kupiłem go jako mniejszego maga, bo z całą pewnością nie wygląda na lorda :)

I pytanko, szukam pomysłu na dysk, macie jakieś ciekawe/odjechane pomysły? Pomalowane podstawki, screamery, klasyczne dyski odpadają, bo już je mam. Myślałem nad czymś skrzydlatym, ale nie wiem czy to przejdzie na turniejach.

Awatar użytkownika
gerald_tarrant
Masakrator
Posty: 2630
Lokalizacja: Liverpool/Wrocław

Post autor: gerald_tarrant »

zrób mega dysk z fulcruma [czy jak to się tam nazywa] ze SoM - taka wielka trąba powietrzna.\sam zastanawiam się nad takim, ale tylko hobbystycznie raczej

Awatar użytkownika
Loizok
Falubaz
Posty: 1021
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Loizok »

Miałem robić z tego, ale zobaczyłem na żywo jakiej to jest wielkości... nie nadaje się na dysk. Podstawkę ma dużo większą od monsterowej, a wysokość ponad 15cm. Szkoda bo sama rzeźba wygląda ładnie.

Awatar użytkownika
Breslauer
Chuck Norris
Posty: 611
Lokalizacja: Breslau

Post autor: Breslauer »

Pytanko o modele Smoczych Ogrów - jakieś propozycje? Uprzedzam, te z GW są dla mnie nie odpowiadające - lekko mówiąc :wink:

Awatar użytkownika
Szczur22
Oszukista
Posty: 821
Lokalizacja: "Red Scorpion" Pszczyna

Post autor: Szczur22 »

Ogry (ironguci) + cold ony. Odpowiednio przyciąć, zamaskować siodło i pasuje jak ulał.

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Szczur22 pisze:Ogry (ironguci) + cold ony. Odpowiednio przyciąć, zamaskować siodło i pasuje jak ulał.
Czy jak ulał to bym polemizował :wink: Cold Ones są trochę zbyt mali do wielkich cielsk Irongutzów :?

Zajrzyj do Galerii Rothanda, chłopak zrobił zajebistą konwersję z Irongutzów i chyba Carnosaurów... ale pewien nie jestem. Na swoim blogu Rothand wrzucił chyba opis tych Dogrów, co i jak, z czego.
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
Szczur22
Oszukista
Posty: 821
Lokalizacja: "Red Scorpion" Pszczyna

Post autor: Szczur22 »


Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Nieeeee no.... Dragon Ogre z siodłem #-o :!: Jeszcze te głowy ciut zbyt duże w porównaniu do reszty modelu.
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
Szczur22
Oszukista
Posty: 821
Lokalizacja: "Red Scorpion" Pszczyna

Post autor: Szczur22 »

Chodzi mi o te modele niżej :P

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

W takim razie warto bylo wrzucić kila fotek bezpośrednio na forum + link
Obrazek
Obrazek

Mnie się średnio podobają, wole konwersje CO+Black orc niż CO+bullsi.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

ODPOWIEDZ