Luźne rozmowy o DMP

Tematy z poprzednich sezonów LL

Moderatorzy: Dymitr, CzarnY, c4h10

Zablokowany
Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3850
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Re: DMP 2012

Post autor: KrzysiekW »

Kurde, Lohost, gdzieś na forum spoko z Ciebie gość, a musisz takie z pupy posty strzelać.
Pomyśl czasem przed kliknięciem "wyślij", od tego się nie umiera, ani nawet nie ślepnie.

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

A najlepiej pojedź do Kozłowa i sam obadaj miejscówkę :)
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Serdecznie zapraszam :twisted:
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

lohost pisze:i stolice tez przeniscie do kozlowa, zreszta po co takie pytania, jako grono slaskich klubow macie tak znakomita wiekszosc ze glosowanie imo jest zbedne. to juz nawet nie smieszne.
Każdy ma prawo do swojego zdania. Szanuje je (Ciebie może nie). Kozłów daje LL alternatywę, o którą czasami ciężko. Nie będzie DMP w Kozłowie to nikt się nie obrazi i nikt nie będzie płakał. Mogę Cię jednak zapewnić, że monopolu nikt nie szuka. Zarówno Gorzów i Kozłów ma swoje +/-.

Jednak jeśli starasz się ożywić stary flame to zachęcam do założenia osobnego tematu. Tutaj rozmawiamy o najważniejszym polskim turnieju.

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3850
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Jeszcze jedna sprawa - na pewno nie będziemy się starać o drugiego "zwykłego" mastera, niezależnie od wyników głosowania na DMP. Żeby ktoś nie odniósł wrażenia, że chapniemy DMP, a potem pozostałe 9 masterów w Polsce. ;)
Karli pisze:A najlepiej pojedź do Kozłowa i sam obadaj miejscówkę :)
O, dokładnie. Trzeba było się zabrać z kolegami z Białego. :)

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3850
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

lohost pisze:natomiast hgw jak i z ktorego miasta do tego kozlowa sie dostac.
Google maps, zumi, rozkład jazdy PKP i posty ze sposobem dotarcia pozdrawiają.
do Gorzowa mam(...) chyba blizej
Chyba raczej jak sądzę w pewnym sensie tak może być.
Na pewno samochodem masz całe 60 km bliżej i jakieś 50 minut czasu... Sprawdzone w 2 minuty.
Ale nie, pogdybajmy, "pochybujmy" i posiejmy jeszcze fermentu.
(klaniam sie Krzysiu)
Wzajemnie. :)

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3850
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

lohost pisze:druzynowe mistrzostwa slaska brzmia trafniej.
DMŚ odbędą się bez jakiegokolwiek zawracania głowy LL. :D

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Lohost... Załóż se kurwa profil na fejsbuku "wieśniaki jebią górników" i tam się produkuj.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3850
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

lohost pisze:slusznie, robcie takie raz w miesiacu jak macie ochote ale zostawcie dmp inni tez chca pograc
A kto im zabrania? Szczelny kordon górników wokół Kozłowa? :lol2:

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

lohost pisze:Lidder, szanuje Cie podobnie jak Ty mnie, ale jestes uzyteczny i daleko, zyj sobie dlugo i milczaco.
hahahahaahahahahahahahaha taa dobre, jakbyś Ty żył długo i milcząco byłoby to z większym pożytkiem dla społeczeństwa
lohost pisze: szkoda tylko ze to na slasku.
Nooo bo tu psy dupami szczekają a Cosmo młodzież rozpija (vide Andrzej;p)
lohost pisze: DMP bedzie w Olsztynie
Zgłoś kandydaturę

lohost pisze: Tak na powaznie, moja najwieksza obiekcja jest transport do Gorzowa mam latwiej i chyba blizej,
ojej... nie no faktycznie a ja mam bliżej do sosnowca, tam zróbmy DMP....
niech żyje merytoryczna dyskusja - ja mam bliżej nie ja nie ja chce bliżej...
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Mi równie daleko do Gorzowa jak i do Kozłowa, dlatego gdyby sensowna kandydatura była to bym najchętniej głosował na Warszawę. Ale cholercia - mimo tylu graczy z tamtego rejonu, i tylu klubów - to jakoś nikt już tam DMP nie chce robić :twisted: A Kozłów i Gorzów chcą i chwała im za to :)
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Nke musze Cie znac zeby komentowac co piszesz na forum.

Nie dwa mastery + dmp przeciez napisalismy ze rezygnujemy z TDM bez wzgledu na wynik glosowania dmp

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

lohost pisze:Durin, znam Cie ze sie przypinasz?
Daltego ze masz blizej to masz 2 mastery, a teraz wezmiecie sobie dmp...wybacz stary ale kazdy chcialby miec taki uklad, ciesz sie nie pyskuj.
jankiel, mam lepszy pomysl, wez wyluzuj, za bardzo bierzesz do siebie i zylka Ci moze lada chwila puscic.
Szczyt zenady i hipokryzji.

