Armia dla kobiety coby zapomniała o psie

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2284

Re: Armia dla kobiety coby zapomniała o psie

Post autor: Artein »

Proch pisze:tak podczas przeglądanie zdziwiłem się ilością głosów za WE i HE..
Bo są to armie, które przejawiają najwięcej cech przypisywanych kobietom albo takie do jakich kobiety dążą, albo chciałyby dążyć. Ładne, smukłe, dbające o wygląd....
Naturalna bezmyślna odpowiedź.
Ale to tak nie działa. To tak samo jakby powiedzieć, że mężczyźni grają głównie Zielonymi i Chaosem bo są silni i w ogóle.
Każda kobieta jest inna, tak samo jak każdy mężczyzna jest inny. Jednej pani podobają się zastępy elfów w błyszczących zbrojach i szatach pranych w Vizirze, innej dzika horda włochatych zwierzoludzi, jeszcze innej ogromny legion nieumarłych żołnierzy ze starożytnym wampirem na czele, a jeszcze innej armia rycerzy wprost ze średniowiecznego turnieju.
Nie ma zasady. Każda kobieta jest unikatowa.

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Dobrze, że moja chce amstaffa albo innego takiego "misia", bo razem zakładamy że pies to powinny być zęby i nogi(najlepiej jak największe:D). Miałem przez jakiś czas "przyjemność" z shit psu, i za każdym razem gdy go widziałem zastanawiałem się jakby daleko poleciał jak by dostał z buta tak mi działał na nerwy:D A co do figurek, to elfy wcale najlepsze nie są dla kobitek z tego co zauważyłem to mojej się podobją takie "zębate misie i inne potworzaki" jak to określiła;p
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
wru
Chuck Norris
Posty: 651
Lokalizacja: "Kieł" Kielce

Post autor: wru »

Po co jej figurki w kuchni :mrgreen:
Come crawling faster, obey your Master...

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

Artein pisze:To tak samo jakby powiedzieć, że mężczyźni grają głównie Zielonymi i Chaosem bo są silni i w ogóle.
kazdy szanujący się mężczyzna gra albo tym albo tym. a najlepiej tym i tym.
Cookie Monster pisze:zastanawiałem się jakby daleko poleciał jak by dostał z buta
jesteś strasznie nie europejski. pewnie używasz słowa na "pe" określając osoby o niebanalnej orientacji sexualnej :wink:
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
Loizok
Falubaz
Posty: 1021
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Loizok »

Cookie Monster pisze:Dobrze, że moja chce amstaffa albo innego takiego "misia", bo razem zakładamy że pies to powinny być zęby i nogi(najlepiej jak największe:D). Miałem przez jakiś czas "przyjemność" z shit psu, i za każdym razem gdy go widziałem zastanawiałem się jakby daleko poleciał jak by dostał z buta tak mi działał na nerwy:D A co do figurek, to elfy wcale najlepsze nie są dla kobitek z tego co zauważyłem to mojej się podobją takie "zębate misie i inne potworzaki" jak to określiła;p
Z twojego opisu wynika, że twoja kobieta chce Squiga.
Pies to duże zęby i duuuże nogi? lol na maturze z biologii to byś oblał ;)

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3017
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

Kup Babie psa - to nie jest hobby dla kobiet.
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

loko pisze:jesteś strasznie nie europejski. pewnie używasz słowa na "pe" określając osoby o niebanalnej orientacji sexualnej :wink:
Po prostu nazywam rzeczy po imieniu;]
Loizok pisze: Z twojego opisu wynika, że twoja kobieta chce Squiga.
Pies to duże zęby i duuuże nogi? lol na maturze z biologii to byś oblał ;)
Umarłaby ze szczęścia gdyby do dostała. Serio:D
A co do matury z biologii to jakoś ją zdałem;]
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

zaproponuj kompromis- pies dla niej, dla Ciebie waran albo tarantula:P
zresztą psa armią nie zastąpisz, to są inne potrzeby, a nie tylko kwestia zajmowania czasu... figurki=hobby, satysfakcja, zabawa a pies=głównie zaspokajanie potrzeby bliskości.

