Silesian Un-Limited Tournament II, Master 17 - 18 IX, 2600

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Irek_Dwarf
Chuck Norris
Posty: 418
Lokalizacja: Zabrze

Re: Silesian Un-Limited Tournament II, Master 17 - 18 IX, 26

Post autor: Irek_Dwarf »

Wiesz, ja mam te informacje od Denisa a z nim to różnie bywa czasem się sprawdzi a czasem nie :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

Tak jak w lotto? raz wygrasz a raz nie? :)

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3850
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

"Przypuszczam, że na pewno chyba raczej tak."

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

No bo wiecie do Denisa na fejsie napisał Szymon, który słyszał od Ździcha, że Qcowi się śniło, że Klocek jednak nie ścisnął Robsona, Laik przeszedł do SS, a jak się obudził to mu Eltharion napisał, że kogoś podobnego do Cosma na dworcu widział:D
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Szymon
Kretozord
Posty: 1685
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Szymon »

Gadałem ze zdzichem i tak cosmo jest w polsce jechał po niego wczoraj :D
Kocitz pisze:Aha i nie jedziemy jakimkolwiek wehikułem z którym miał coś wspólnego: Solo, jego rodzina, jego przyjaciele/znajomi, jego najbliższe otoczenie [w tym SS] czy jakakolwiek osoba mająca styczność z Kiełbasą :lol:

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Tak sie zastanawiałem, co Ty robisz przy kompie o 6.30. A Ty przecież już do szkoły chodzisz :D
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

nieźle idzie Ci to podbijanie licznika postów
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3850
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Andrzej, tak jak Cię lubię (w końcu kto Cię stworzył dla świata battlowego :twisted: ) tak jak mi jeszcze raz w tym temacie wbijesz równie "merytorycznego" posta, to załatwię Ci odpoczynek od forum. :D
Pan Szanowny wyczerpał limit spamu, przynajmniej w naszym temacie, dziękuję, dobranoc. :P

Dmtrij - wieść gminna niesie, że nie będzie w tym roku fachowego doradztwa przy obsłudze roll baru?.. :( Why, oh why?

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

zawalony robotą zostałem i niestety nie dam rady:( wpadnę może na jakiś lokal w najbliższym czasie
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3850
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Proszę o nadsyłanie zgłoszeń, żeby nam nie narobić roboty na ostatni moment. :)
Dmtrij pisze:zawalony robotą zostałem i niestety nie dam rady
Coś jak u mnie, tylko coś mi mówi, że ja raczej powonieniem być na tym masterze.
Dmtrij pisze:wpadnę może na jakiś lokal w najbliższym czasie
Zapraszamy. :)

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

mam wrażenie, że faktycznie powinieneś tam być:)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

shit. Wrong forum
Ostatnio zmieniony 8 wrz 2011, o 14:25 przez Shino, łącznie zmieniany 1 raz.

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Hmm, chyba pomyliłeś tematy Shino :)
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3850
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Shino pisze:wloch swoi bt z tego co mi mowil przegral 3 razy. Nie wiem czy to jest synonim dobrze mi poszlo.
A poza tym wwrona z shadowem nie ma tzeentchowej magii wiec nie wiem po prostu ktory swoj pocisk nia wtedy
rzuciles
"Profesorze, nie ta kartka."

Awatar użytkownika
Undead
Falubaz
Posty: 1241
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Undead »

zgłoszonko poszło...

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4776
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Ja również przesłałem :)
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3850
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Doszły. :) Oficjalna odpowiedź jeszcze przyjdzie.

Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Post autor: Cauliflower »

- 1,2 tereny mogą mieć specjalne działanie - wtedy będzie to szczegółowo opisane na mapie
Czy przedstawicie wcześniej jakie możliwe działania będą na turnieju czy będzie to niespodzianka dla wszystkich oprócz ogranizatorów? ;)

-
rzeki/jeziora (rulebook River/Lake podstawowy)
Czy ten zapisek oznacza, że jeziora i rzeki działają tak samo, czyli w domyśle jak rzeki??

Czy też oznacza to, że jeziora mają jakieś zasady rulebookowe, które jednak wyszczególnione nie są??

Czy też może działają tak jak kiedyś na DMDŚ czyli teren przez, który widać, ale nie można na niego wejść??
Jest to strasznie głupia zasada, a na format unlimited to już można bardzo fajne kwiatki z tym powykręcać.
Osobiście byłbym za rozwiązaniem euro - jeziora jak rzeczki - nie ma steadfasta, nie ma rank bonusa, nie można maszerować.
Rozwiązanie, które daje fajne możliwości taktyczne i nie przeszkadza za bardzo w normalnej grze ;)
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3850
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Cauliflower pisze:
- 1,2 tereny mogą mieć specjalne działanie - wtedy będzie to szczegółowo opisane na mapie
Czy przedstawicie wcześniej jakie możliwe działania będą na turnieju czy będzie to niespodzianka dla wszystkich oprócz ogranizatorów? ;)
To ustalamy: czy od razu będzie znane działanie terenu, czy lepiej oznaczyć teren jako interaktywny, a o jego szczególnych właściwościach zdecyduje rzut zgodnie z rulebookiem. :) Na pewno jeszcze damy znać.
Osobiście byłbym za rozwiązaniem euro - jeziora jak rzeczki - nie ma steadfasta, nie ma rank bonusa, nie można maszerować.
Jeziora jak rzeczki, zgodnie z rulebookiem (info na marginesie, str. 120). Jak piszesz - nie można maszerować, nie ma steadfasta, nie ma rank bonusa.

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3850
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Info o terenach, do regulaminu trafi jutro:

Kod: Zaznacz cały

Na każdym stole będzie jeden specjalny teren, którego zasady będą z góry określone (nie będzie rzutu na tabelki ze str. 142 mini-rule-booka). Postaramy się, aby nie był to  teren faworyzujący tylko jedną armię.
Bardzo proszę o nadsyłanie zgłoszeń. Umożliwi nam to sprawne przydzielenie pokojów, stąd teraz nasza gorąca prośba, żeby nie czekać na ostatni moment.
Ostatnio zmieniony 15 wrz 2011, o 07:53 przez KrzysiekW, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