Pare noobowskich pytań.

Ogre Kingdoms

Moderator: Afro

Zablokowany
Majestic
Falubaz
Posty: 1263

Re: Pare noobowskich pytań.

Post autor: Majestic »

Mój zestaw:

Golgfag (sztandarowy)
Pirate Maneater
Paymaster Maneater (doklejony pistolet z Mournfangów)

Chciałbym dorwać tego pana:

Obrazek

Ale na ebayu drogo strasznie ;).
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

Awatar użytkownika
Malkolm
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 187

Post autor: Malkolm »

E tam ebay, na allegro też polować można, z zeszłego tygodnia: ;)

http://allegro.pl/limitowany-tyrant-i1911648232.html
Obrazek

_reszka
Chuck Norris
Posty: 556

Post autor: _reszka »

Taa, to ja powiem z perspektywy gościa który od 3 lat regularnie przegląda allegro (nie ebay - fakt).

Figurka, która się pojawiła w zeszłym tygodniu, była literalnie 3-cim egzemplarzem na allegro przez 3 lata. Wiem dokładnie, bo sam 1,5 roku temu kupiłem egzemplarz nr 2 :) Ja wtedy wydałem stówkę i do dzisiaj nie żałuję, bo to rarytas.

Kamil.Sz
Falubaz
Posty: 1018
Lokalizacja: Lublin- Moria

Post autor: Kamil.Sz »

Dobrze, że mam tego pana, całkiem ładny model :D

Majestic
Falubaz
Posty: 1263

Post autor: Majestic »

Mam pytanie co do steam tanka, kiedy szarżujemy na niego oddziałem ogrów, który zadaje 3 impact hity, to czy czołg bije w nas 3k6 impactów (czyli k6 za każdy nasz impact) czy k6? Polski AB nie jest zbyt klarowny tutaj, a mieliśmy ostatnio zagwozdkę z kolegą imperialistą.
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

nie jestem pewny na 100%, ale czy przypadkiem faq/errata nie zmienił tego zapisku o impaktach?
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3720
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

z tego co kojarzę to była i się zmyła ;)

Awatar użytkownika
Czcibor
Oszukista
Posty: 872
Lokalizacja: WarAcademy Opole

Post autor: Czcibor »

Jak jest z grywalnością gorgera?
Fanatic pisze: ledwo savage ogarniam cała rodzina je maluje
już nie chcą do mnie przychodzić bo wiedzą, że pędzel i farbki na nich czekają
Obrazek

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3720
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

Ja przeważnie nie wychodzę bez 1, aczkolwiek zależy na ile to rozpa turniejowa, na ile wiemy z kim gramy. Na np wampiry czy chałas jest on bezużyteczny, a jak mam do czynienia z imperium czy krasiami to jest must have :).

Awatar użytkownika
Czcibor
Oszukista
Posty: 872
Lokalizacja: WarAcademy Opole

Post autor: Czcibor »

on daje radę z tymi swoimi 4 atakami?
Fanatic pisze: ledwo savage ogarniam cała rodzina je maluje
już nie chcą do mnie przychodzić bo wiedzą, że pędzel i farbki na nich czekają
Obrazek

szeregowiec ryan
Mudżahedin
Posty: 315

Post autor: szeregowiec ryan »

Ma 5 ataków bo ma frenzy :D
Generalnie ja sie nauczyłem ze Gorger przyda sie zawsze. Mam sentyment z poprzedniego booka a teraz jest jeszcze lepszy, choc ciut drozszy. Na małe punkty musi byc 1 a na duze 2 - koszt nie jest jakis zajebisty a działaja swietnie - maszyny sie boja, samotni herosi nie pobiegaja ale on ma jeszcze jedno super zastosowanie - jest unbreakable wiec moze nam jakis lup ture z boczku potrzymac, nie jest go łatwo w 1 combat zabić bo jednak ma solidny T i W (tym bardziej ze nikt bohatera nie dostawi :P) wiec stoi i trzyma az nadleca Mani albo Ironi.

Kubencjusz - nie zgodze sie ze z VC jest słaby, potrzymaj oddział z Wampirem z Hełmem to zobaczysz do czego słuzy :D

Majestic
Falubaz
Posty: 1263

Post autor: Majestic »

Gorger jest pro, od 1500 jest w rozpisce turniejowej, na mniejsze punty też, jeśli gram z Krasiami/Imperium/Bretonią/OnG/Beastmenami... w sumie z każdym poza Chaosem.
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

Awatar użytkownika
White Lion
Kretozord
Posty: 1883
Lokalizacja: Kielecki Klub Bitewny "Kieł"

Post autor: White Lion »

Czy ataki z zionięcia tego banneru liczą się jako magiczne na potrzeby ranienia eteryków (ponieważ rany powodowane są przez magiczny przedmiot) czy też nie są magiczne bo nie jest tak napisane?

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

nie są magiczne, bo nie jest tak napisane
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Konradussss
Plewa
Posty: 7

Post autor: Konradussss »

Zaczynam zabawę z ogrami i chętnie dowiedziałbym się co najlepiej kupić na początek, co na pewno będzie mi przydatne. Na większe bitwy niż 2000 grać nie zamierzam, więc praktycznie szukam tylko opcji do tego formatu ;). Dzięki za wszelką pomoc.

Majestic
Falubaz
Posty: 1263

Post autor: Majestic »

Batalion lub dwa, działo lub dwa, kawaleria lub Maneaterzy, jacyś bohaterowie, jak bardzo chcesz to Thundertuska/Stonehorna.
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

Awatar użytkownika
Konradussss
Plewa
Posty: 7

Post autor: Konradussss »

Generalnie mam już zakupionych 4 Leadbelchersów i zastanawiam się czy potrzebnych mi aż 8 sztuk (po zakupie batalionu), bo z tego co widziałem w rozpach, to więcej niż 4 się nie przewija, większość stanowią Irongutsowie.

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3720
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

e tam e tam 2x4 leadów złe nie jest. chyba ze trafisz na undeady to w tedy się średnio przydają :)

Awatar użytkownika
Vampir
Mudżahedin
Posty: 208
Lokalizacja: Bielsko-biała/ Kraków

Post autor: Vampir »

A ja tam mam pomysł na rozpiskę na większej liczbie leadów i wkrótce zamierzam to rozwiązanie testować - ogólnie mają chłopaki potencjał bo w większej ilości postrzelają i powalczą do tego.

Awatar użytkownika
Malkolm
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 187

Post autor: Malkolm »

Brakuje tematu o zwykłych plotach i pogadankach... no dobra, napiszę tutaj:

Zauważyliście jak na allegro ogry ostatnio chodzą? Albo duże ilości, oddziały, albo chocby dziś koło południa widziałem wystawione bez ceny minimalnej 3 spore armie naraz :o co to ma być? (he, oby się nie sprzedały to może potem na części wystawią :wink: )
Obrazek

Zablokowany