rozpiski elfów VIII ed.

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

Zablokowany
Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Re: rozpiski elfów VIII ed.

Post autor: Eltharion »

:lol2:
Dla od miany od tyłu :lol2: ( Andrzej oblał stubborna na 10 z przerzutem :mrgreen: )
Ostatnio zmieniony 28 wrz 2011, o 21:46 przez Eltharion, łącznie zmieniany 1 raz.
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Rabsp
Masakrator
Posty: 2445
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Rabsp »

źle trafiłeś, miałem na mysli dwarfy na trzech hordach slayerów...

btw. grales kiedys przeciwko woch na 30 chosenach :lol2: ? (i tutaj uzyje emotki którą "Elt" wstawia w co drugim poście :P ) :roll:

aha, to tylko haje ze wszystkich armii w batlu uciekają od cc? Biedne haje w porównaniu do reszty armii nie mają oddziałow z ld10/unbreakable :? jakie to smutne ze haje płyną od szarzy na bok, bo reszta przegiętych armii w wfb ma stubborn albo unbreakable


zbytnio uogólniasz drogi Andrzejku...

Awatar użytkownika
The Miz
Chuck Norris
Posty: 507
Lokalizacja: WWE

Post autor: The Miz »

Każda z tych trzech jednostek jest dobra pod coś innego.
FG mają najlepszego Save'a
SM siekają największe hordy
ale to WL są najlepsi w rozpiskach neutralnych i taka jest prawda.

A poza tym mają najzajebistrze modele Ever!!
Because I'M The Miz and I'M AWESOME!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=iMt-MJ1h ... ure=fvwrel

Rabsp
Masakrator
Posty: 2445
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Rabsp »

nie mowie ze WL są najsłabsi i po co wogole na nich gracie :P
śmieszy mnie stwierdzanie ze dana jednostka jest slaba, bo plynie od szarzy na bok... Chyba nie to w glownej mierze decyduje o sile/grywalnosci danego oddziału?

Awatar użytkownika
Soulferin
Falubaz
Posty: 1431
Lokalizacja: Nicea\Warszawa

Post autor: Soulferin »

W takim razie każda jednostka jest słaba bo kazdej mozna wjechac w bok :D No moze oprócz beast of nurgle ;)
"Wojny przychodzą i odchodzą a moi żołnierze są wieczni"

Awatar użytkownika
Szwentas
Masakrator
Posty: 2200
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Szwentas »

Co wy tam wiecie o hajach smok rules 8) ...
JA tam uważam żę każda piechota jest grywalna 20 sm sam czasem wystawiam i kwestia po prostu czy umiesz tym dobrze zagrać wymaga to trochę więcej myślenia niż granie na wl ale na pewno nie jest słabe.
Obrazek

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Ok, ok. Ale i tak taki oddział DP jest słaby :D
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Ja tam mam smutnie przemyślenia na temat dużych kloców WL i generalnie HE... Ostatnie dwa turnieje grałem na 3 klocach piechoty 30 +. Są paringi przy których można się zesrać a nie coś ugrać a nawet jak wygrywasz to niezbyt wysoko.Na ostatnie 6 gier wygrałem z Krasiami (fuksem bo same misfire rzucał), wygrałem z VC bez kłopotu oraz 12-8 demonami i khemri a dostałem w dupę od gobosów 9-11 i maskę od Imperium ale taką ,że na wet nie kwikłem. Z stąd się biorą słabe wyniki HE na turniejach. Dlatego uważam ,że standardy w stylu 2x WL i łuczynicy to przeszłość. Kloce 30+ w hordach zawsze można łatwo wymanewrować i pod tym względem Andrzej ma racje ,że tylko WL można to olać...Trzeba więc szukać nowych rozwiązań. Problem jest taki ,że nawet ja pojawi się jakaś rozpiska na forum w której nie ma standartów to od razu większość "super znawców" mówi ,że jest do dupy....
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1997

Post autor: Aldean »

PiotrB pisze:Ja tam mam smutnie przemyślenia na temat dużych kloców WL i generalnie HE... Ostatnie dwa turnieje grałem na 3 klocach piechoty 30 +. Są paringi przy których można się zesrać a nie coś ugrać a nawet jak wygrywasz to niezbyt wysoko.Na ostatnie 6 gier wygrałem z Krasiami (fuksem bo same misfire rzucał), wygrałem z VC bez kłopotu oraz 12-8 demonami i khemri a dostałem w dupę od gobosów 9-11 i maskę od Imperium ale taką ,że na wet nie kwikłem. Z stąd się biorą słabe wyniki HE na turniejach. Dlatego uważam ,że standardy w stylu 2x WL i łuczynicy to przeszłość. Kloce 30+ w hordach zawsze można łatwo wymanewrować i pod tym względem Andrzej ma racje ,że tylko WL można to olać...Trzeba więc szukać nowych rozwiązań. Problem jest taki ,że nawet ja pojawi się jakaś rozpiska na forum w której nie ma standartów to od razu większość "super znawców" mówi ,że jest do dupy....
ja tam gram na smoku;> fajna zabawa, mozna walnąć w odpowiednim momencie, nie tak latwo zlapac, wiec trzyma punkty. imo na taka rozpe andrzeja to idealne zestawienie;> bo co taka 20 WL moze zrobic takiemu smokowi?:>
zagraj, a zobaczysz ze ciągle jest viable:>

pozdro
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8173
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Aldean pisze: bo co taka 20 WL moze zrobic takiemu smokowi?:>
zabić go? ;-)
Obrazek

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1997

Post autor: Aldean »

