Pare noobowskich pytań.

Ogre Kingdoms

Moderator: Afro

Zablokowany
-Błażej-
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 195

Re: Pare noobowskich pytań.

Post autor: -Błażej- »

Afro pisze:1. Teraz breath weapon działa raz na grę.
2. Lore wybierasz na poziomie tworzenia rozpiski, więc w ramach turnieju tego nie zmienisz (no ja się jeszcze nie spotkałem z turniejem, gdzie różne bitwy były z różnymi rozpiskami).
#2 Hmm chodzilo mi tylko o to ze lore wybieramy w zaleznosci od przeciwnika - skoro nasz Slaughtmaster może korzystać z kilku lorów to czemu nie miałby losować czarów z danego lore przed każdą bitwą. Ale ok dzięki za odpowiedź.

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

No właśnie dlatego nie, że w tej edycji lore magii wybieramy w momencie tworzenia rozpiski. To jest taka sama sytuacja jak byś chciał przed każdą bitwą zmieniać sobie np zdolności Maneaterów (np teraz wezmę poison, a później wezmę stubborn), a tak robić nie można.
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Daw
Masakrator
Posty: 2467
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Daw »

blazek pisze:
Afro pisze:1. Teraz breath weapon działa raz na grę.
2. Lore wybierasz na poziomie tworzenia rozpiski, więc w ramach turnieju tego nie zmienisz (no ja się jeszcze nie spotkałem z turniejem, gdzie różne bitwy były z różnymi rozpiskami).
#2 Hmm chodzilo mi tylko o to ze lore wybieramy w zaleznosci od przeciwnika - skoro nasz Slaughtmaster może korzystać z kilku lorów to czemu nie miałby losować czarów z danego lore przed każdą bitwą. Ale ok dzięki za odpowiedź.
Przeczytaj podręcznik do 8-ej edycji od poczatku do końca to się dokładnie wszystkiego dowiesz.
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Rydl
Mudżahedin
Posty: 218
Lokalizacja: ŁDZ

Post autor: Rydl »

mam naprawde noobowskie pytanie xD cze leadbelcherzy przejdą jako filery w ironach ?? ;) i jak by można ich pozmieniać żeby napewno przeszli :) ?

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3720
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

dużo zależy od orga i twoich zdolności modelarskich :)

Awatar użytkownika
Rydl
Mudżahedin
Posty: 218
Lokalizacja: ŁDZ

Post autor: Rydl »

hmm w to 2 nie pokładał bym nadziei xD a czy te modele przejdą za ironow ?? Obrazek

Awatar użytkownika
Bulwok
Kretozord
Posty: 1659
Lokalizacja: Analbis Toruń

Post autor: Bulwok »

Czy Slaughtermaster, Butcher lub Firebelly mogą nosić jakieś magical armoury ?

PS. Rydl zepsułeś mi forum :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Slaughtermaster tak, pozostali nie.
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

_reszka
Chuck Norris
Posty: 556

Post autor: _reszka »

Rydl pisze:hmm w to 2 nie pokładał bym nadziei xD a czy te modele przejdą za ironow ??
nie wiem jaka jest ich wielkość - inne ich figurki są wysokości imperialisty, a mimo fajnej figurki głupio iron będzie wyglądał obok równego mu bretońskiego chłopa. ogry mają być BIG.

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Dokładnie.
Rydl imo jeśli figureczki są wielkościowo zgodne, ja bym pokminił wtedy aby coś zrobić im jakieś włoski czy czapki by im ta głowa nie wyglądała tak hmm rybowo?płazowo?

Awatar użytkownika
Pająk
Masakrator
Posty: 2658
Lokalizacja: Gdynia/Poznań- BWT Klika

Post autor: Pająk »

ja kiedyś chciałem ich używać jako Kroxigorów... i do nich znacznie bardziej pasują...

Majestic
Falubaz
Posty: 1263

Post autor: Majestic »

Zionięcie ani ataki Firebelly'ego nie są magiczne? Niby nie, ale może jakieś uściślenie, jakaś errata... ;).
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

Awatar użytkownika
marcus_cheater
Oszukista
Posty: 838
Lokalizacja: Karak Drazh

Post autor: marcus_cheater »

Mam pytanie w kwestii zasad.
Następująca sytuacja.

Wzzzz
ppppp

mmm

, gdzie:
W-wampir
z-ghoule
p- wilki
m-maneaterzy

Maneaterzy ze snajperek strzelając to wampa. Rozumiem, że mają -2 do trafienia za wilki zasłaniające wampa. A co jeśli ludojadły stałyby na górce w takiej samej sytuacji?
"Chcecie ustrzelić na milę goblina, poproście inżyniera o muszkiet, a zapyta, w które oko chcecie trafić."
Kadrin Redmane

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3720
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

aby dostawać hard cover ( a nie -2 do trafienia) różnica poziomów między jednostą zasłaniającą, a celem musi być jeden, jednakże nie wiadomo mi nic o tym, a by położenie naszego oddziału miało na to wpływ :)

Xen
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: Gryfino / Animosity Szczecin

Post autor: Xen »

wg Uściśleń sędziowskich, na górce masz +2 do rozmiaru, strona 4:
http://strony.aster.pl/barbaros/usc8.pdf
Only the strongest will survive
Lead me to heaven, when we die
I am the shadow on the wall
I'll be the one to save us all

Awatar użytkownika
Rydl
Mudżahedin
Posty: 218
Lokalizacja: ŁDZ

Post autor: Rydl »

hmmm mam pytanie czy filler który będzie robił za 4 ogry w odziale 12-14 to za dużo ;) ?? (bez bochaterów ten odział)

Majestic
Falubaz
Posty: 1263

Post autor: Majestic »

Widziałem fillery na 16 modeli piechoty, więc filler czteroogrowy nie wypada źle ;).
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3720
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

Nie wiem, ja tam ogrów nie filaruje, bo wygląda to szpetnie, aby przerzedzać tak mały oddział :?

Awatar użytkownika
Rydl
Mudżahedin
Posty: 218
Lokalizacja: ŁDZ

Post autor: Rydl »

ale ja chce im dorzucić po prostu duży kociołek xD (do syta :P )

Majestic
Falubaz
Posty: 1263

Post autor: Majestic »

Do dorzuć łańcuchy żeby dwa ogry z przodu ciągnęły czy coś ;). Ja tam mam na szczęście tyle grubasów ile potrzeba :).
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

Zablokowany