Pare noobowskich pytań.

Ogre Kingdoms

Moderator: Afro

Zablokowany
Awatar użytkownika
Rydl
Mudżahedin
Posty: 218
Lokalizacja: ŁDZ

Re: Pare noobowskich pytań.

Post autor: Rydl »

planuje raczej dać gnoblary pod ;) żeby ktoś to niósł :P ale zobaczymy ;) (no ja dopiero zaczynam xD wiec mam mały problem z ilością modeli dla tego tak kombinuje :()

_reszka
Chuck Norris
Posty: 556

Post autor: _reszka »

PW chyba mi nie wychodzą, więc wklejam tutaj odpowiedź do Malkolma:

"W batalionie masz 2 pełne (bronie, gnoblary, FCG itd.) boxy ironów, 1 pełen box ledów, i 4 ciała do zrobienia na bulli (jak chcesz zrobisz też 16 buli) albo na jakieś konwersje, albo na FCG dodatkowe do ironów (nikt nie wymaga, aby sztandarowy ironów miał dwuraka).

Opłaca się. Chociaż mam już tylu ogrów że w żadnym układzie nie potrzebuję więcej :)

pozdrawiam"

Awatar użytkownika
Malkolm
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 187

Post autor: Malkolm »

Ej, ale to nie było noobowskie pytanie :D

A konkretnie, jakiś czas temu pytałem czy to prawda że nowy batalion daje możliwość złożenia pełnych 8 irongutsów - no i odpowiedź jest powyżej.

A jako, że z tym PW coś chyba naprawdę jest nie tak, to pytam szeregowca-ryana co z tą śmieciarą? :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Malkolm pisze: A jako, że z tym PW coś chyba naprawdę jest nie tak, to pytam szeregowca-ryana co z tą śmieciarą? :wink:
Już sprzedana ;)
Wisła Kraków.

Xen
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: Gryfino / Animosity Szczecin

Post autor: Xen »

Malkolm pisze:Ej, ale to nie było noobowskie pytanie :D

A konkretnie, jakiś czas temu pytałem czy to prawda że nowy batalion daje możliwość złożenia pełnych 8 irongutsów - no i odpowiedź jest powyżej.

A jako, że z tym PW coś chyba naprawdę jest nie tak, to pytam szeregowca-ryana co z tą śmieciarą? :wink:
Ja z jednego batalionu zrobiłem 12 ironów :P 8 z wyprasek z batalionu, 2 sztandarowi jak wcześniej napisane bez Gw i ostatniej dwójce dałem dwuraki z Fangów :P
Only the strongest will survive
Lead me to heaven, when we die
I am the shadow on the wall
I'll be the one to save us all

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3720
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

Irongutsów da się robić nawet z maczug po olbrzmie ( sam ma takich trzech) do tego wkomponowałem bitsy po tyraniuszu, kilka tarcz na ramionach i wygląda przyzwoicie :)

Majestic
Falubaz
Posty: 1263

Post autor: Majestic »

Fajnie można zrobić irongutów, wykorzystując wolne ręce sztandarowych (mam ich całkiem sporo). Na końcu zamiast sztandaru przykleja się odpowiednio przycięte ostrze od ogrzej szabli i styka ;).
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

Awatar użytkownika
sly
Chuck Norris
Posty: 459

Post autor: sly »

witam

mam pytanie, gdzie najlepiej i jakie kupić magnesy pod podstawki Ogrów??
Oya, Oya, Oya !!!

Awatar użytkownika
Goglem
Wodzirej
Posty: 773
Lokalizacja: Koszali, Klub Zad Trola

Post autor: Goglem »

Mi rat ogry się dobrze trzymają na magnesach 5x2 (1 pod podstawkę) a magnesy możesz kupić np to http://www.xinxin.pl/

_reszka
Chuck Norris
Posty: 556

Post autor: _reszka »

Majestic pisze:Fajnie można zrobić irongutów, wykorzystując wolne ręce sztandarowych (mam ich całkiem sporo). Na końcu zamiast sztandaru przykleja się odpowiednio przycięte ostrze od ogrzej szabli i styka ;).
Z czystej ciekawości, co mają w prawych dłoniach?

Awatar użytkownika
sly
Chuck Norris
Posty: 459

Post autor: sly »

dzięki, biore sie za liczenie
Oya, Oya, Oya !!!

Majestic
Falubaz
Posty: 1263

Post autor: Majestic »

_reszka pisze:
Majestic pisze:Fajnie można zrobić irongutów, wykorzystując wolne ręce sztandarowych (mam ich całkiem sporo). Na końcu zamiast sztandaru przykleja się odpowiednio przycięte ostrze od ogrzej szabli i styka ;).
Z czystej ciekawości, co mają w prawych dłoniach?
Różnie, gołe piąchy, przerobione Ironfisty, a jeden niesie kozę ;).
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

Awatar użytkownika
SZALONE
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 45
Lokalizacja: "Ósma Bila" Bielsko-Biała

Post autor: SZALONE »

cze
jak to z tymi gnoblarami teraz jest mają animozje czy nie nie widzę tego w podręczniku

szeregowiec ryan
Mudżahedin
Posty: 315

Post autor: szeregowiec ryan »

Nie maja :D a poza tym one nigdy nie miały animozji tylko lubiły sie czasem pokłocić stad zasada bicker :D

Awatar użytkownika
Rydl
Mudżahedin
Posty: 218
Lokalizacja: ŁDZ

Post autor: Rydl »

Z czego robicie pistolety dla meaneaterow ?

Awatar użytkownika
Marys
Masakrator
Posty: 2089
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Marys »

w mournfangach są
Jankiel pisze: Allstars w ch... Cały jeden reprezentant, który nie umie zmierzyć 12" od bsb, specjalista od rzucania kostkami i kręcenia o tym filmów, człowiek, który próbował się wcisnąć do repy grając każdą armią po kolei (ale wszystkimi obsysał), kolejny, który cały rok nie grał i ostatni, który zamiast ćwiczyć skilla, to podbudowuje ego politykowaniem na LL. Nie da się wygrać.

Awatar użytkownika
Rydl
Mudżahedin
Posty: 218
Lokalizacja: ŁDZ

Post autor: Rydl »

Wiem ale jest ich za mało

Awatar użytkownika
Dastor
Masakrator
Posty: 2637
Lokalizacja: Warszawa- Cobra Kai

Post autor: Dastor »

Nowe imperialne handguny.
Obrazek

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

od krasnoludów. zawsze pełno tych rączek jest, Troszkę trzeba poucinać, popiłować, ale dają radę.

Xen
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: Gryfino / Animosity Szczecin

Post autor: Xen »

Outridersi Imperialni :D
Only the strongest will survive
Lead me to heaven, when we die
I am the shadow on the wall
I'll be the one to save us all

Zablokowany