Mam nadzieje, ze to glupie zarty, bo nie wyobrazam sobie doroslego czlowieka rzucajego:
Durin, znam Cie ze sie przypinasz?
Nie chcesz, to nie przyjezdzaj. Chlopaki maja fajna miejscowke, nie brak im zaangazowania i chyba nikt nie widzi przeszkod, zeby rywalizowali z Gorzowem.
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

lohost, jesteś kur*wa słaby.
jak możesz diss'ować miejscówkę której nigdy nie widziałeś? podpowiem Ci, że do Gorzowa sporo osób ma dalej, z tych aktywnych graczy.
IMO miejscówka jest świetna, ale jej niewątpliwym minusem jest położenie. Z tym, że na DMP mógłbym pojechać nawet na madagaskar, gdybym czuł że chcę tam być. Jezeli natomiast nie chcesz, myślę, że nikt nie będzie płakał, może poza twoją drużyną. im będzie głupio, że jadą bez ciebie.

i jak Jankiel już napisał, jeżeli wciaż chcesz walczyć z Układem, proponuję osobny temat albo krok dalej i legitymację pewnej partii...
nie chcesz założyć tematu, damm U zrobię to dla ciebie!

ale jak chcesz, możemy jeszcze zaproponowac miejscówkę w szałasie między Knurowem a Pszczyną. Bo przecież oferta z kozłowa jest beznadziejna, nie?
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3850
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Człowieku, wlazłeś z flejmem do tematu i teraz masz pretensje, że Ci odpowiedziano w podobnym tonie. Ogarnij się.
lohost pisze:nie wierze w zadne zapewnienia o "dmp i jednym masterze" (...) zreszta do nastepnego glosowania jest daleko jak sie komus odwidzi to wezmiecie i dmp i dowolna liczbe masterow. dlaczego? bo mozecie...proste, i raczej logiczne.
](*,)
Dwie osoby zapewniły że nie chcemy w ogóle ubiegać się o drugiego mastera.
Nadal zarzucasz nam kłamstwo?
Tak jakby w ogóle było przypisane, ze musi już na wieki wieków być TDM i SUT, bo inaczej nie wiem co. :)
lohost pisze:nie podoba mi sie ze w sezonie w ktorym dane jedno miejsce ma juz 2 mastery siega coraz to po nowe,
Mówimy o kolejnym sezonie. Nie mamy w nim na razie ani jednego mastera, podobnie jak pozostałe ośrodki. Nikt nie ma przyklejonych na stałe masterów i jak u nas kiedyś się posypie scena WFB, to zaciśniemy zęby i będziemy jeździć gdzie indziej i budować u siebie od nowa. A o rezygnacji ubiegania się o drugiego mastera piszemy publicznie, otwarcie, żeby zbić pogłoski że chcemy przenieść polską scenę masterów do Kozłowa. :lol2: Nie wiem, skąd tu czerpać wiedzę, ze już wszystko przesądzone. A jak przesądzone, to trochę szkoda Twojego czasu na pisanie tutaj, aye?

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

ale że co, to była jakas groźba:) cóż mam poradzić, że zachowujesz sie jak ci którzy trzymają linie merytoryczną TEJ partii. Nie jest to chyba moja wina prawda? A może to wina układu? Pozdrawiam i zapraszam do ćwiczeń
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Czekam jeszcze na kandydaturę Olsztyna
nie wierze w zadne zapewnienia o "dmp i jednym masterze", to brzmi jakby pewne grono ludzi bylo juz tego pewne co szczegolnie mnie mierzi i daje odczuc ze wszystko jest juz przesadzone. zreszta do nastepnego glosowania jest daleko jak sie komus odwidzi to wezmiecie i dmp i dowolna liczbe masterow. dlaczego? bo mozecie...proste
Nie pracujemy w ubezpieczeniach, żeby obiecywać jedno, a robić co innego.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Spinasz sie o prace i przynależność partyjną. chłopaku, to forum o ludzikach plastikowych! ogarnij...
masz rację, Jankiel zjebał, bo poczekał na inne oferty. Zrobił to bo wiedział, że jest możliwość choćby postawienia oferty wrocławskiej. ta niestety padła trupem w powijakach. były też inne pomysły. ale ok, skoro tak Ci zależy to miejmy to w dupie i zróbmy głosowanie!
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

mialo byc glosowanie w okolicach 15-16 wrzesnia w oryginalnym temacie sam tak napisales
Regulamin daje 3 miesiące od ostatniego dmp. Chcę mieć pewność, że wszyscy zainteresowani zgłoszą swoje kandydatury. Jak Ci się to nie podoba, to Twój problem.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Mam jedno pytanie od Bazyliszkowych klubów do chłopaków z Gorzowa. Chcielibyśmy przed głosowaniem lepiej zorientować się w sytuacji. Czy Gorzów może w jakis sposób ulepszyć swoją ofertę? Chodzi o koszt wejściówki, koszt żarcia, jakość noclegów (np materace) itd.? Czy zostajecie przy tym co było?
Obrazek

Zablokowany