Asassello pisze:
Aldean pisze: bo co taka 20 WL moze zrobic takiemu smokowi?:>
zabić go? ;-)
przelicz:>
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Rabsp
Masakrator
Posty: 2445
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Rabsp »

moze i smok poradzi sobie z 20wl(ledwo bo ledwo...), ale z 30 piechoty z dwurakami od przodu nie ma szans imo.
gralem 2 razy na smoku dopiero, w tym raz przeciwko krasiom :D i nie spisał sie uber, może jeszcze kiedys na nim zagram :P

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1997

Post autor: Aldean »

Rabsp pisze:moze i smok poradzi sobie z 20wl(ledwo bo ledwo...), ale z 30 piechoty z dwurakami od przodu nie ma szans imo.
gralem 2 razy na smoku dopiero, w tym raz przeciwko krasiom :D i nie spisał sie uber, może jeszcze kiedys na nim zagram :P
no 30 z durakami nie bede szarzowal. wiadomoa sprawa. ale odpowiedni suport, zmniejszenie ilosci wroga strzelaniem, i naprawde mozna powalczyc:> tym bardizej ze nie kazda armia ma ASF i rr na hita:>
no i panowie, terror. super sprawa:>
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
Soulferin
Falubaz
Posty: 1431
Lokalizacja: Nicea\Warszawa

Post autor: Soulferin »

Szczególnie jak masz gienka i bsb w pobliżu...
"Wojny przychodzą i odchodzą a moi żołnierze są wieczni"

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1997

Post autor: Aldean »

Soulferin pisze:Szczególnie jak masz gienka i bsb w pobliżu...
ale nie rozmawiajmy tak:> bo gdyby to byla prawda to moje WL nigdy by nie uciekły od niezdanego brejka. wszyscy wszedzie byc nie mogą

pozdro
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
Ukalez
Falubaz
Posty: 1211
Lokalizacja: Kielecki Klub Bitewny "Kieł"

Post autor: Ukalez »

Smok jest fajny, nawet powiedziałbym, że bardzo. Problem jest taki, że zbytnio punktów nie robi. Umiejętnie zagrany trzyma kupe punktów i denerwuje przeciwnika. Może na całą grę rozkręci jeden klocek, lub pozdejmuje maszyny, mniejsze oddziały. Ma też z niektórymi złożeniami maksymalnie ciężko (WoCh, DF, Emp, Lizaki na masie skinków), ale na pewno jest mniej nudny niż Arcy :mrgreen:
Mieli do wyboru wojnę, lub hańbę, wybrali hańbę, a wojnę będą mieli także.

Shino: "Rb strona67 jakbys szukal zrodla"
Żaba: "raczej 65 jeśli już"

I love this game... :D

Awatar użytkownika
Soulferin
Falubaz
Posty: 1431
Lokalizacja: Nicea\Warszawa

Post autor: Soulferin »

Aldean pisze:
Soulferin pisze:Szczególnie jak masz gienka i bsb w pobliżu...
ale nie rozmawiajmy tak:> bo gdyby to byla prawda to moje WL nigdy by nie uciekły od niezdanego brejka. wszyscy wszedzie byc nie mogą

pozdro
Spoko :) Tylko imo terror szału nie robi :) A w ogole jak tak zaczynam czytac o HE w innych działach to mi sie coraz smutniej robi. Wszędzie dostajemy w pupę :(
"Wojny przychodzą i odchodzą a moi żołnierze są wieczni"

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1997

Post autor: Aldean »

Soulferin pisze:
Aldean pisze:
Soulferin pisze:Szczególnie jak masz gienka i bsb w pobliżu...
ale nie rozmawiajmy tak:> bo gdyby to byla prawda to moje WL nigdy by nie uciekły od niezdanego brejka. wszyscy wszedzie byc nie mogą

pozdro
Spoko :) Tylko imo terror szału nie robi :) A w ogole jak tak zaczynam czytac o HE w innych działach to mi sie coraz smutniej robi. Wszędzie dostajemy w pupę :(
prawda. jest gorzej niż bylo, nie tragicznie, po prostu gorzej. ale wierze ze w kolejnej edycji silver helmsi wrócą do corów i bedzie mozna zlozyc cos na kawalerii ;]

pozdro

edit
Empire 11
Skaven 5.5
Dark Elves 3.5
Bretonnians 8.25
Daemons Of Chaos 10
Lizardmen 7
Ogre Kingdoms 13.5
High Elves 10
Warriors Of Chaos 4.5
Tomb Kings 17
Vampire Counts 8.5
Dwarfs 5
Orcs & Goblins 5.5

srednia ilosc punktow zdobytych na etc 2011 na poszczególne amie
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
Szymon
Kretozord
Posty: 1685
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Szymon »

Najlepszym HE na ETC był Duńczyk.
Patrze na jego rozpe i chyba nie jest aż tak źle ale kilka rzeczy można zmienić.
Co wy myślicie o jego rozpie ?
Kocitz pisze:Aha i nie jedziemy jakimkolwiek wehikułem z którym miał coś wspólnego: Solo, jego rodzina, jego przyjaciele/znajomi, jego najbliższe otoczenie [w tym SS] czy jakakolwiek osoba mająca styczność z Kiełbasą :lol:

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Aldean pisze:
Soulferin pisze:Szczególnie jak masz gienka i bsb w pobliżu...
ale nie rozmawiajmy tak:> bo gdyby to byla prawda to moje WL nigdy by nie uciekły od niezdanego brejka. wszyscy wszedzie byc nie mogą

pozdro
To już kwestia skilla :wink:

A co do nowatorskich pomysłów na rozpy, to jak cos wymyślicie i zrobicie tym wyniki (np. Szwentas), to szacun. Ale samo wrzucanie na forum dziwnych rozpisek imo nie jest nowatorskie :)
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Zablokowany