KRAKOWSKA LIGA BATTLA - 1.11.2011

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Re: KRAKOWSKA LIGA BATTLA - 1.11.2011

Post autor: Andrzej »

% ftw
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
michal
Chuck Norris
Posty: 554
Lokalizacja: Wroclaw/Krakow

Post autor: michal »

Po co wogole chcecie wprowadzać sztywne progi? Zawsze ustalo sie proporcjonalnie do formatu 7-10%

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

michal pisze:Po co wogole chcecie wprowadzać sztywne progi? Zawsze ustalo sie proporcjonalnie do formatu 7-10%
Zgadzam sie Inaczej beda wygladac wyniki przy wiekszych punktach a inaczej przy malych przy uzyciu sztywnych progow. Procentowe rozbicie ma najwiekszy sens.

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Racja !!

Grałem wczoraj z Karpiem, w kluczowych momentach turlał np 4x1 na ranienie #-o tego typu akcje, co ustawiło gre (poza bohaterskimi ungorami na boku knigtów). Wygrałem 16:4

Podczas gry wyszła jedna rzecz, jak jest z Frenzy ? Jeżeli zdam liderkę to robię co chce - jeśli chodzi o szarże? czy zdanie liderki jest powstrzymaniem sie i po zdaniu Ld nie można szarżować.
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

Dibo pisze:Racja !!

Grałem wczoraj z Karpiem, w kluczowych momentach turlał np 4x1 na ranienie #-o tego typu akcje, co ustawiło gre (poza bohaterskimi ungorami na boku knigtów). Wygrałem 16:4

Podczas gry wyszła jedna rzecz, jak jest z Frenzy ? Jeżeli zdam liderkę to robię co chce - jeśli chodzi o szarże? czy zdanie liderki jest powstrzymaniem sie i po zdaniu Ld nie można szarżować.
No wczoraj mialem niestety koszmarne rzuty. Jedno co sie sprawdzilo to Heroiczna Helena ktora jak miala strzelac to sprzelala a kiedy dobrze bylo podbiec biegla do przoda :D
Ungory fakt przez moj blad w wystawieniu staly sie men of the game.

Awatar użytkownika
Górken
Falubaz
Posty: 1005
Lokalizacja: Lublin/ Kraków

Post autor: Górken »

Dibo pisze:Racja !!

Podczas gry wyszła jedna rzecz, jak jest z Frenzy ? Jeżeli zdam liderkę to robię co chce - jeśli chodzi o szarże? czy zdanie liderki jest powstrzymaniem sie i po zdaniu Ld nie można szarżować.
robisz co chcesz po zdaniu ld:) a jak nie zdasz ld to lecisz do najblizszego wroga o ile dojedziesz:D
Podpis usunięty - nieregulaminowy. Administracja

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Najbliższego czy dowolnego w potencjalnym zasięgu ?

Górken - kiedy odbierzesz sobie "łoriorów"? tych których zostawiłeś na Arenie :wink:
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
Górken
Falubaz
Posty: 1005
Lokalizacja: Lublin/ Kraków

Post autor: Górken »

@Dibo pasuje Ci na turnieju w Vanaheimie?

a musisz do najbliższego widocznego i osiągalnego szarżować;)
Podpis usunięty - nieregulaminowy. Administracja

Bretonnian
Falubaz
Posty: 1152

Post autor: Bretonnian »

Rozmawiałem już o tym z Undeadem, postuluje o ograniczenie/wykluczenie scenariusza Watchtower z Rozgrywek ligowych.

Pozdro

Suchy

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

:D
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4776
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Progi wraz ze scenariuszem określa gracz 'challenger'.
Każdorazowo progi mogą być inne.
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

PiotrB, Gremlin ? Jutro bitwa ?
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Mam czas we wtorek...ktoś chętny?
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

Vampir, DarkWolfik? walczy ktoś?

Awatar użytkownika
michal
Chuck Norris
Posty: 554
Lokalizacja: Wroclaw/Krakow

Post autor: michal »

Bretonnian pisze:Rozmawiałem już o tym z Undeadem, postuluje o ograniczenie/wykluczenie scenariusza Watchtower z Rozgrywek ligowych.

Pozdro

Suchy
Popieram
Za dwie godziny dostane maske od chosenów schowanych w domku :(

Awatar użytkownika
Górken
Falubaz
Posty: 1005
Lokalizacja: Lublin/ Kraków

Post autor: Górken »

michal pisze:
Bretonnian pisze:Rozmawiałem już o tym z Undeadem, postuluje o ograniczenie/wykluczenie scenariusza Watchtower z Rozgrywek ligowych.

Pozdro

Suchy
Popieram
Za dwie godziny dostane maske od chosenów schowanych w domku :(
było nie dawać mi b&g na takie punkty:P
Podpis usunięty - nieregulaminowy. Administracja

Bretonnian
Falubaz
Posty: 1152

Post autor: Bretonnian »

Eee wydaje mi się że nie o to chodzi w tej grze Górken. Scenariusz w którym o wyniku świadczy jeden rzut jest do bani.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Bretonnian pisze:Eee wydaje mi się że nie o to chodzi w tej grze Górken. Scenariusz w którym o wyniku świadczy jeden rzut jest do bani.
i Ty to tłumaczysz gościowi który gra Chosenach ??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Oj tam, oj tam :D
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
X.Maciek
Falubaz
Posty: 1444
Lokalizacja: Lubelskie Stowarzyszenie Gier Bitewnych "Moria"

Post autor: X.Maciek »

Bretonnian pisze:Eee wydaje mi się że nie o to chodzi w tej grze Górken. Scenariusz w którym o wyniku świadczy jeden rzut jest do bani.
O jakim rzucie mówisz? Do każdego scenariusza trzeba po prostu inaczej złożyć rozpiskę. A w B&G to dopiero jeden rzut może zakończyć scenariusz natychmiast. NP. wybuchający mag generał. A Górken jest taką plewą, że jemu nawet choseni w domku nie pomogą :P
"Armia baranów dowodzona przez lwa jest silniejsza niż armia lwów dowodzona przez barana"

Obrazek

ODPOWIEDZ