wip beastman

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
Robacek
Mudżahedin
Posty: 207

wip beastman

Post autor: Robacek »

witam 8)
poki za oknem nie ma 40 stopni mam chwilke zeby popracowac nad czyms ciekawym. zawsze chcialem zrobic beastmana do tego kilka prac po drodze mnie zainspirowało teraz tylko czekałem na chwile wolnego czasu po dyplomie zeby moc zadzialac w tej kwestii. zaraz po obronie dyplomu bylem juz u faberow i tego samego wieczorka siedzialem do nocy z odrobiną gsu zeby nadac taką oto poze beastmanowi. poki co jest ledwo co dotknięty farbą:) ze jestem gsową porażką poki co to dorobienie kawałka nóg zajęło mi sporo czasu i nerwów :evil: na szczęście udało sie. bardzo tez chcialem wykorzystać nowe pierdoły do podstawek ktore czy znalazłem w lesie czy gdzieś kupiłem. niestety na nową sztuczną wode nie starczyło miejsca;P wiec zanim wziąłem sie za malowanie stworzyłem rysunek mniej wiecej jak wszystko ma wygladac i zrobiłem podstawke. nie zajeła mi duzo czasu a za to przyniosła wiele frajdy:) z radością z podstawki usiadłem do malowanie ale ze zobaczylem ze zajmie mi to spoooro czasu bo skóra taka jaką chce miec wymaga strasznie duzo pracy przy tym modelu tak wiec daje wipa i pewnie dam następne bo jest to priorytetowy projekt ktory chce skonczyc nie biorąc sie za nic innego(tia jasne.. :roll: ) koniec smutnej historii. poki co pierwszy wip:

Obrazek

sie rozpisalem:D
pozdrawiam

Awatar użytkownika
Robacek
Mudżahedin
Posty: 207

Post autor: Robacek »

nie wiem o co kaman z fotką ze sie nie pokazuje;/

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16598
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Swietnie sie poki co prezentuje... Naprawde bardzo mi sie poki co podoba ( bardziej nawet od strykera :) , podstawka miazdzy...

Awatar użytkownika
Patrycja Polkowska
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 100
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Patrycja Polkowska »

super podstawka!! chyba muszę wybrać się do lasu...
bestia też niczego sobie... zapowiada się obiecująco! Nie mogę się doczekać kiedy k skończysz.. ciałko super wyszło choć odrobinke za jasne jak na mój gust.. mogłeś więcej brązu zostawić.
:)

ale bomba się szykuje jak nic

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

jak bys sie pan przylozyl to na GD moglby ci wyjsc mily oddzialik :) dawaj dawaj

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Tez nie wiem, czemu fota sie nie ladowala, ale od czego jest moderator... ? ;) Skopiowalem do siebie, potem na photobucket i teraz smiga, jak trzeba.

Zapowiada sie ladna praca. Czekam na kontynuacje.
Obrazek

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Nie no podstawka jest naprawde super .Mega klimat ..... :D
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Robacek
Mudżahedin
Posty: 207

Post autor: Robacek »

thx bless. skora wyszla jasniejsza niz na realu troche ale to przez fotke robioną na szybko. dzieki za komentarze:) soon zapodam cos nowego.

Awatar użytkownika
Ryu
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Ryu »

Koziołek pewnie będzie świetny jak skończysz, ale ta podstawka....
Bosko....

Awatar użytkownika
Robacek
Mudżahedin
Posty: 207

Post autor: Robacek »

mam juz kilka pomysłów na reszte podstawek i całą diorame na ktorej znajdzie sie oddzial. podstawki bede robil oddzielnie wiec pewnie pojawia sie jako oddzielne od figs wipy:) tylko niestety mam coraz smialsze pomysly odnosnie konwersji figs i chyba bede musial sie udac na jakies korki do faberow jak kerim bedzie czy cos;D

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

wow a ja mam przed oczyma khornowe bestie... za duzo pomyslow z malo czasu :]

Awatar użytkownika
max
Dziecię Zarazy
Posty: 1784
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: max »

zawalisty
ta podstawka wymiata ]:->
Malowanie, konwertowanie, rzeźbienie od zera ... ceny do uzgodnienia
https://www.facebook.com/angerfish.studio
Prosił bym o kontakt na fanpage, ponieważ na forum wchodzę sporadycznie.

Awatar użytkownika
Robacek
Mudżahedin
Posty: 207

Post autor: Robacek »

e tam malo. 3mam kciuki ze tym razem zdazysz cos zrobic:)

Awatar użytkownika
Chaoschild
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: London Fa%^n City

Post autor: Chaoschild »

Podstawka wymiata!!! Swietny poziom wykonania.
Sam beastman moglby miec chyba pare "upgradow" ;) ale czepiam sie bo po prostu na taka podstawke nie zasluguje "zwykly kaprawy beastman" :P
pzdr
PARTY IN THE MOONLIGHT AND DANCE TO THE SUNRISE...

http://www.coolminiornot.com/artist/chaoschild

ZZZ
Wałkarz
Posty: 96
Lokalizacja: Puławy

Post autor: ZZZ »

To zamiast świętować obronę dłubałeś w GS? ;)

A tak serio to świetna figurka. Mam do Ciebie lata świetlne w kwestii sculptingu. :)

Dziwne, że tak mało osób pracuje nad beastmenami, a to przecież rewelacyjny obiekt.

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

jakiego sculptingu? przeciez on nawet dokladnie dziur nie pozalepial :P

Awatar użytkownika
Robacek
Mudżahedin
Posty: 207

Post autor: Robacek »

raptap dobrze gada:D ja to jedyne co umiem dobrze w gsie to wymieszac skladniki:D ale kazdy nastepny beastman bedzie mam nadzieje lepszy bo biore sie ostro za dlubanie:) wkoncu trzeba sie nauczyc..

ZZZ
Wałkarz
Posty: 96
Lokalizacja: Puławy

Post autor: ZZZ »

Raptaparat pisze:jakiego sculptingu? przeciez on nawet dokladnie dziur nie pozalepial :P
racja, zdawało mi się, że coś zrobiono z futrem na nogach...to z pewnością efekt super malowania. Ale to i tak nie zmienia mojej oceny co do figurki ;)

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

ZZZ pisze:racja, zdawało mi się, że coś zrobiono z futrem na nogach...to z pewnością efekt super malowania.
tak futro jest extra, Robak co to za kolor?

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16598
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Na oko wyglada jak od grveyarda do kommando , albo komando z blechedem , ale moge sie mylic...

ODPOWIEDZ