Majestic
Falubaz
Posty: 1263

Post autor: Majestic »

Mi tam ogry zaspokajają potrzebę bliskości ;).

Tak na poważnie, powiedz jej otwarcie co myślisz o psie, a nie wtłaczaj w hobby bez jej własnej inicjatywy.

Zresztą, ja tam doceniam gdy kobieta nie miesza mi się w zabawy plastikowymi ludkami ;).
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

chomik
Mudżahedin
Posty: 334
Lokalizacja: Katowice

Post autor: chomik »

poza tym jak armia się jej nie spodoba to zawsze masz sparing partnera dla swojej xD

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4776
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

wru pisze:Po co jej figurki w kuchni :mrgreen:
Dlaczego kobiety mają mniejsze stopy od mężczyzn?
Żeby mogły stać bliżej zlewu ;)

Majestic +1, lepiej pogadać, przedstawić swoje argumenty, może zrozumie ;)
Wisła Kraków.

diuk
Falubaz
Posty: 1487

Post autor: diuk »

Może kota zamiast psa?

Nie trzeba wyprowadzać, mniej je, nie trzeba go kąpać etc, etc, etc..
Szukam: zamienników do Silver Helmsów

Kontakt PM

MKG
Mudżahedin
Posty: 230

Post autor: MKG »

Racja. Kot zabawniejszy. Fajniej się pali. :twisted:

Awatar użytkownika
Goglem
Wodzirej
Posty: 773
Lokalizacja: Koszali, Klub Zad Trola

Post autor: Goglem »

MKG pisze:Racja. Kot zabawniejszy. Fajniej się pali. :twisted:
Taaa... Ulubiona zabawa - Pokaż kotku co masz w środku :D

Awatar użytkownika
rudobrody79
Falubaz
Posty: 1344
Lokalizacja: GIŻYCKO

Post autor: rudobrody79 »

vocal pisze:zaproponuj kompromis- pies dla niej, dla Ciebie waran albo tarantula:P
zresztą psa armią nie zastąpisz, to są inne potrzeby, a nie tylko kwestia zajmowania czasu... figurki=hobby, satysfakcja, zabawa a pies=głównie zaspokajanie potrzeby bliskości.
zgadzam się w 100 % nie wiadomo jak ona może to odebrać, tym bardziej że widziała już u Ciebie figsy, a skoro nie zainteresowała się na tyle żeby zacząć je zbierać to daj sobie spokój. :) zamiast kupna psa zaproponuj jej więcej własnej bliskości :) być może wyniknie z tego więcej dobrego.
może powinieneś przekonać ją, że pies może poczekać. zamiast tego poważnie zastanów się nad waszym związkiem, bo pies to : wspólny obowiązek, kompromis dla dwojga, wspolne odwiedzanie lekarzy i wspolna odpowiedzialność za wyrządzone szkody......

długa droga przed Tobą

Relosu
Kretozord
Posty: 1869

Post autor: Relosu »

kup jej fretke, smieszniej bedzie przynajmniej.
Gniewko pisze:
Zarost zarostem, ale kolory inne - u mnie kudły jednolicie czarne, u Jagala ciemny łeb, a zarost (tu cytując Kubę) "z jakimiś idiotycznymi rudawymi akcentami", co w połączeniu z niebieskimi oczami jest bzdurne i podniecające zarazem.

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

fretki pojebane sa, wyskakują z okien podobno, a na pewno skacza na głowe i włażą nogawką do spodni po nodze ,kuresko nieprzyjemne jak tak zacznie drapac a ty nie możesz zgiąć nogi bo ją udusisz.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

diuk
Falubaz
Posty: 1487

Post autor: diuk »

Jeśli nie chcesz mojej zguby, krokodyla kup mi luby ;)
Szukam: zamienników do Silver Helmsów

Kontakt PM

ODPOWIEDZ