WoCh Grześka - up 2014.06.24 chaos ogryns captain

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Re: WoCh Grześka - up 2011.08.22 Wiking

Post autor: smiejagreg »

Wprawdzie nie bardzo pasuje do WOChu, ale doszedłem do wniosku, że do Dwarfów pasuje jeszcze mniej, bo ma kolana :wink: . Zatem wklejam tutaj i proszę o komentowanie. Zdjęcia wrzucam takie, jakie względnie wyszły.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Świeeente na półkę. Co to za model?

Mogłeś jednak bardziej przy podstawce się wysilić - jednak przy takich modelach wypadałoby coś tam na nią dać.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Rasti pisze:Świeeente na półkę. Co to za model?

Mogłeś jednak bardziej przy podstawce się wysilić - jednak przy takich modelach wypadałoby coś tam na nią dać.
Andrea Miniatures bodajże...
Co do podstawki, to:
- nie mam żadnego doświadczenia z robieniem podstawek do takich figsów;
- nie chciałem za bardzo pakować podstawki, miałem nadzieję, że figs sam się obroni;

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Wyśmienity model 8) , maźnięty bardzo przyjemnie :D .
Z wyjątkowego czepialstwa :wink: : błękit na szacie to jak dla mnie o krok za dużo, wydaje mi się że lepiej prezentowałby się w nieco mroczniejszej tonacji. Czyli wyjściowa barwa o odcień ciemniejsza z pominięciem ostatniego kroku w rozjaśnianiu, lub odrobinkę ciemniejszym. Podsatawa spoko, pasuje do całości i nie odwraca uwagi od samego modelu.
A jaka skala cudeńka?

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

grabz pisze:Wyśmienity model 8) , maźnięty bardzo przyjemnie :D .
Z wyjątkowego czepialstwa :wink: : błękit na szacie to jak dla mnie o krok za dużo, wydaje mi się że lepiej prezentowałby się w nieco mroczniejszej tonacji. Czyli wyjściowa barwa o odcień ciemniejsza z pominięciem ostatniego kroku w rozjaśnianiu, lub odrobinkę ciemniejszym. Podsatawa spoko, pasuje do całości i nie odwraca uwagi od samego modelu.
A jaka skala cudeńka?
54 mm...
Nie chciałem, żeby figs był zbyt mroczny - to prezent i obawiałem się, że mógłby być odebrany jako zbyt "bury", stąd trochę ostrzejszy błękit... Zresztą w naturze wygląda mniej ostro, zdjęcia ciutkę przekłamują #-o .

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Ja bym dostał miesiączki z odbytu jakbym coś takiego dostał. Świetny figs i świetne malowanie.
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Świetna praca, płaszczyk mmmmniam, palce lizać. Tarcza też zajebista... w ogóle cała praca gniecie baniak =D>
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

BAAGRRAA
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 178

Post autor: BAAGRRAA »

Bardzo schludnie pomalowana figurka. Sądzę, że najlepiej wyszły Tobie elementy na tarczy, kolczudze i hełmie. Masz u mnie sporego +. Jestem ciekaw, ile cm wysokości ma ta figurka?
Zapraszam do komentowania
Savage Orc Armybook - http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=37&t=31550

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Napisał, że skala 54mm...
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Uwaga, nowe posty Baagry: ludzie otrzymują plusy (+). Trzymaj tak dalej, ziomek.
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

=D> =D> =D>
Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Rakso_The_Slayer pisze:=D> =D> =D>
:!: :!: :!:
:D :D :D :D :D :D :D
Dzięki za wszystkie komentarze :D . Następna praca to na pewno już będzie WOCh.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Wrzucam pieszego Archaona - zapraszam do komentowania:

Obrazek Obrazek

Nurgle
Pseudoklimaciarz
Posty: 23

Post autor: Nurgle »

miód =D> =D> =D>

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Ekstra wyszedł, szczególnie mi się podoba tarcza i skóra;)
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Soulferin
Falubaz
Posty: 1431
Lokalizacja: Nicea\Warszawa

Post autor: Soulferin »

Bardzo fajny tylko imo powinieneś zrobić taki sam płomień po drugiej stronie miecza :)
"Wojny przychodzą i odchodzą a moi żołnierze są wieczni"

Awatar użytkownika
Daw
Masakrator
Posty: 2467
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Daw »

Soulferin pisze:Bardzo fajny tylko imo powinieneś zrobić taki sam płomień po drugiej stronie miecza :)
+1
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4473
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Fajny :)
Podobają mi się zarówno metaliki na pancerzu jak i na tarczy, skóra/futro i płaszcz także wyszedł fajnie. =D>
Nie podoba mi się ostrze miecza, zarówno z tyłu jak i z przodu - szczególnie z przodu - to ma być rozgrzany metal? czy odbicie?

Awatar użytkownika
Damik
Chuck Norris
Posty: 417

Post autor: Damik »

A mi się wogóle nie podoba! Jest okropny. Nie umiesz malować, okropna armia, okropny wiking.*

* ; ))

P.S
Wyróżnię się, bo płomyczek na mieczyku Wybrańca mi się nie podoba - wolę drugą stronę, ale fakt faktem naprawde ładnie :)

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Nie miałem pomysłu na ten miecz. On z jednej strony jest jakby wydrążony, stąd płomień tylko na jednej stronie. Generalnie pewnie cały miecz powinien być płonący, ale trochę to wydało mi się dominujące całość figsa i sobie odpuściłem - być może to błąd. Pewnie jeszcze go przerobię, ale na razie zostaje. Nie mam czasu na malowanie, a co dopiero na przeróbki :cry: .

ODPOWIEDZ